• Olmic
    2.6k
    Misic za repku nece igrat dok je Dalic izbornik jer nas ponizni trazi novceke da te zove, ocito je npr Beljo dal novceke
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Mislim da na toj razini ipak nismo, covjek samo prepise zadnji popis i to je to, tu i tamo netko novi uleti/izleti i to u slučaju kad se mora.
  • miro
    2.9k
    napisao sam gore, po kriteriju igranja u jednoj polusezoni Orša ne zaslužuje poziv. Nisam ni mislio da će bit u prvih 11, ali čekaj malo, pa prije pola godine ti je odigrao zapaženu ulogu na SP, imao 2 asista i gol. Još uz to ZNAŠ da od njega možeš očekivat trku u oba smjera, kontru i šljucu, pa daj to valoriziraj. Ili misliš da je Orša zaboravio trčat i pucat?
  • Olmic
    2.6k
    bude kad tad isplivalo :)
  • Papastrumf
    9.1k
    Nemojte ga molim vas branit, jer onaj tko misli da Beljo ili Musa imaju mjesto prije Orše, taj nema pojma o nogometumiro

    Kakve veze imaju Musa i Beljo s Oršićem? Obojica su špice za razliku od Oršića.
    Čovjek nije igrao nogomet 6 mjeseci, naravno da ga nije zvao.
  • Neki tip
    18.3k
    Misic za repku nece igrat dok je Dalic izbornik jer nas ponizni trazi novceke da te zove, ocito je npr Beljo dal novcekeOlmic

    Znam to iz prve ruke. 20.000,00 EUR plus PDV.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ima netko Dalicev kontakt, imam malog za reprezentaciju, a pare ce se nac nekako :rofl:
  • Tundra
    509
    Nepozivanje Mišića čak ni na pretpoziv dok nemamo zadnjeg veznog je već degutantni dalićev bezobrazluk. Tu ne računam Brozovića koji će igrat finale LP pa neće biti u potpunosti spreman za repku.
  • OsamŠest
    2.4k
    Skroz dobar popis..
  • Mali Zeus
    8.7k
    Očito je da bosanski gutač samoglasnika organski mrzi Dinamo i sve vezano za Dinamo.
    Ako mu ne daš lovu.

    Pretpostavljam da ce Beljo otpasti sa krajnjeg popisa.IstinaZaDinamo

    Zašto?
  • Nino Bule
    10.7k
    Imamo klauna za izbornika, razina tvrdoglavosti ante cacic
  • Mali Zeus
    8.7k
    Koliko dugo će još ova neznalica s nevjerojatnom dozom sreće biti izbornik?
  • Neki tip
    18.3k
    Zašto?Mali Zeus

    Za ostanak na popisu tražio je 30k eura, ali Beljo nije htio pristati pa je dao 20k (plus PDV) za ovaj preliminarni poziv svjestan da će otpasti kao 24., prekobrojan.

    Međutim, čuo sam i drugu teoriju. Poznavajući Dalića, drži vodu..

    Naime, namjerno je pozvao 24 igrača, dakle jednog prekobrojnog kako bi mogao organizirati licitiranje.

    Ima sigurnih 14 koji mu drže leđa (jer dijele dobit naravno), a ostalih 10 sudjeluju u licitiranju. Ubacuju papiriće s iznosima u Dalićev šešir, tko najmanje ponudi - ispada.
  • Jaro
    5.1k
    Znam to iz prve ruke. 20.000,00 EUR plus PDV.Neki tip

    pih, tko nije spreman dat 20000€ nije ni zasluzio poziv... Ja mislio neke ozbiljne cifre sevrte...
  • Neki tip
    18.3k


    Ma ozbiljne cifre su za ozbiljne ljude. Dalić se cigani za sitniš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.