• Jurki
    8.7k
    dal bi ti htio da gospodin Zlatko Dalic preuzme klupu Dinama?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Količina sreće koju Dalić ima pa da imamo te rezultate u gostima je nevjerojatna.
  • Mali Zeus
    9.7k
    gluposti.. ne smiješ se niti dovesti da ti pobjeda ovisi o savršenom danu golmana.. mi smo zabili dva gola i imali taj zicer i onaj prodor stanišića.. i što još.. i 20 grešaka (minimalno) jer igrači ne trče, nisu na poziciji i slično.. jučer smo pobijedili a da igramo sutra istu tekmu, na isti način, izgubili bi 3-0Ludovic IX

    Slažem se, najbolje su utakmice gdje protivnik nema ama baš nijednu priliku i golman može popiti kavu na svom golu.
  • Krizy
    36.4k
    Nisam neki fan Dalića, ali jeli baš sve tolika sreća.
    Najmanje poraza u zadnje 3 godine od svih europskih reprezentacija.
    Dvije medalje na dva uzastopna SP-a.
    Final 4 Lige nacija.
    8 pobjeda zaredom u službenim utakmicama u gostima, čime se rijetko koja reprezentacija može pohvaliti.
  • Herñan Crespo
    79
    Jurki jel se ti toliko ne nekužiš u nogomet?
    T si sigurno jedan od tih koji misli da bi Bijelica koj je top bio u Dinamu bio i za Reprezentaciju odličan?
    Neusporedljivo je jedno i drugo.
    Osim Dechampsa i Mancinija mi ne pada niko na pamet koj je bio top Izbornik i top trener. Možda Flick ajde, makar on radi zasad grozan posao sa Njemačkom.
    Reprezentacije imaju neki mali prostor za te neke treninge i skroz drugačiji pristup je tu potreban prema ekipi nego kad si trener ekipe koja svaka 4-5 dana igra utakmice.
    Čovijeku nakon dvije Medalje uzastopno na Sp srat je tragokimčno i bolje bi vam bilo da se pokrijetr Ušima. Ljudi sa strane koji nisu Hrvati da bi čitali ovo padali bi u nesvijest što neki dio ljudi zna izkenjat
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nisam presretan s nekim odlukama, ali jesam s rezultatima. U konacnici to je to sto se pise i sto vrijedi, a hocemo do toga doci zbog galvanizacije, briljantne taktike ili lijevog guza Pasalica je manje bitno.
    To sto ga ne zelim vidjeti na klupi Dinama ne znaci da nije dobar izbornik.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nisam neki fan Dalića, ali jeli baš sve tolika sreća.
    Najmanje poraza u zadnje 3 godine od svih europskih reprezentacija.
    Dvije medalje na dva uzastopna SP-a.
    Final 4 Lige nacija.
    8 pobjeda zaredom u službenim utakmicama u gostima, čime se rijetko koja reprezentacija može pohvaliti.
    Krizy

    Ma naravno da nije samo sreća, sprdam se.
    Mislim što reći kad neki i dalje, nakon toliko godina i uspjeha i dalje govore da je čovjek samo srečković i ništa više, a ima ih.

    Nakon 1998. smo samo jednom prošli skupinu na svim natjecanjima i to 2008.
    S Dalićem se plasirali dalje na 3 natjecanja, na 2 svjetska drugo i treće mjesto, kvalifikacije prolazimo uredno bez muke, polufinale LN, napravio smjenu generacija, mentalitet momčadi je da ih nitko nemre dobiti, penale prolazimo kao da je to niš..

    Čista sreća.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Nakon 1998. smo samo jednom prošli skupinu na svim natjecanjima i to 2008.Mali Zeus

    mfzpvqbxg0vm6p3n.jpg
    Am I a joke to You? :rofl:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Isprike, 2 puta. :grin:
  • Papastrumf
    9.9k
    Možemo mi voljeti ili ne voljeti Dalića, može nam biti simpatičan ili nesipmatičan (meni je muka od njegove patetike i populizma), ali Dalić ima rezultat iza sebe i to je činjenica. Da, u nogometu, a i općenito u sportu treba imati i podosta i sreće za uspjeh, ali ako netko misli da samo srećom možeš osvojiti srebro i broncu na svjetskom i igrati završnicu lige nacija i to sve u 4 i pol godine onda se taj pozdravio s mozgom.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nitko ne spori da i dalić ima zasluge za sve ovo jer očito zna granicu između neke stege i raspasoja..

    Npr, kovač je onom kontrolom radio sebi kontrauslugu jer su igrači bili frustrirani. Bilic je bio previše prijatelj sa svima na kraju. Vjerujem da dalic modricu dopušta što god želi. I čak je on rekao da prije važnih utakmica zove senatorw i izdiktira sastav i sluša senatorw što će reći.

    Ja tvrdim da možemo bolje igrati s obzirom na kvalitetu igrača. Ne garqntiram da bi imali bolje rezultate.
  • masacusec
    3.1k
    "Pljuvanjem po daliću" ne pljuje se po rezultatima reprezentacije pod njegovim vodstvom, već isključivo po njemu odnosno njegovom jeftinom, patetičnom i ulizivačkom populizmu :vomit:
    Nogomet je više od nogometa!
  • Nevo7
    608
    Da i ovdje napišem kao i na sportnet u, vezano za budućnost U21 repke:

    Ja bi Prosinečkog stavio, barem do kraja prvenstva. Sa njime sigurno osvajamo.

    Dobra stvar kod Prosinečkog je da je u njegovim momčadima početak goropadan, igra se vrhunski nogomet, prepoznaje fantaziste od igrača, ne izmišljava toplu vodu nego igrače stavlja na prirodne pozicije.

    Ono najvažnije, igrači ga vole jer je jednostavan. Zbog svoje prošlosti neće forsirati ili zakidati igrače nekog kluba, on nema takav pogled na svijet. Mislim da bi bio odlično rješenje barem za Euro, tih mjesec dana da odradi, a poslije možda nađu drugog, ili im se ovaj svidi.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    čovjek ima 55 godina, vrh trenerske karijere je vođenje crvene zvezde i par nebitnih turskih klubova.
    mlada reprezentacija je nekakav poligon za stvaranje igrača i TRENERA, nije to nekakav "trenerski posao iz snova"... ne vidim smisao dovoditi nekoga tko polako ide ka 60 godina na klupu mlade reprezentacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.