• Armagedon13
    958
    Na Gol.hr pišu da su mamićevci ponovo skupili potpise,znači imaju čvrstu većinu.Naje... smo
  • Ludovic IX
    5.2k
    brzo će se sve znat nakon 3.mjeseca.. ako ta struja instalira jozaka, počne dovoditi igrače sa menađerima bliskim mamićima, sve će se znat. automatski će svi dignut ruke od stadiona i to je to. opet na početku.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Jozak mora doci u klub ali volio bih da to bude ponovno na mjesto sefa akademije. Uz Primorca je najjaci u drzavi a i sire u tom poslu
  • OBIGB
    528


    Po čemu? Ne pitam pro forme, hipotetski.

    Koje su njegove reference? Ko mu moze biti konkurencija?

    On meni bas djeluje kao tipicni izdanak mladezi HDZa, gura te stranka ( HNS, maminjo), pa dobijes nekakav angazman, malo prtljaš, ali si stalno prisutan u medijima, emisije/podcasti, pa se stvori dojam da ima neki rezultat iza sebe. Ima li?

    Ovo je moj dojam, ne nužno pravo stvanje. Pisao sam prije za njegove reference, pa nisam dobio odgovor, možda sam fulao.


    Neovisno o referencama, njemu nebi trebalo biti mjesta u klubu s obzirom na čijoj je liniji.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Dinamo je godinama sudionik najvecih turnira u Europi sto se tice omladinskog pogona. Cesto i osvajac. Isto tako znam da su mnogi klubovi zainteresirani za rad skole u vrijeme dok je on bio. Htjeli su znati kako razvijaju takve igrace i sustav funkcioniranja omladinskog pogona.
    A ovo zadnje sto si napisao je jako pogubno za nas kao klub. Koliko god mi mrzili Mamica ne smijemo dozvolit da ako ima nesto kvalitetno iz tog sustava da to otjeramo samo zato sto je bio u vrijeme kad i Mamic
  • Jaro
    5.4k
    A ja bih rekao da je upitan njegov rad i stručnost mimo utjecaja ZM. Česte su i sa raznih strana priče kako je škola u to vrijeme dolazila do velikog broja talenata. A mora se priznati da niti konkurencije nije bilo jer su sve svoje škole i omladinske pogone i skauting najbližih bazena potpuno zanemarili što se (kod nekih) ipak malo promijenilo u zadnje vrijeme...
    Ako je Jozak sudjelovao u politici ZM, ne može on imati dovoljno pozitivnih referenci jer politika "krao je al i nama dao" i slične jednostavno nisu prihvatljive...
  • striko
    1.1k
    Samo da se striko ne pogubi u tim funkcijama...xFire

    Bez prozivanja molim ;)
  • OBIGB
    528


    Ako ti smatraš da je u redu da ljudi koji su direktno ili indirektno sudjelovali u ZM kombinaciji, na način da su prešutno žmirili na te kombinacije, OK. Ja smatram da to nije OK. Lustracija.

    Ako je taj Jozak, na liniji ZM, van Dinama, pa zašto ga zazivat. Čemu? Stvaraj nove stručnjake, traži negdje. Ima tu još dosta ljudi kojih se treba dotaknut, sve u svoje vrijeme i sukladno mogućnostima i realnosti, ali ovaj je van priče i tako treba i ostat. Slažem se da ne treba sve rastjerat preko noći, jer to je nemoguće i kontraproduktivno, ali Jozak je ZM čovjek koji bi mu išao opet niz dlaku.

    E sad…Koje su točno njegove reference?
  • maddaddam
    2.9k
    Po čemu? Ne pitam pro forme, hipotetski.OBIGB

    I meni lik je lik slatkorječiva vucibatina. I ne samo da mi je odbojan, nego mi je i pk spominjanja glavinih recikliranih kadrova. Pročitali su ga i u Legiji, neka ga što dalje od Dinama. Arabija je sasvim ok.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Moras znati koliko je ta koruptivna hobotnica duga i koliko je pustila krake. Rjesavati se Mamicevog uhljebskog kadra svakako ali krenuti sa puno vecih funkcija a ne da se zabrani povratak covjeka koji je imao rezultat a sa pozicije sefa akademije sigurno nije imao pristup ilegalnim milijunima. Jos jednom da ga se vrati u klub i postavi u upravu to svakako ne ali kao sef akademije svakako ali pod nekom novom upravom. A ako mislite da je to samo tako naci nekog i da znanje je svuda oko nas samo ne dobija sansu varate se.
  • Mr Anderson
    5.3k

    U Legiji je bio trener i nije on za to. Činjenica je da je on postavio u akademiji način rada koji se pokazao jako dobar i donosio rezultate.
  • Keyser Soze
    8.1k
    0o185d90btje8b99.jpeg

    Službena stranica iz 2002., u oko upada godina osnutka :eyes:
  • lucky luciano
    259
    Nisu baš refrešali stranicu jer je tada (jesen 2002.) trener bio Ćiro a ne Lončarević :sweat:
  • Mali dioničar
    14k
    Činjenica je da je on postavio u akademiji način rada koji se pokazao jako dobar i donosio rezultate.Mr Anderson

    Jozak je postavio same temelje Akademije koja je proizvela Zajeca, Mlinarića, Bobana , Prosinečkog, Marića, Šimića, Bišćana, Šokotu.

    Kaj sve čovjek neće pročitati.

    Jozakovci "bez Jozaka ne bi bilo Hitrec-Kaciana", mamićevci "bez mamića ne bi bilo Dinama." Svaka sličnost je slučajna.
  • Mr Anderson
    5.3k

    U čemu je tvoj problem? Čemu takav post? Kaj se praviš pametan? Demantiraj me, zna se na koji period sam mislio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.