• Infinity
    15.2k
    120 metara. 105 za teren, po pet sa svake strane za UEFA-u i pet viska :grin:
  • Boogieman
    307
    Otvorenje Pampasa će biti velika (i zaslužena) šamarčina cijelom našem klubu.

    Kaj ljudi stvarno misle da će nove generacije iz tog dijela RH biti toliki mazohisti da će nastaviti putovati satima do Zg i nazad da bi onda kisnuli na nakaradnoj ruševini 50 metara od terena?
    I to sve ako na par minuta, pol sata ili sat od sebe imaju komforan stadion engleskog tipa?

    Parking će isto imati riješen (po svemu sudeći), malo dodaju sadržaje, šetnjom do samog centra grada si za cca 20 min. i to je to. Nek ostanu koliko-toliko stabilan klub i redovni u prvih 4 i razvit će s nama gadno rivalstvo (bojim se s regionalnim predznakom kao i tovari). A mi sve to samo promatramo.
  • Ali
    1.9k
    Jel netko zna detalje, ovak na Pampasu mi upada u oko ova dva kuta koja nisu natkrivena koji je razlog ? Vidim da se sarafaju stolci vec, jeli moguce da ce ostavit tih 5% mjesta nenatkrivenih?
  • Fanboy
    2.2k


    Ako sam dobro pratio, bivši izvođač Eurokamen koji je muljario sa bivšim predsjednikom Meštrovićem koji mu je dodjelio radove je debelo premašio vremenski rok. Imaju krovnu konstrukciju za kuteve, kao i tribine. No, nakon što je sa njima raskinut ugovor kao izvođačima, ne žele dati te dijelove krova i tribina, već se ponovno mora u izradu, a ovo njima stoji u dvorištu. Netko je čak dao i satelitsku sliku gdje se vide ti kutevi stadiona.
  • BBB Baranja
    232
    Sad prelaze na kuteve, montirali su krovnu konstrukciju na zapadnu tribinu
  • deda
    28k
    Nemoš radit kuteve prije nego što postaviš krovnu na zapadu. Kutovi su spremni, Idu već ovaj tjedan.
  • SAS1987
    13.5k
    Kaj ljudi stvarno misle da će nove generacije iz tog dijela RH biti toliki mazohisti da će nastaviti putovati satima do Zg i nazad da bi onda kisnuli na nakaradnoj ruševini 50 metara od terena?
    I to sve ako na par minuta, pol sata ili sat od sebe imaju komforan stadion engleskog tipa?
    Boogieman

    Ma Dinamo će uvijek biti najpopularniji klub i ne vjerujem da će netko zbog stadiona početi navijati za Osijek. Ja živim 10 minuta pješice od stadiona Maribora koji je odličan pa sam i uz sranje na ulazima te redovito poplavljenim wc-jevima ipak koliko toliko redovan na Maksimiru a na Maribor idem svakih par godina.

    I baš me zanima koliko će se povećati prosjek na tekmama Osijeka. Ak budu na prosjeku od 5k - 6k kad se malo smiri euforija onda svaka im čast.


    Malo po malo se i stadionu u Hrvatskoj sređivaju mada bi i lokalne zajednice i klubovi trebali imati viziju što im realno treba i što im se isplati. Recimo manji klubovi / lokalne zajednice poput Gorice, Lokomotive, Varaždina, Šibenika, Zadra, Vinkovci itd. ne trebaju veće stadione od 4.5k - 6k jer bi ti prosjek trebao biti barem nekih 50% - 60% kapacitete. Takvi stadioni su jeftini i može se lako pronaći i privatni investitor (recimo shopping centar + stadion). Inače odličan primjer takvog stadiona mi je Dugopolje.
  • deda
    28k
    Ja vjerujem da će prvih par utakmica imati prosjek 10.000, a nakon smirivanja euforije da bi mogli bit na 7.000
  • SAS1987
    13.5k
    a nakon smirivanja euforije da bi mogli bit na 7.000deda

    Ak će nakon prve sezone kad se naviknu na moderan stadion imati povećan njihov normalni prosjek za 100% onda je to top. Ja mislim da će biti manje iz razloga jer im trenutačni stadion nije demotivacijski faktor dolaska na tekmu (za razliku od Maksimira).
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja vjerujem da će prvih par utakmica imati prosjek 10.000, a nakon smirivanja euforije da bi mogli bit na 7.000deda

    Ja mislim da nema šanse ni za jedno ni za drugo.
  • deda
    28k
    Nemaju ni oni krova na GV tako da u svakoj prilici kiše gube sigurno 20-30% publike. Znači već bi sad bili možda na većem prosjeku. Ove sezone su na 4.091 za sad.
  • deda
    28k
    Ja mislim da nema šanse ni za jedno ni za drugomarcio amoroso

    A računaj recimo iduće proljeće. Prva sigurno punih 13.000, Dinamo i Hajduk 12.500, druga sigurno 10.000, znači na onih preostalih 5 tekmi trebaju prosjek oko 8.000
  • marcio amoroso
    32.4k

    Možda i bude na proljeće, da.
  • SAS1987
    13.5k
    San Siro ide u rušenje koje bi trebalo koštati 50 000 000€.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.