• plavi72
    716
    Maksimir !
    Ime sponzora ako mora zbog novca ,a zašto ne...ako nemaš izbor ionako ćemo ga uvijek zvati Maksimir.
    A da moram,baš moram izabrati nekog igrača,trenera uvijek bih moj izbor bio...
    rdni5uujwpsbr4b5.jpg
    Dati ime po treneru ,koji je bio i trener tvog najvećeg suparnika,koji tri rečenice bez psovke ne može izgovoriti,ne bih volio,a njemu hvala na svemu i prvenstvu i svemu, svemu,svi su oni bili iznimno dobro plaćeni za sve to od našeg Dinama,nitko nije volontirao osim običnih navijača koji su zadnji novac znali dati za putovanje ili ulaznicu.
  • Ali
    1.9k
    Ja sam za Stadion Maksimir, osim ak sponzor iskrca cca 20% vrijednosti investicije pa nek uzme na 10g ime.
    A oko imena, nista lakse, bez obzira na Maksimir/sponzor, po uzoru na engleze:

    Sjever : Josip Kuze stand
    Jug : Miroslav Ciro Blazevic stand
    Zapad : Zlatko Cico Krajncar stand
    Istok : Slaven Zambata stand

    Naravno moze change zapad/istok prema volji vecine.
  • Nino Bule
    11.5k
    Meni je to s imenima stadiona i tribina bezveze, napravit obavezno klupski muzej u kojem ce sve te osobe bit zastupljene. Stadion je maksimir i eventualno se proda sponzoru ime
  • Dammir10
    266
    Igrat ćemo na ovom i ovakvom Maksimiru još barem 10 godina. Dobra je vijest da imamo cijelo desetljeće da se dogovorimo oko imena fantomskog stadiona.
  • Oluja
    3.6k
    Koji novi stadion?
  • Mali dioničar
    14.2k
    Zapad : Zlatko Cico Krajncar standAli

    Cijenim da si Cicino prezime napisao ispravno.
  • plavi67
    920
    budući da mi je sve ovo smiješno s imenima, ja predlažem da se zapad dolje zove: Mumija stand, zapad gore: Brko stand, jug: čuvajte kosti stand, sjever: hated and proud stand.

    a za ozbiljno samo Maksimir, nema prodaje imena! po toj logici prodamo ime ,a mi ga zovemo maksimir, tako mozemo i ime kluba prodat npr. a1 grupa, a mi cemo ga zvat dinamo
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Stadion se mora zvati Maksimir, ali ne vidim problem da se da ime tribinama ali samo osobama kao Cico ili Kuže, osobe koje nisu kontroverzne po navijačima
  • Infinity
    15.2k
    Sta cemo ako stadion ne bude na Maksimiru? Opet ce se zvati Maksimir?
  • Dino
    2.2k

    Ko mali sam mislio da je svaki stadion “maksimir” pa smatram da moze ostati Maksimir gdje god bio. :rofl:

    Iako ionak stadion nece bit nigdje drugdje osim na Maksimiru.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    To nije opcija :cool:
  • Ali
    1.9k

    :up:
    Kad su ga kod rodjenja upisali krivo da mu isprave na nekoj vrsti epitafa
  • Taćini Serhio
    299
    Tko je ovaj frajer na pressu pred Hajduk pored Čačketa, to je neki novi PR?
  • Dammir10
    266


    Navodno je naša draga Iva na bolovanju. Ako netko ima točniju informaciju neka objavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.