• Mali dioničar
    14k
    ne serite po Brodiću. taj dečko je 2013. u tijeku najveće represije, na turniru Ramljak pohvalio javno bbb (ima negdje izjava na yt al nemrem nać) koji su došli na tu tekmu, ali ih nisu pustili na hitrec, pa se navijalo iza ograda i sa okolne zgrade i naravno te sezone otišao iz dinama gdje više nije dobio prilikuplavi67

  • flexXy
    1.9k
    Hernandez kojeg sam preporucio prije par stranica opet zabio golcinu.
    0:55 na sazetku
  • miro
    3.1k
    duplo je bolji realizator i tehničar, ali je spor i ne igra presing. Kažem, ako za 3. napadača budemo imali bolje igrače od njih dvojice, znači da napredujemo
  • Droljo
    4.7k
    Ako za trećeg ili četvrtog napadača nije naš neki junior nego kule ili jurić predlažem da odmah smotaju kablove i ugase klub. Ako mi u sistemu nemamo trojicu
    napadača od 17 do 19 godina koji bi (uz svoj uzrast) bivali, po potrebi, priključeni prvoj za tu 3 ili 4 opciju nek raspuste sve kategorije.
  • Droljo
    4.7k
    Jbte i na glupom fm-u kad te poseru ozljede, kartoni itd staviš naj boljeg juniora u špicu i deri. Sa njim možeš samo dobit, a razni jurići i kulenovići za koje se odšteta milijunska plaćala trebaju biti gdje i pripadaju. Po lokomotivama, belupima i sl. Ili nam je i škola samo obrt za pranje para a ne kako se priča najbolja u svemiru i okolici...
  • plavi67
    920

    niste me razumijeli.

    prvo, ja sam rekao za one koji to neznaju da se ne sere po brodiću jer bar meni ima respekt kaj je napravio. nez da li ste vas dvoje tada pratili dinamo i od kud? da li ste tada bili za zm il iste bili za bbb? da se ne lažemo ajde recite.

    drugo, ne govorim zato kaj je pohvalio bbb tada, da treba sad u dinamo. ne! govorim o potencijalu koji taj čovjek ima i mislim da treća opcija ili druga može biti. to ovisi o njemu. brodić je bio igrač koji se najavljivao u seniorima, trpao je u juniorima ,bio jedan od najboljih ,a ko ne najbolji i samo zato kaj je rekao pozitivno o bbb tada ga se šikaniralo ko mnoge druge i nisu se razvili naravno vani.
  • plavi67
    920
    to je to da samo ne mogu njegovu izjavu naći tada.
  • xavier
    11.1k
    nez da li ste vas dvoje tada pratili dinamo i od kud? da li ste tada bili za zm il iste bili za bbb? da se ne lažemo ajde recite.plavi67

    Stvarno? :eyes:
  • Papastrumf
    9.3k

    Kakva druga opcija? Ovo je forum o dinamu, a ne o Lokomotivi ili Istri.
    Ako cemo dovodit igrace kao sto je Brodic onda se mozemo pomiriti s hnl prosjekom, Europu necu ni spominjat.
  • plavi67
    920
    od drmica bi bio bolji sigurno .a kdrmic moze igrat u ovoj formi, mogu i ja a ne brodić
  • Papastrumf
    9.3k

    Baš lupetaš. Zato se Brodić smuca po Goricama i Varaždinu, a Drmić je igrao u Bundesligi, Rijeci, Dinamu i švicarskoj reprezentaciji. Eto, svi ti ljudi koji su ga dovodili i stavljali u momčad vjerojatno griješe, ali tvoje profesionalno oko vidi da je ovaj bolji.
  • Infinity
    15.2k
    Brodic se savrseno uklapa u profil napadaca koje smo dovodili iz HNL-a. Jedna ili dvije dobre sezone u nekom klubu iz donjeg dijela tablice. Ali to ne znaci da je on igrac za Dinamo, dovodjenje njega bi pokazalo da Dinamo nastavlja s istom praksom, losom.

    Da Brodic ima 18-19 godina i da igra ovakvu sezonu, onda da. Tad bi vec bio potencijal, ne mozes s 26 godina biti potencijal. Juric i Andric su imali po 24 i pokazali da su dosegli svoj limit. Dinamu nisu puno znacili.
  • plavi67
    920
    ja ne govorim općenito ,nego trenutno, čitaj bolje.
  • Papastrumf
    9.3k

    Objasnio ti je @Infinity gore, da se ne ponavljamo.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Ja Brodića stvarno volim gledat kako igra nogomet, ali u Varaždinu. Tamo treba ostat i to mu je nekakav limit otprilike, možda stepenica više, ali Dinamo no-no.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.