• deda
    27.5k
    Svi smo mi socijalisti u mladim danima. Sve do trena dok ne upoznamo svijet i ljude u njemu.
  • superhik
    10.2k
    "Problem sa socijalizmom jest što na kraju ostaneš bez tuđeg novca za trošenje.”
  • deda
    27.5k
    Problem je kao i sa svakom utopijom. One zahtijevaju savršene uvjete za funkcioniranje, a to nikad nije postojalo niti hoće.
  • maddaddam
    2.9k
    Zar i na temi DRES Dinama... :roll:
  • Eduardo
    17.2k
    jel kupio netko retro dres iz 1982, jel grb našiven ili nalijepljen, jel funkcionira cigareta na petokraku?db-izbjeglica

    Grb je našiven, a ovo s cigaretom ćeš morati sam testirati.
  • Droljo
    4.7k

    Nije ludovik. Ima nas puno odavde što smo išli/idemo/ići ćemo na dinamo. :cool:
  • Neki tip
    19k

    Znam da nije, kao što sam i napisao. :wink:

    Samo obična zezancija na temelju političkih opredjeljenja. :smile:
  • Draž
    1.1k
    Kad već u klubu nemaju sluha, moramo se sami snalaziti za retro dresove...

    k2o8sp7sh55mglit.jpg
    4lt29fmo5258u0bk.jpg
    4t54w7a7hbktgxxb.jpg
    qchleotoi7mdnckc.jpg
    3mf319pd2jnw0cec.jpg
    mlcn48bqt4yg2oqh.jpg
    6kbvz5g6ca0ddd2g.jpg
    e34nxay46jkwr0ls.jpg
    peml2crgza6e6c51.jpeg
    tkwxdkciewyjfyua.jpg
  • Droljo
    4.7k
    Jebeno :clap:
  • Nolifer
    6.4k
    Kako, gdje? Link neki?
  • NORTE
    8.9k
    Drago mi je da je završila sezona tj. ova promocija zlatnog dresa koji je i dalje na akciji. Ok mi je promovirati ga, ali ne i da protiv bijele Rijeke ne igramo u plavom dresu.
    Doduše to je bila samo jedna tekma, u Osijeku mislim da nije ni bilo druge opcije nego nastupiti u tim bojama.
  • doubletrouble
    922
    Ovisi li odluka o igranju u određenoj garnituri isključivo o klubu ili postoji dogovor s dobavljačem, Adidasom u ovom slučaju zbog promocije i prodaje?
  • Draž
    1.1k
    Ma kupil sam dres na adidasovom webshopu i dal teti šnajderici da mi zašije grb gore te "premjestil" adidasov logo na pravu stranu. Niš posebno.
    Pamučna adidas originals 3-stripes serija majici.
    Dakle majice već postoje u adidasovom asortimanu, samo treba ideja.
    Ne vjerujem da se u klubu ne mogu toga sjetiti. Stavljali su i gluplje majice u prodaju.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ja sam isto razmisljao tako nesto napravit. Imam takvu crnu majicu dugih rukava i mislio sam stavit monokromatski grb.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.