• Droljo
    4.9k
    E to. To!
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja bi ih kontrolom posjeda navukao da trče ko kokoši bez glave za našim igračima pa kad se nakon pola sata isupušu lijepo stisnuo obruč oko gola pa da vidimo kako se nose s kontinuiranom opsadom. Samo da ne ispromašujemo i boga i vraga...
  • Zagi
    4.9k
    Obrana im loše reagira na presing , a u defanzivnoj tranziciji trče ko kokoši bez glave.
    Možeš birat kako i u različitim fazama utakmice koristiti različite strategije.
    Dugo nisu bili lošiji i samo se nadam da nećemo dinamovski spustiti u drugu brzinu i odrađivati nakon 2:0 nego stisnuti svih 90 minuta i nanjeti im poraz od kojeg se dugo neće oporaviti.
  • ZGBhoy
    1.7k
    nanjeti im poraz od kojeg se dugo neće oporavitZagi

    To je to mada protiv Magaradi uvijek moras bit oprezan
  • Zagi
    4.9k
    Ma ja mislim da mi protiv njih igramo sa previše respekta radi nekakvih povijesnih rivaliteta.
    Tu seosku momčad treba otpuhati sa terena kako smo i Ludogorec i Bodo na početku sezone.
    Trebalo nam je zbog negativnih rezultata u gostima, stisnuli smo ih i nisu mogli prvih 20 minuta spojiti 2 dodavanja . A di su ovi od lude gore i Bode...

    2:0 u prvih 20min, onda im prepustiti loptu i još dva iz kontre i dobro.
    Drugo poluvrijeme juniore unutra da sramota bude još veća. 2:1 drugo pol jer ove sezone bi ga primili i od drugoligaške ekipe izgleda i kraj.

    Eto 6:1 konačni rezultat, Rukavina.
    Idem odigrat predictor.
  • Jaro
    5.4k
    Tu seosku momčad treba otpuhati sa terena kako smo i Ludogorec i Bodo na početku sezone.Zagi

    Kako se i njih otpuhalo u Maksimiru.
  • NORTE
    9.1k
    Predloženo je da se novi stadion zove Miroslav Ćiro Blažević.
    Ja sam protiv tog prijedloga, a i općenito protiv nazivanja ovako važnih stvari imenom neke osobe.
  • Mrvica
    3.2k
    Uz poštovanje prema Ćiri i svemu šta je postigao u Dinamu, moje mišljenje je da stadion treba ostati pod istim imenom kao i do sad, a to je Maksimir i po meni ništa drugo ne dolazi u obzir.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Moje misljenje je da se ime stadiona treba prodat i time pokrit odrzavanje i malo zaradit.
  • maddaddam
    2.9k
    Neki ulaz ili sektor zapada ok. Cijeli stadion samo za ozbiljnu sponzorsku lovu, ali da Maksimir obavezno ostane u nazivu.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Naravno, pustimo sentimentalnost. Ako se nađe dobar sponzor koji će tražiti da se stadion na zove po njemu, zašto ne. Hoće se zvati Allianz arena ili Čungjang arena, manje bitno. Ako se ne nađe tako jaki sponzor onda je to već malo teže. Pored Ćire ima puno zaslužnih legendi. Onda možda najbolje Maksimir.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Da sw zove xyz, i ako dinamo dobiva lovu meni svejedno. Meni će tak I tak uvijek bit maksimir
  • NitkoBitan
    12k
    Kad je Cico umro govorilo se da se nazove po njemu, sada po Ciri, ceka se da iduca legenda umre pa da bude i za njegovo ime inicijativa. Pustite medije... U onoj anketi se vecina jasno izjasnila da zeli da se novi stadion zove Maksimir.
  • Boogieman
    307
    Pa da. Nijedan navijač BVB-a ne zove stadion Signal Iduna Park, nego Westfalenstadion, a lovica kapa. Nama se još poklapa da je ime stadiona isto kao ime kvarta u kojem se nalazi, tak da će to uvijek u redovnom govoru biti Maksimir, osim ak ne promijene ime kvarta :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.