• Li d1986
    74
    Može li netko pojasnit kako smo se kvalificirali u playoff ako smo igrali ovu ligu za ispadanje. Ne pratim košarku pa mi ništa nije jasno.
  • zgšd
    156
    Sest momcadi iz lige za prvaka te prvi (7) i drugi (8) iz lige za ostanak ce igrati u cetvrtzavrsnici.
    1-8
    2-7
    3-6
    4-5
  • Pop corn
    4.8k
    Može li netko pojasnit kako smo se kvalificirali u playoff ako smo igrali ovu ligu za ispadanje. Ne pratim košarku pa mi ništa nije jasno.Li d1986

    prva dva iz Lige za ostanak idu u doigravanju na drugog, odnosno prvog iz Lige za prvaka.

    To će biti Zadar (ako Split pobjedi Cibonu u petak navečer) ili Cibona (ako Cibona pobjedi Split u petak navečer). Naravno, uzima se u obzir da će Zadar dobiti u Dubravi
  • Bruh
    887
    najvjerovatniji ishod Dinamo-Zadar a to realno dinamo može dobit ako suci dopuste jer zadar je očito bog i batina za dobivanje slobodnih. Bio ja na jednoj tekmi kad je zadar bio u Zg ono je bio horor a ne suđenje...
  • Pop corn
    4.8k
    najvjerovatniji ishod Dinamo-Zadar a to realno dinamo može dobit ako suci dopuste jer zadar je očito bog i batina za dobivanje slobodnih. Bio ja na jednoj tekmi kad je zadar bio u Zg ono je bio horor a ne suđenje...Bruh

    jedino bitno je da dečki u tim utakmica istinski uživaju i bore se kao lavovi.... to im je nagrada za sve u ovoj sezoni koja je uspješna, u kojoj se puno naučilo i postavilo sve baš dobro za daljnji rast kluba.... naravno, ne smiju se predati, niti neće....
  • zgšd
    156
    mislim da cibona moze samo do prvog mjesta ako pobijedi splicane, te zadar izgubi u dubravi.. cibona nazalost ima negativan omjer sa zadrom

    trenutno cibona, split i zadar imaju isti omjer 25-6

    Regularni dio (medusobno)
    Cibona 1-1 Zadar
    Cibona 1-1 Split
    Split 1-1 Zadar

    Liga za prvaka (medusobno)
    Cibona 0-2 Zadar
    Cibona 1-0 Split
    Split 2-0 Zadar

    vise cemo znati u petak, Cibona - Split (17h).
  • Pop corn
    4.8k
    Pa napisao sam gore:

    Naravno, uzima se u obzir da će Zadar dobiti u DubraviPop corn

    Teško je vjerovati da će Dubrava iznenaditi Zadar. Tako da se vraćamo na to da će biti prvi ili Zadar ili Split. A drugi ili Zadar ili Cibona.

    Ovo se ticalo pozicije broj dva i suparnika KKDZ-a:
    To će biti Zadar (ako Split pobjedi Cibonu u petak navečer) ili Cibona (ako Cibona pobjedi Split u petak navečer).Pop corn
  • Zagreb1992
    1.2k
    KK Dinamo sa Zadrom u četvrtfinalu ...za prvu sezonu i više nego dobar rezultat ...sljedeće sezone ako bi se uspjelo malog Krajnovića dovesti u Dinamo mislim da bi napravili fini pogodak sa njim...Bit će zanimljivo kako će Zula postaviti se kontra bivše ekipe
  • seljak86
    2.3k
    E sad treba doć u lijepom broju i podržati dečke protiv Zadra.
  • Pop corn
    4.8k
    1us7lh9lkjzlafni.jpg

    Regularni dio debitantske sezone u Premijer ligi završili smo četvrtom uzastopnom pobjedom protiv KK Gorice.

    Ovo je ukupno 15 pobjeda u sezoni uz 17 poraza.

    Odmora nema. Već u srijedu nas čeka prva utakmica četvrtfinala doigravanja protiv KK Zadar.

    Druga utakmica je na rasporedu u subotu, 13. 5. u 20h u Draženovom domu.
  • nkdz
    829
    Jutarnji

    @Pop corn
    Jel možda znas dal bu u shopu od kk bio ovaj šal sa prve slike?
  • Bruh
    887
    Bude... Pa to su najavljivali na instagramu.
  • nkdz
    829


    Thx, ma nisam gledao jer nemam instagram
  • Zagreb1992
    1.2k


    Malo gledam webshop..Hudica sa motivom crkve sv. Marka mi je bomba ...Polo majice znaš kad će biti XL veličine ?? I plaćat se može pouzećem ili preko kartice samo ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.