• Ludovic IX
    5.1k
    Zadnji put bila 2016-e ako sw ne varam. Ja ne kažem da su prije bilo bolji. I nisu previše zato što se te u17, 18, 19 selekcije daju bivšim igračima koji apsutno nemaju nikakvog trenerskih iskustva ili nekih uspjeha..

    Simunic apsolutno po ničemu nije zaslužio voditi u19 repku. Rezultwti to samo pokazuju.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Za nekoliko dana počinje Europsko prvenstvo u nogometu za uzrast do 17 godina.

    Izbornik Robert Jarni iz Hajduka je pozvao četiri igrača. Iz Osijeka je pozvao pet igrača.
    Iz Dinama je pozvao osam igrača. Uz još dva pretpoziva, tako da praktično svi članovi Dinamove kadetske ekipe imaju status reprezentativca.

    Prije nekoliko dana završeno je Prvenstvo Hrvatske za uzrast do 17 godina. Prvo mjesto zauzeo je Osijek, a drugo Hajduk. Treći je Dinamo s popriličnim bodovnim zaostatkom za vodećim dvojcem (devet bodova za Osijekom, pet za Hajdukom). U međusobnim omjerima s Osijekom i Hajdukom, od mogućih 12 bodova, kadeti Dinama osvojili su jedan bod.

    Prije nekoliko dana završeno je i kup natjecanje za taj isti uzrast. U finalu je Hajduk pobijedio Osijek. Dinamo je ispao u četvrtfinalu.

    Ovo nije uredu
  • OsamŠest
    2.5k

    Hmm.. za početak, ne bi se složio da je to popriličan zaostatak.

    Generacija Dinama je u individualnom smislu dobra, ali problem je kao i u većini uzrasta Dinama to što su treneri ispod razine da naprave homogenu skupinu.

    S obzirom da pratim niže uzraste, mene zanima tko je to po tebi zakinut od igrača ostalih klubova? Kao tvoj argument shvatio sam da samo nije fer što je iz, na papiru 3. momčadi lige, najveći broj pozvanih igrača?
  • bbb medimurje
    2.9k

    A po cemu se mjeri individualna kvaliteta igraca ako ne po rezultatima i statistici?
  • OsamŠest
    2.5k

    Gore si naveo kolektivne uspjehe. Ako je individualna kvaliteta na razini, ne znači da će djelovati kao momčad. Dinamo bi poprilično lagano došao do naslova sa kvalitetnijim trenerom.
  • bbb medimurje
    2.9k

    A po cemu ti znas da je individualna kvaliteta dinamovih kadeta bolja od tovarskih ili osjeckih?
  • OsamŠest
    2.5k

    Jer sam ih gledao u više navrata :grin:
  • bbb medimurje
    2.9k

    A tovare i osjecane nisi?
  • OsamŠest
    2.5k

    Svo troje, zato i pišem sve ovo..
  • 1986-Pl
    149
    Pozdrav, jel ima kakva ekipa koja ide na final four liga nacija u Rotterdam da se sprijateljimo s obzirom da idem sam iz zg?
  • Eduardo
    17.2k
    Upravo počinje Hrvatska vs Engleska, U-17 EURO. Prijenos ide na SportKlubu.
  • miro
    3.1k
    Ova Engleska je iza šuplja, da smo samo malo hrabriji..
  • miro
    3.1k
    Najgora Engleska u mlađim kategorijama koju sam gledao. Čak smo i fizički bili bolji, ali fali klasa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.