• Laugreano
    1.3k
    Ja sam Vipotnika gledao vise utakmica ove sezone, i meni izgleda kao pojačanje. Ima 20 golova u prvenstvu, i samo 59% minuta. Mislim, dajes im 2 igraca koja tebi bas nista ne znace, i 3.5m. Po meni to nije los deal.
  • xyz
    840
    Nadam se da je ovo za Vipotnika samo bacanje prašine u oči. Ovo što se piše je ponuda od preko 5 milja eura. Taj novac za igrača iz slovenske lige koji je dao golove Radomlju i Bravu te kojem ugovor ističe za godinu dana? Znači, Maribor ga mora prodati ovo ljeto ako želi išta zaraditi i mi ćemo dopustiti da nas opljačkaju. Sve preko milju eura bez dodatnih igrača je previše i ne treba ni razmišljati.
  • Maximo
    279


    Slažem se,ovo bi bio ok posao ako prođe
  • Droljo
    5.1k
    Nekad se mora i riskirati malo. Možda bude super i vratimo uloženo kroz ligu prvaka već za par mjeseci. Ako žan svojim golovima uvede dinamo u lp... :pray:
  • Nino Bule
    11.6k
    Cuze i menalo sigurno nisu na malim placama u dinamu a nemaju nikakvu buducnost, pitanje je koliko mozemo dobiti za njih a da nisu neke posudbe s pravom otkupa, po meni ok ponuda.
  • BBBaranja
    1.9k
    2mil + Menalo i Čuže max..
    Igrač u zadnjoj godini ugovora,o kvalitetama ne mogu pričati jer ga nisam previše gledao..dobro bi bilo jedino u trampi rješiti se plaće našeg dvojca koji ne mogu kod nas ozbiljnije konkurirati za minutažu..
  • BBB Mataa998
    1.3k
    “Pesimisti su najčešće u pravu, a optimisti su najčešće u krivu, ali sve velike promjene su postigli optimisti.”
    Pozdrav svim pesimistima sa ove teme koji znaju bolje od kompletnog sportskog sektora kog treba prodati kog treba dovesti,sto je puno novca a sto nije. Kompletnu transfer politiku za ovo ljeto su vec sami smislili ( i naravno bolje nego struka u klubu su to napravili) a pojma nemaju kakve planove ima sportski sektor,tko ce biti prodan, tko kupljen i sprema li se kompletna rekonstrukcija kadra i zaokret u stilu igre.
    Kad vidim da poneki spominju kako napadaca imamo dovoljno i onda tu ubroje Kulenovica koji ne odskace ni u Lokomotivi,Topica koji tek dobija minute,Emrelija koji je na posudbi i vjerojatno se na njega ne racuna,Drmica koji je od stakla i Petka koji mozda odlazi onda znam da se raspravljam sa djecom ili nekim tko nema pojma o nogometu i ne vidi siru sliku.
  • Infinity
    15.3k
    Na osnovu cega procjenjujes vrijednost ako o kvalitetama ne mozes pricati?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Evo vidim da misliš na mene, ali me nećeš citirati pa bi te molio kao stručnjaka i doktora nogometa da analiziraš situaciju kod napadača. Ipak ti imaš pojma o nogometu i nisi dijete.
  • BBBaranja
    1.9k


    Na osnovu toga što igrač ulazi u zadnju godinu ugovora pod broj jedan..broj dva što dolazi iz dosta slabije lige..broj tri ima tek jedan nastup za repku ako se ne varam,a europskih utakmica s klubom ništa tako da..po čemu bi trebao vrijediti više od navedenog?
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Nije bas da se odnosi samo na tebe,ima ih jos nekoliko koji u svemu vide lose i preispituju odluke ljudi koji rade dan-noc.Ali osvrnut cu se na igrace koje si spomenuo
    1. Petko- hoce novi ugovor,jako veliki ugovor,mozda se ne uklapa u planove Biscana.
    2. Drmic- veliki ugovor,koljena od stakla,ne igra aktivno u oba pravca.
    3. Kulenovic-i Lokomotiva moze bez njega a Dinamo pogotovo.
    4. Juric- Ne vrijedi trositi slova.
    5. Topic- veliki potencijal ali nikako ocekivati 15 golova sljedece sezone od njega.
    6. Emreli- na posudbi,ne znamo hoce li dobiti jos jednu priliku a i ako dobije to bi moglo biti na desnom krilu.
    I jos jedno uopce nisam strucnjak niti se pravim strucnjak
    kao sto se prave poneki ovdje pa sve nesto preispituju i vide probleme u svakom transferu kao da ljudi u sportskom sektoru ne znaju odvagati sve pluseve i minuse pa donijeti zakljucak.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Gle tih 6 igrača su pod ugovorom Dinama i netko ih je doveo. Realnije je se prvo riješiti nekih od njih pa onda dovoditi igrača za tu poziciju. Nitko od nas ne živi od nogometa, ustvari rijetki jer znam da tu pišu čak i igrači koji sami sebe hvale :rofl: , ali komentiramo i raspravljamo. Tomu služi forum.

    Ja prvi stajem uvijek u zaštitu ljudi iz kluba jer su nas realno oni doveli u top 30 u Europi. Mi navijači nismo ni u top 500 pa nam je realno bolje da šutimo i ne pravimo se pametni nego radimo na brojnosti, ali ipak je ovo tema transfera pa svi pametujemo, to je normalno. Ne moramo zbog toga jedni druge nazivati djecom ili etiketirati nepotrebno.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Vipotnik je dečko od 20 godina koji je ove sezone zabio 20+ golova, teško da ćeš u Europi naći nekoga tih godina s takvim brojkama, 3,5 milijuna je ok odšteta, Menala i Ćužea ni ne računam kao gubitak jer kakvu oni uopće ulogu imaju i što donose ekipi?

    Petković vjerojatno odlazi, Drmić u svakom trku izgleda kao da će mu ligamenti poispadati po travi, a Kule ili Emreli mogu biti solidne zamjene...treba nam napadač koji zabija golove, ja sam iskreno već malo umoran od lažnih špica i haklera na koje moraš urlat da opale po golu kad su u 16m.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Tolić otpisan od Maribora
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja sam se zajebavo da si rusi cijenu da moze ostat, a on se strmopizdio da ga ovi vise ne zele ni sutnit :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.