• BBB Mataa998
    1.3k

    Nije potrebno. Ne znam po cemu si zakljucio,receno je pod kojim uvjetima bi on dobrodosao. Ako mislis da su tvoje zamisli ispravne,varas se. Idemo sve rastjerati a rjesenja ce se onda sama pronaci.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Kad pogledaš Jozakov CV, bio je direktor u HNS-u i tamo je dobio pedalu 2017.

    Nisam primjetio da je reprezentacija imala problema s rezultatima nakon toga.
  • Zagi
    5.2k
    Daj pogle recentne trenere i rezultate u-selekcija reprezentacije...

    Kopić je bio šef škole u Dinamu i tu dobio pedalu, kaj 2021? Nisam primjetio da je seniorska momčad imala posebne probleme s rezultatima nakon toga. Nije baš neki argument , kaj ne?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pazi argumente...bio je direktor HNS-a i dobio pedalu 2017...ali se ne spominje da je to bio od 2013. A do 2013 šef škole u Dinamu. I pitanje jeli dobio pedalu u HNS-u.
  • deda
    28.1k
    Teško je nama kibicima i laicima ocjenjivati rad škole. Posebno na dugi rok. Da bi se neke metode i strategije mogle primijeniti treba godina. Ono što možemo vidjeti je kratkoročnost. A to je da nam juniori već 3 godine nisu prvaci, dapače ova generacija nije se baš preimpresivno nosila sa odgovarajućim momčadima u LP što je prije bio dobar dan. Odluka-neodluka ljetos o drugoj momčadi ili suradnji s nekim klubom je napravljena katastrofalno, i takve će i posljedice imati. Cijela talentirana generacija 93 je bez kriterija poslana na neadekvatne posudbe i rezultati su im očajni. Klub je izgubio kompas to je očigledno. Ne zna se kud se goni. Rezultati prve momčadi i transferi mogu prikrivati sve ove očajne poteze godinu-dvije dana možda.
  • Armagedon13
    958
    Da su sutra izbori i izaberu se novi neokaljanu ljudi,prekosutra bi im se tražio feler.Zato po meni privatizacija
  • NitkoBitan
    12.3k
    Da su sutra izbori i izaberu se novi neokaljanu ljudi,prekosutra bi im se tražio feler.Zato po meni privatizacijaArmagedon13

    Mamic bi privatizirao Dinamo preko svojih ljudi i fondova novcima izvucenim iz Dinama, jasno sve bi bilo po zakonu. Hrvatska i privatizacija, dajte najte. Nije ovo neko trziste kao Njemacka ili Engleska.
  • blue heart 72
    1.4k
    Meni je osim te borbe za prevlast "glavonja" i novopečenih "antiglavonja", nakon koje bi mogla ostati spaljena zemlja, problem i strukturiranje kluba. Po meni su ključna 4 mjesta (predsjednik, trener, SD, šef nogometne škole). Od toga mi trenutno imamo pokriveno samo jedno mjesto, a to je trener. Ostale pozicije su pokrivene samo formalno, dok je u stvarnosti to samo mrtvo slovo na papiru. Po meni bi bilo najbolje ako bi se riješili ovog trenutnog balasta i postavili novi kadar. Što se predsjednika tiče, od opcija koje su koliko toliko u opticaju nekako sam najbliži "Bobanovoj ekipi", sada je pitanje ima li Zvone uopće interesa i kojim bi se timom okružio. Što se SD-a tiče, kaj ja znam ne pada mi baš netko na pamet da bi rekao: e to je taj. Ako ćemo gledati da bude "naš" prvi favorit bi mi bio D. Šimić ili možda Jurendić iz FC Züricha. Kaj se nogometne škole tiče, ni ja nisam zagovornik Jozaka, ali mislim da bi dvojac Boban-Šimić sa svojim vezama nekaj uspio smisliti.
  • BlueVelvet
    336
    Pričate o tim ljudima kao nezamijenjivim stručnjacima, realno imali su takve uvjete da je teže ne ostvariti dobre rezultate nego ih ostvariti.

    Imaš cijeli sistem koji radi za tebe, najviše para, kupuješ sve talente, suradnju s lokomotivom i ostalim klubovima, pomoć grada itd.

    Pa nije da su ljudi napravili čudo od nekog nižerangiranog kluba pa su sada nezamijenjivi..
  • Efes Pilsen
    6.9k
    a preko clanstva nece okupit dovoljno ovakvih budala koji ce mu drzat ljestve?
    Dapace, izac ce ga jeftinije.
  • SAS1987
    13.5k
    Da su sutra izbori i izaberu se novi neokaljanu ljudi,prekosutra bi im se tražio feler.Zato po meni privatizacijaArmagedon13

    Da završimo poput Olimpije koju je svakim promjenom vlasnika još više financijski sjebana :smile:

    Dinamo odlično financijski i rezultatski funkcionira ko udruga tako da nema nikakve logike privatizirati klub. Treba promijeniti izborni sustav i to je to.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ako mislis na sam nacin izbora jedan clan jedan glas moze do odredene mjere skupljat "glasace", ali ne dovoljno. Ako mislis na same ljude koji su izabrani pa njih misli potkupljivat i tu postoje mehanizmi, sto zakonski sto "prirodni", odnosno da se takve ljude ne bira na iducim izborima.
  • Armagedon13
    958

    A kako ga promijeniti,jedino skupština to može
  • Nino Bule
    11.5k

    A kako ga privatizirat u ovakvim uvjetima ? Ne kuzim kako je promjena u klubu ka vecoj otvorenosti clanovima ista teza za postic nego legitimna privatizacija ?
  • Ludovic IX
    5.5k
    kad je bio privatiziran 90-tih, više se ne sjećam jel samo ćiro bio vlasnik ili mamić također?

    mamić stalno viče o tome kako je spasio klub početkom 2000-ih ali zapravo je sukrivac što je klub došao do toga..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.