• blue heart 72
    1.3k
    Ajde nemojte se ni zaj..... sa igračima poput Brodića. Svaka mu čast na realizaciji, ali kao što je većina već navela, igrači poput njega nisu pojačanja za nas ukoliko mislimo biti konkurentni u europskim natjecanjima
  • LovroZG
    1.3k
    Ja Brodića pamtim ko našeg najgoreg klinca koji je dobio priliku sa 16-17 godina. Slutim da se zato ni nije nigdi probio vani pa se moro vratit u Kustošiju. Sad je napredovo i igra dobro ko i cijeli Varaždin, al ne vidim niti jednu kvalitetu koju on ima, a da je naši napadači već nemaju, uključujući i Kulenovića. Besmisleno je plaćat odštetu za trećeg napadača kad pod ugovorom već imaš Kulenovića, Jurića i neke klince.
  • Ludovic IX
    5k
    ja to zovem prevarama od igrača koji mogu bit prvi u selu ali u gradu ne mogu bit ni 25-i.. tipa Brodić, Teklić, Lovrić itd..
  • Kujtim Shalla
    1.8k
    vetlesena bi bilo vrh dovesti. Koliko god da košta isplati se. Onakvu motoriku, tehniku, brzo donosi ispravne odluke. Uz mišića, i kao ofanzivnog baturinu. Strašna veza bi bila
  • flexXy
    1.8k
    Gol Vipotnika za zlovence:
    https://streamsc.co/q5_E18ciS
  • Droljo
    4.3k
    Lijepo je ušao i zabio. Ako tako nastavi ništa od njega u dinamu
  • Mali dioničar
    13.4k
    Gol Vipotnika za zlovence:flexXy

    Na asistenciju Stojanovića. Ako to nije znak…
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ako tako nastavi možemo potvrditi da je za Dinamo, da uklonimo nedoumicu.
  • deda
    26.3k
    Ako tak nastavi ne bu za Dinamo jer će postat preskup :eyes:
  • SAS1987
    13k
    Ako tak nastavi ne bu za Dinamo jer će postat preskupdeda

    Ugovor ima jos samo jednu godinu :smile:
  • Bosna86
    11.1k
    Danas sam gledao Bosnu uživo… Nikad čuo za Amara Dedica, dečko je danas bio za dvije klase iznad svih na terenu… Nenormalno moćan igrač, brz, okomit… Dođem kući, pogledam i vidim da igra za Salzburg… Svaka im čast kakav skauting imaju
  • Captain America
    12.3k
    Dedić je protiv nas bio među boljima na terenu u Salzburgu. U Zagrebu ga nisam baš zapazio.
  • Zagi
    4.5k
    Kačavenda kao zamjena za Ademija?
  • Rex Ramae
    2.3k
    Meni je taj Kačavenda totalna zagonetka, koja njemu pozicija uopće najbolje odgovara?

    Na manageru sam ga gledao, može igrati sve pozicije u vezi i plus oba krila/krilni napadač al' koja mu najbolje leži?
  • Vučko53
    166


    Pa, dugoročno, ja bih rekao krilo Ivanušecovog tipa. Znači ovo što Ivanušec za nas obavlja u zadnje vrijeme. Krilo s puno ulazaka u sredinu, možda malo manje čvrst na lopti ali s puno više agresije i presinga na zadnju liniju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.