• Captain America
    13.1k
    Meni je Čačić najbolji trener u HNLu. Sve o Čačiću govori kakvu smo jesen imali u prvenstvu i respektabilan nastup u LP. Problem je sve ovo što se događa zadnjih dana i poljuljani odnosi u svlačionici što se u jednom trenutku dogodi svakom treneru. Oni koji su veliki uz manje poteškoće izađu s tim problemima na kraj.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nadam se da su na večeri dobro se ispickarali prvo..a onda skupili glave
  • diebalo77
    162
    Neki mediji pišu da livi ode u Tottenham ako nam Nevistić bude prvi golman ode sve papa
  • Papastrumf
    9.3k

    Prijatelju, ja ne znam gdje si ti izvukao Tottenham iz ovoga!?
  • Keyser Soze
    8k
    Tu stranicu vode djeca
  • diebalo77
    162
    Isprika Villarreal samo me je strah da Nevistić ne bude prvi golman jer kad se sjetim kakve je golove dobivao u lokomotivu jeza me hvata
  • Mali Zeus
    9k
    ↪diebalo77 Tu stranicu vode djecanamodi grebza

    Jedna od gorih stranica na internetu.

    Ne znam sad otkud rasprava o Čačiću i njegovoj kvaliteti. Naravno, najbolji trener u HNL-u, ali da bi nam Brekalo dobro došao, apsolutno bi.
  • Fićo1986
    940
    Vec sam pisao u vise navrata kako smo kao ljudi odnosno kao narod tako lako skloni okretanju prica za 180 stupnjeva,čačić izabran za trenera prosle polusezone, kakvo je samo pljuvanje bilo po njemu od strane 95 posto navijaca,osvojili smo naslov,kakvi hvalospjevi,kakvi nadimci dida ante,čančeloti, ante mourinho....sad ponovo jedan remi s goricom i ponovo pljuvanje nista ne valja nitko ne valja,zbog takvih ljudi mi nekad dodje da prestanem pratit nogomet...imam dosta poznanika s kojima sam se zakrvio zbog toga,jedno krivo dodavanje i odma to je kao smece od igraca nista ne valja....jucer gledam barcelonu,dodavanje Ter Stegena je bilo toliko kriminalno da bi da je to napravio Livi,objesili bi ga za jaja i ocrnili da nebi mogel igrat vise ni u rudešu....ljudi dajte malo objektivnosti,prvi smo na tablici,imamo prednost,utakmicu manje,i dalje smo space shuttle za sve...da treba pojačanja treba...
    Da se mene pita vratil bi Soudania,taj bi zabil bar 15 golova do kraja sezone...(pa kome pravo kome krivo)
  • Krizy
    35k
    Soudani ima 35 godina a nakon odlaska iz Dinama zabio je 25 golova u 5 sezona.
    U najboljoj sezoni na vrhuncu karijere 17 HNL golova. Kakvih 15 do kraja sezone :sweat:
  • Fićo1986
    940
    malo sam zbog bijesa bio sarkastican kolega,makar se nije ucinilo tako,svjestan sam toga,makar sjecam se proslih dana kad je bušio rijeku i tovare....
  • Mlađi referent
    10.2k
    Mislim da se pretjeruje s tim da smo toliki space shuttle za sve.
    Ja sam nas prvi precijenio, ali malo kad prođeš po toj ekipi - jasno je da ti fali lijevi bek, u optimističnoj verziji ti fali jedno krilo ( mada i Špikić ima ogromne amplitude) i fali ti napadač jer je Drmić pogubljen.

    Od ukupne vrijednosti momčadi skoro pola nam odlazi na samo 3 igrača - Livaković, Šutalo i Ivanušec. Ovaj zadnji od te trojice je neprepoznatljiv i igra ispod svake razine koja se od njega očekuje.

    Iduća dva najskuplja Petko i Baturina su ozljeđeni, a isto tak i Boško i Ras. Uz sve ove posudbe i rasprodaje, širina kadra je sad vrlo upitna.

    Momčad nam nije dobro balansirana i uz ne daj Bože ozljedu Mišića, ne znam kako bi to krpali. 4 lijeva krila po prirodi, nijedno desno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.