• deda
    27.6k
    Nisam čuo kakva je ozljeda kod Rukavine u pitanju
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mislim da je neki komentator spomenuo da mu je otišao zglob na zadnjem treningu prije tekme?
  • Bosna86
    11.6k
    gulp5gckasv48wzm.png

    Ima tko broj od Biscana?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    "ofisl" account, 100% neotkrivena zvijezda :rofl:
  • Jurki
    8.5k
    Sigurno nudi napadaca za xy eura plus Jankovic.. :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Nema ovog ljeta transfera bez Jankovića. Već vidim ponudu Reala za Mbappea...damo vam 150 milijuna te kupimo Jankovića od Dinama i proslijedimo vam ga :cool:
  • Krizy
    35.5k

    3,2,1 - Alieu Darbo je novi igrač Dinama!
  • deda
    27.6k
    Mali Topić kaže da bi trebao potpisati ugovor ovih dana.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Despodov gol i dvije asistencije u tekmi protiv Levskog, kako bi njega volio vidjeti u Dinamu ukoliko Ivanušec ode.

    U ovoj sezoni 13 golova i 12 asistencija.
  • maddaddam
    2.9k
    Ima tko broj od Biscana?Bosna86

    27571361.jpg?1673437680

    Sportske su izbacile clanak kad se neki jazavac javio hajduku u komentarima


    Svaki nogometni prijelazni rok donosi puno zanimljivih priča, onih o skupim transferima velikih igrača, ali i puno onih manjih. Jednu od takvih želi ispričati nepoznati ganski nogometaš Mohammed Awal.

    On se, naime, javio na Instagram profilu Mindaugasa Nikoličiusa, sportskog direktora Hajduka koji je objavio svoju fotografiju iz Novigrada istarskog gdje se splitski klub nalazi na pripremama.

    "Dobro jutro, gospodine Mindaugas. Moje ime je Mohammed Awal Pele, nogometaš sam iz Gane. Igram na poziciji krila, jako sam brz i vješt. Bio bih zahvalan ako biste mi dali priliku za daljnje razvijanje mog talenta u bilo kojem klubu za koji bi mi mogli pomoći, tako da me pozovete na probu. Molim vas, gospodine Mindaugas i hvala vam"
  • San Lorenzo
    11k

    Neznaš jel bolji komentar od tog Pelea ili ovih što traže da im se dovede Kouassi. :lol:
  • xyz
    840


    A zamisli da je Ivanušec na lijevom, a Despodov na desnom krilu...
  • xavier
    11.1k
    Često se spominjao Erlić i postavili su mu sad novinari pitanje o Dinamu. Zanima li ga povratak (s obzirom da je bio u dinamovoj školi).

    Kaže da je bio u školi jer je to jako dobra škola, ali da ga Dinamo ne zanima iz razloga što je hajdukovac i želi jednog dana zaigrati na Poljudu. Toliko o tome.
  • vjeko1701
    5.9k
    Legitiman stav, osobno respektiram nekog kad je tako direktan i iskren. Sretno mu sa tom ambicijom.
  • Nolifer
    6.5k
    Pa i Drmić je bio njihov član, pa je sa nama. Možda kad bi mu se tu ponudili bolji uvjeti, vjerujem da bi promjenio mišljenje i da bi nam bio dobro pojačanje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.