• Pop corn
    5.1k
    I plaćat se može pouzećemZagreb1992

    Može na tekmi u subotu. Ima hudica na štandu preko puta šanka :grin:
  • Karlek
    79
    Zna li itko kada će na webu biti šal KK Dinamo?
  • seljak86
    2.3k
    Jel se zna kako ide prodaja karata?
  • Markelo
    2.5k
    Pobjeda Dinama 77-76
  • plavi67
    920
    Svaka čast bravo dečki :strong:
  • xyz
    840
    Bravo za dečke. Ja sam ipak Cibonaš, ali svaka čast...
  • Bruh
    901
    ja isto al stvarno impresivna tekma, atmosfera odlična al vratit se dvaput natrag i onakvu hladnu tricu spremit... Ma vraćam se iz dvorane još sebi nisam došel
  • deda
    27.9k
    Jel bilo štogod ljudi?
  • Bruh
    901
    plava dolje skoro puna, pola žute i na crvenoj još 50ak ljudi
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ima tko snimku te zadnje trice?
  • Markelo
    2.5k
    Odite uplatit loto listic u Dinamovom dresu jer se s njim ovaj vikend sve dobiva
  • dzg717
    937
    KKDZ
    Attachment
    IMG_9427 (12M)
  • Gelipter
    3.4k
    GNK Dinamo podržao Futsal Dinamo i onda veličanstvena pobjeda i utakmica.
    Stariji brat Futsal Dinamo podržao KK Dinamo i oni dobiju Bežigrad u onakvoj infarktnoj utakmici. Svaka čast svima. Garafolić muda do poda.
    Nevjerojatan vikend za Dinamovce. Sutra možemo i malo prikočiti protiv Drugog lica Dalmacije. :wink:
  • Zagreb1992
    1.2k
    Došao upravo doma sa utakmice i da sumiram i dobre i loše stvari ...

    Moram pohvaliti kako je Zula danas vodio utakmicu ...od početka je Zadar nametnuo odmah jaki ritam i mislio sam bit će to lagana pobjeda gostiju...Nakon timeouta odlična reakcija igrača i vratili se u utakmicu .Također ono što je po meni danas najviše odlučilo utakmicu je obrambeni skok..Odlično je ekipa u reketu zagrađivala skok i tu je ključ pobjede...Također bravo Zuli i za udvajanje Božića i Žganeca par puta ...dobilo se na agresivi i njihov loš vanjski šut je došao do izražaja danas opako

    Garafolić odigrao vrhunski i sjajnu partiju je potvrdio sa onom hladnom tricom što je pokazao i reakcijom svojom...Također moram pohvaliti i Vručinića koji je pametno odigrao i par puta išao na ulaz u reket i lagana 2 poena umjesto šutiranja trice

    Loša stvar suđenje i Burrell ..Što se tiče stranca on nije za ovu razinu uz dužno poštovanje...Raditi nesportsku pogrešku i vratiti Zadar u igru je bilo baš glupost čista

    E sad suđenje ...To me iritiralo danas ..Pri toj nesportskoj Burrella Žganec se unosi sucu u facu i prolazi bez ičega..U prvom poluvremenu kad je Zula dobio tehničku vidljiv je nedosuđeni faul u korist Dinama bio..Još jedna stvar koju će Zula nadam se popraviti su izgubljene lopte od čega sam vidio bar 3-4 u ključnim trenutcima..danas je to prošlo, ali drugi put neće


    Dečkima čestitke na pobjedi jer su zaslužili to
  • Keyser Soze
    8.1k
    Još jedan Cibonaš se javlja s tekme, igrače kao da je povukla jučerašnja ludnica iz dvojke pa su pokazali da s imenom Dinamo nema zajebancije :strong: . Znaš da si odradio jebenu tekmu kad nadmašiš Božića, a Garafolić je onom tricom 3 sekunde do kraja (i cijelom utakmicom) pokazao da je veliki igrač i da nema respekta prema nikom. Bravo Dinamo i nadamo se zagrebačkom polufinalu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.