• LovroZG
    1.3k
    Čak mislim da su ljudi popušili tu priču sa mladima od mamića. Moraju igrati mladi, bla bla bla.marcio amoroso

    Djelomično je tu ta navika da mladi "uvijek" igraju, al ne pomaže ni to mahnito stavljanje klinaca na klupu pod Čačićem. Da, pravila nam daju sad dosta mjesta da stavimo 3,4,5 klinaca na klupu, al onda i navijači, a vjerujem i klinci, očekuju pokoji nastup jer inače nema nikakvog smisla sam ih gurat na klupu kad ćeš ti, recimo, radije stavit Ristu i Ljubičića na stopera umjesto Gurlice koji ti cijelu polusezonu sjedi na klupi.
  • Mr Anderson
    5.2k

    Zoran Gabela, poznati Mamićev isprdak koji ordinira po društvenim mrežama u svrhu veličanja lika i djela omiljenog mu kriminalca.
  • markoli
    1.6k
    Stavljam u ovu temu jer je najčitanija.

    Topla preporuka za knjigu "Kibici Purgera" autora Ivice Šute. Kupujte obavezno, nećete požaliti. :heart:

    https://www.knjizara-dominovic.hr/kibici-purgera-proizvod-43406/
    deda

    Počeo čitati i moram reći da je jako dobro pisano, puno zanimljivosti i crtica koje nisam do sada vidio, a dosta sam bio uronio u temu jedno vrijeme kada smo stvarali bazu “Povijest Dinama”. Definitivno moje preporuke, a preporučam da požurite jer je naklada samo 300 primjeraka.
  • serbus
    3.4k


    j7skyh8l7tas2kve.jpg

    Slažem se knjiga je puna ovakvih novinskih članaka iz ranih dana koji su baš zanimljivi organizirani vlakovi i tisuće ljudi u Ljubljani , stotine u Dalmaciji, vlak za Bg već 1928... Ono kaj je zanimljivo da skoro nema razlike u vremenskom trajanju puta vlakom a prošlo 100godina :rofl:
  • Jurki
    8.1k
    Bravo za sportskog direktora koji je potjeral Emrelija u Kebabspor.
    Ostali smo na Drmicu koji je em van forme em ima staklena koljena. Ako se Drmic ozlijedi, nebi me cudilo da Ristovski zavrsi u napadu a na desnom beku Zagorac.
  • lucky luciano
    259
    Sve je krenulo sa onom suludom utakmicom protiv Brava po poplavi.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Super je to odigrano. Sad moliti Boga da Drmićeva koljena izdrže sljedećih mjesec dana.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Nadam se da netko u upravi zaduzen za sportski sektor ima m*da posjesti Cacica na stolicu i ocitati mu bukvicu za svu tvrdoglavost i k*rcenje.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Neka ga trener napadne, kakav je to sportski direktor ništa mu nije doveo a ovaj bi kao trebao osvojiti ligu sa 15 igrača
  • Jurki
    8.1k
    Bome bi bilo vrijeme da trener jebe mater sportskom direktoru zbog tak lose odrađenog prijelaznog roka.
  • San Lorenzo
    10.8k
    Sve bolje od boljega...upravo zato se oni kiksevi protiv Osijeka, Šibenika i Istre nisu smjeli dogoditi, niti okarakterizirati kao nebitnima jer je naslov kao osvojen...sportskog direktora nabit nogom u guzicu, platiti mu i više nego što piše u ugovoru o odšteti samo da ga se riješimo.

    Mi smo ovo proljeće trebali imati selektiranu ekipu i pripremati se za Europu, umjesto toga imamo 12 igrača od kojih će svatko krpati sve, ovakve si stvari, ako si imalo odgovoran i ozbiljan, na Football Manageru ne dozvoliš, jer razmišljaš da je riječ o sportu gdje se mogu dogoditi ozljede ili kartoni...Čačkeu je to očito i nakon 38 godina trenerske karijere nepoznanica.
  • xavier
    11.1k
    sportskog direktora nabit nogom u guzicu, platiti mu i više nego što piše u ugovoru o odšteti samo da ga se riješimo.San Lorenzo

    Zašto platiti više nego što treba? :sweat:
  • vjeko1701
    5.9k
    Sređuje si kolega rikverc...
  • Captain America
    13k
    Još će se obistinit Slavončeve prognoze...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.