• morales
    128
    po meni je previse 6mil za vipotnika ipak je to slovenska liga,npr oršica smo za 6 prodali.....
  • Viola
    338
    Sportski direktor Maribora potvrdio je glasine da Dinamo nudi i Menala za Vipotnika. Vipotnik je produžio ugovor do 2026.
  • deda
    28.7k
    Mudro od Maribora.
  • plavi67
    920
    nisu slovenci nikad bili glupi, izvući će maximum
  • Bosskovitz
    7.9k
    Ne razumijem ove komentare nastrojene protiv Vipotnika u stilu "Dobro, ali to je ipak slovenska liga" - naravno da je slovenska liga. Da je zabio 20 golova u češkoj, švicarskoj ili grčkoj ligi, ne bismo ni mogli razmišljati o njemu jer bi nam bio preskup. Kad je Mandžo odlazio (i napravio jebačku karijeru), imao je samo 14 golova u sezoni, kaj da je Wolfsburg razmišljao "Dobro, to je ipak hrvatska liga"? Jer razlika između hrvatske i njemačke lige tada je bila 24 mjesta na UEFA ljestvici, a razlika između hrvatske i slovenske danas je 12.

    Nisam gledao Vipotnika, uopće neću suditi o njegovoj kvaliteti, ali ako su ga gledali i Bišćan i Šimić i zaključili su da vrijedi, onda im vjerujem. Dati 3.5 milijuna eura za potencijalno odličnog napadača je vrijedno rizika.
  • Bosskovitz
    7.9k


    Od kud je došlo 6 milijuna? Zadnja vijest je bila 3.5 milijuna plus Menalo i Ćuže što je super posao jer je valjda unisono mišljenje ovdje da Menalo jednostavno nije igrač za Dinamo, a Ćužea smo i tako svi otpisali. Samo njihove plaće su zajedno vjerojatno nešto ispod 200.000 eura godišnje.
  • Eduardo
    17.8k
    3.5M€ + Menalo (2M€) i Ćuže (700K€). To je vjerojatno ta računica.
  • Crusades1986
    10k
    Da se svi vode tim mišljenjem, nitko nikad ne bi kupio igrača iz slabije rangiranih liga
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ne za, kada se sve zbroji, rekordnu odštetu
  • morales
    128
    pa eto oni su oko 2 3 milijuna
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Od kud je došlo 6 milijuna?Bosskovitz

    To ti je doslo od ljudi koji smatraju da ako klub nudi novac+ igrace da se onda njihova cijena po TM zbraja sa sumom koju dajes u novcu. Dobra ima je ta zamisao ali to tako ne ide.
    Ne znaju momci da ako ne zelis platiti punu cijenu nego novac+ igrac onda se cijena igraca kojeg dajes ne racuna onoliko za koliko ti hoces ili koliko TM kaze.
  • Bosskovitz
    7.9k
    Nema tog svemira u kojem se za njih može dobiti 3 milijuna eura, jednako kao što Vipotnik ne vrijedi samo 700k. Nemojte tretirati transfermarkt kao cjenik u dućanu nego kao njuškalo - lista želja i procjena, a počesto ne ni pretjerano ažurna s tim procjenama.

    Na menalu se možda još može zaraditi milijun eura, možda, ali Ćuže je za nas samo trošak. Nitko ga neće kupiti i ako ga možemo utopiti za prijeboj bilo kojeg dijela cifre za Vipotnika ili nekog drugog - to je plus za nas.
  • SAS1987
    13.7k
    nisu slovenci nikad bili glupiplavi67

    U pravu si :grin:
  • xavier
    11.2k


    Nisam ja uopće "protiv" Vipotnika, napokon nisam ga skoro uopće gledao, nego samo ističem koji su sve igrači dominirali tom ligom, a kod nas nisu bili ni blizu prvih 11. Znači li to da on ne valja? Apsolutno ne i možda bude top igrač jer stvarno ima vrhunski osjećaj za gol.

    Samo se ljudi ne smiju razočarati kad shvate da se radi o klasičnom napadaču koji ne razigrava suigrače, ne igra leđima prema golu, nije mantinela, ne sudjeluje u igri. Nešto kao Drmić...kojem se spočitavaju upravo te stvari odnosno činjenica da "nije Petković". Ni Vipotnik nije Petković nego je puno prije "Drmić" ako ćemo već tako.
  • OsamŠest
    2.6k
    Evo ja bi pitao kolege Slovence mogu li usporediti Vipotnika s nekim napadačima? Kakav je konkretno profil? Koje su mu mane, a koje vrline? Koliki mu je plafon po nekom vašem mišljenju? Može li se usporediti s talentom Šeška?

    Pratite Dinamo, pa me zanima kako bi se snašao u Dinamu, u ovakvoj igri Dinama? Koliko bi donio?

    Ja sam nekako najviše na tragu kolege @xavier . Također smatram da je on klasična devetka i gol mašina i bojim se da u ekipi u kojoj su glavna oružja krilni napadači koji jačom nogom ulaze u sredinu, on jednostavno ne može previše profitirat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.