• Jurki
    8.4k
    Stadion zgleda top..veli google da Izmir ima 4.300 000 stanovnika, tek tolko o tome da stadioni ne mogu biti u centru grada i da ih treba izmjestiti na periferiju.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    kad ima volje nađu se i način i sredstva. :)
  • SAS1987
    13.3k
    stadioni ne mogu biti u centru grada i da ih treba izmjestiti na periferiju.Jurki

    Još jedan mit novinara koji su bili na stadionu Bayerna pa misle da je to standard. Koliko klubova je svoj stadion preselilo na periferiju grada? Naravno, ima ih ali ne puno.
  • Jurki
    8.4k
    takva je praksa piskarala da treba isprazniti centre gradova da mogu u miru razne udruge za lezbe i pedere paradirati kak im se god ćefne.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    4fjh60lnze57q7ae.jpg
    4goypi0ficyv7wys.jpg
    8sjohztyj2jf3ij5.jpg


    WWK Arena Augsburg, kapacitet 30,660
    Attachment
    1 (174K)
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Meni je prežalosno da mi ne možemo dobiti ovakav jedan "lidl stadion" . Evo, doslovno ne treba ništa više, ni manje od ovoga u augsburgu.
  • Ali
    1.9k


    Ovaj u Izmiru je top rjesenje. A dinamika je mrak, prva lopata je 09.09.2017. a karte pustene u prodaju za polusezonu 08.11.19. a prva tekma odigrana 26.01.2020. !!!
    Inace ovo kaj pitas za parking naziralo se na slici, a evo i izvorno :"a parking garage located inside and underground of the stadium.On the roof of stadium, there is a 650 metres long walking track built."

    Sve se moze, kad se zeli naravno. Cijenu je tesko prevesti radi devalvacije lire.. Ali bas su mogli kad je Erdogan jucer bio, odvest ga do maksimira i pitat bi li njegovi gradili "kopiju" i koliko bi love trebalo... :)
  • SAS1987
    13.3k
    Tekma Gorica - Dinamo je tako zanimljiva da sam zbog šarenih stolica preusmjerio fokus na stadione i postavio si pitanje koji stadion u 1. HNL ima tribine (prvi red sjedala) najbliže terenu pa eto, ak nekoga zanima :lol: Šteta da neki stadioni imaju krov pa je teže izmjeriti. Minimalna razdalja između terena i tribine je 6m za tribine uz teren te 7.5m za tribine iza gola.

    Maksimir - Zapad cca 30m, sjever cca 32m, pokojni istok 28m i jug cca 54m
    Poljud - Istok cca 27m (zapad je teško izmjeriti zbog krova), sjever cca 38m
    Varaždin - Istok cca 10m
    Osijek - Zapad / Istok cca 17m
    Rijeka - Istok cca 8.5m... zapad cca 8m al nisam siguran zbog krova
    Šibenik - Zapad cca 8.5m
    Kranjčevićeva - Istok cca 10.5m
    Gorica - Istok cca 17m
    Pula - Istok cca 8m
    Koprivnica - Jedina tribina, cca 13.5m
  • Oluja
    3.6k
    Osijek
    5pdx2frtrf06tkk3.jpeg
  • db-izbjeglica
    12.6k
    U dokolici kišnje subote šaltam programe i naletim na stuttgart - eintracht... Stuttgart opet nekakvu rekonstrukciju stadiona ima... A sam po sebi je već sad top
  • Infinity
    15.2k
    Modernizacija za Euro 2024.
  • blackbully
    4.4k
    Attachment
    307105966_635185314888045_3240519587968841768_n (3M)
  • Infinity
    15.2k
    Ovo stvarno lici na stadion! Ovakav potencijal ima samo Drosina, sve ostalo treba rusiti do temelja.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Meni ovaj "teren" ovako izgleda prekratak za nogomet. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.