• Efes Pilsen
    6.8k
    I karte su im retro :rofl: Isprintan racun ko u trgovini
  • Robi T
    209

    Nitko im nemre prigovoriti da nemaju smisla za humor.
    :lol:
  • plavi67
    920
    onda nek im i plaće budu retro i nek ne koriste društvene mreže
  • Robi T
    209

    Prijenos tekme je na HTV2
  • ZGBhoy
    1.7k
    ma znam al kad sam već u HR htjel bi pogledat uzivo
  • DrawTube
    2.8k
    7zzu9srwxsnre1ba.jpg

    Loksa stavila karte za derbi u pretprodaju u petak od 12 do 16h !
  • deda
    27.5k
    Poštovani,



    u sportskom duhu i želji da svi zainteresirani navijači kupe ulaznicu na vrijeme, otvorit ćemo blagajnu za pretprodaju i u petak.



    Blagajna na Stadionu radit će i u petak, 07.04.2023. od 12:00-16:00.



    Lijepo Vas molimo da o istom obavjestite svoje navijače te da ulaznice probaju osigurati u petak kako bi se izbjegla gužva na dan utakmice u subotu, 08.04.2023.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jebeno vrijeme. Do 16. :rofl:
  • plavi67
    920
    Da, to je valjda samo za nezaposlene. Zaposleni nemaju kaj radit u kranjči.
    Da u 2023. ne mogu staviti da se karte mogu kupiti i online onda im se il fućka il su mutavi
  • IstokKa96
    556
    Ima brojčanih ograničenja po osobi prilikom kupovine karata?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Da u 2023. ne mogu staviti da se karte mogu kupiti i online onda im se il fućka il su mutaviplavi67

    jer su kuiš retro. Dobro je netko rekao ak su retro nek onda odhebu i društvene mreže i internet.
  • Infinity
    15.2k
    Mozda im je skupo placati nekome dilanje zbog manje potraznje, al nitko ne zahtjeva da prodajes ulaznice za sve utakmice u sezoni. Mogu se dogovoriti s nekim da im dila za Dinamo i Hajduk kad im dodje par tisuca ljudi. U pitanju je lijenost i manjak zanimanja, nista vise.

    Gorica i Sibenik nemaju nista bolju posjetu od Lokomotive, pa opet imaju online za svaku utakmicu.

    A mislim da ovi svakako prodaju ulaznice za neki postotak, a ne za fiksnu cifru. Do kluba je.

    Apsolutno bi podrzao i da HNS zahtijeva od klubova da ulaznice moraju prodavati minimalno dan prije utakmice i imati otvorenu blagajnu osam sati taj dan, kao i online prodaju minimalno pet dana prije utakmice. Ako nisi sposoban to platiti i organizirati onda igraj amaterski rang.
  • Jurki
    8.4k
    Dal ima neko voljan da kupi sutra 2 karte za istok. Nek mi se javi u inboks za daljnji dogovor. Hvala
  • Gorica86
    278
    Kakvo je stanje, ima li gužve?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.