• Infinity
    15.2k
    Kad on nesto napise znas odmah da nije tako :rofl:

    Zanimljivo da uvijek ima 'ali'. Sad ce Frigan na lijecnicki, ali Misko koci. Misko je alfa i omega u Rijeci. Kako ce Frigan na lijecnicki ako vlasnik kluba malo koci :rofl:

    Tako mu je i Jakirovic bio dogovoren, ali se cekalo da se nesto vidi sa Zrinjskim :rofl:

    Nije glup, zna se u startu ograditi, ali nema bas nikakve izvore informacija, nego lupa, ljudi nasjedaju, on skuplja lajkove, klikove, pratitelje...
  • deda
    28k
    Ja sam dobio 100% provjerenu inormaciju da ćemo i iduće godine igrat u plavim dresovima. :strong:
  • Infinity
    15.2k
    Neki kazu da ce biti modri. Kome vjerovati?
  • Droljo
    5.1k
    Nikad se ne zna
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ja sam čuo da ćemo igrat u običnim bijelim potkošuljama jer više nemamo za dresove.
  • Armagedon13
    958
    Kakvih sve gluposti se može pročitati:
    Istra traži 2M i tri igrača Kulenovića,Tolića i Marina
    Pa svaki je bolji od tog Ba... kako se već zove
    Prestajem pratiti te pizdarije i čekam početak priprema
  • Keyser Soze
    8.2k

    Jesu oni normalni?
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja bi bolje postavio pitanje jeste vi normalni koji ovo vjerujete! :rofl: :rofl:
  • plavi67
    920
    oće istra još možda petka, baturinu i livija?
  • Nino Bule
    11.5k
    Ako je izvor ovaj lik onda ste vi bolesniji od mjega, pa pisao je tironi koji su zahtjevi, dinamo hoce posudbu s pravom otkupa od 2 mil eura, oni zele odma 2 mil eura
  • maddaddam
    2.9k
    Ja sam čuo da ćemo igrat u običnim bijelim potkošuljama jer više nemamo za dresove.San Lorenzo

    Moram te razocarati. Veli Simic da nema ni za potkosulje, te da ce samo ugljenom napisati brojeve na golom torzu i to samo ako skucaju dovoljno love za ugljen.
  • Droljo
    5.1k
    Ak je istina da želimo bakrara, bude i on izvršio pritisak na klub da ga puste. Kao što smo 100 puta pročitali/čuli nezadovoljan igrač ne treba nikome. I naši su to radili...
  • Oluja
    3.7k
    onda je dobro da je Theophile otišao jer mu se broj ne bi vidio, a vjerujem da kreča imamo tek toliko za povući crte
  • San Lorenzo
    11.7k

    Nadam se da Bakrar neće vršit pritisak na klub i da će ostati tamo. :lol:
  • maddaddam
    2.9k
    Pa ne trebam sve nacrtati. Jasno da je samo zbog toga otisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.