• Neki tip
    19.2k
    Recimo da ta originals kolekcija bude i u ovakvom retro stiluxFire

    Ne shvaćam što je tu retro?

    Mislim, koliko ja vidim, to je potpuno plava umbro majica s dinamovim grbom, što propuštam?
  • Nolifer
    6.6k


    Pa retro je, jer je iz starije kolekcije..Isto su napisali za dres Modrica da je retro, pa ne vidim problem dragi :smile:
  • Neki tip
    19.2k
    pa ne vidim problem dragi :smile:xFire

    S kim se ti stalno svađaš i zašto si vječno nečim ugrožen?

    Tko je rekao da je problem, pitam što je retro jer mi nije jasno je li plava boja retro ili registrirani znak marke ili grb Dinama.
  • Nolifer
    6.6k


    Ja se ne svađam. Sam velim da bude u tom stilu. Retro je radi grba, boje i tog stila majici koje su tad bile.
  • maddaddam
    2.9k
    Ni ja nisam skuzio nikakvu poveznicu izmedju adidas originsa i umbro majice sa predimenzioniranim logom koji u potpunosi zasjenjuje Dinamov grb.
  • Nolifer
    6.6k


    Takvu majicu već imaš u shopu, sa velikim Dinamovim grbom

    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/majica-grb-dinamo/

    Pa zato sam išao kontra, i tad mi je taj stil bio ok
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Osobno mi nije nesto, i ne odaje neki retro stil. Majica kao majica mi je čak ružna, Umbrov logo pre velik u odnosu na Dinamov grb
  • Nolifer
    6.6k


    Nekome ružna, nekome dobra.... Različiti ukusi... :smile:

    A i u asortimanu bi bilo bolje da imaš veći izbor t-shirta, pa ko voli nek izvoli...
  • NORTE
    9.1k
    Campeon 23

    Tabela 23
    Bosskovitz
    Ta dva dresa bih volio da odaberu u dinamu.
    Vjerojatno bi ga i kupio, naravno bez reklame.

    Možeš li postaviti i te verzije bijelog dresa?
  • db-izbjeglica
    12.8k
    jel kupio netko retro dres iz 1982, jel grb našiven ili nalijepljen, jel funkcionira cigareta na petokraku?

    vidim da je na akciji...
  • Droljo
    4.9k
    Moj frend, svojedobno je propalio zvijezdu na orginalnom dresu iz 82 (9) i sad bi si jaja pojeo što je uništio dio povjesti...
  • Neki tip
    19.2k
    Moj frend, svojedobno je propalio zvijezdu na orginalnom dresu iz 82 (9) i sad bi si jaja pojeo što je uništio dio povjesti...Droljo

    Sve se može gledati iz različitih perspektiva. Na primjer, i paljenje petokrake na dresovima dio je povijesti. :wink:

    Dres je možda izgubio na novčanoj vrijednosti, ali ako je taj dres uspomena, podsjetnik na neka vremena, onda je i ta spaljena petokraka dio te uspomene i tvoj frend u tom slučaju ništa nije izgubio.
  • Neki tip
    19.2k
    P. S.
    Znamo da frend koji je spalio petokraku sigurno nije kolega @Ludovic IX. :snicker: :wink:
  • Ludovic IX
    5.3k
    Iskreno, jebe se meni za petokraku i Jugoslaviju kao državu. Da je valjala, nebi propala. Ali smatram da je dio povijesti i kao takva ne bi trebala smetati u grbu kakav je bio.

    Moje ljevičaranje ide samo to one razine utopije di socijalizam smatram za idealni društveni poredak ali sam isto svjestan da zbog ljudskog karaktera nije moguć.

    Socijalizam prolazi samo u star trek svijetu di čovjek ne mora brinuti za osnovne potrebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.