• Infinity
    15.3k
    nisam siguran ak je to ime grada ili stadionaSAS1987

    Grad. Nije ni mal. Opcina od oko 80.000 ljudi. Najveca mana im je to da nemaju prvoligasa. I nisu jedini. U Srbiji su pri kraju radova na tri stadiona od oko 8.000 mjesta. Loznica, Zajecar i Leskovac. Ni jedan od ta tri grada nema prvoligasa. Svi su ljuti sto stadione nisu dobili Novi Sad, Kragujevac i Nis. Isto tako su svi svjesni da ce sad gurati tri kluba u prvu ligu i malo kome to smeta. Infrastruktura im je toliko losa da bi svi potpisali da ovi sutra igraju prvu ligu. Niski Radnicki je prije desetak godina igrao trecu ligu, a onda je od strane svih poguran u prvu. Renoviran im je stadion, te je to sve bilo vezano jedno s drugim. Na stranu sto su sje*ali renoviranje. To je kao da mi svi kolektivno prihvatimo cinjenicu da ce se Marsonia iz trece lige kroz dvije sezone ugurati u prvu, a jos ce im drzava napraviti i stadion. Sve to samo zato sto imaju status kultnog kluba. Zato i jesu u ku*cu. Jesu bolje rangirani od HNL-a, al sve osim Zvezde i Partizana im je za k*, a ove mutne radnje su sam svjetski vrh. Da moram uloziti lovu na nesto, ulozio bi na to da ce za sest godina Loznica, Zajecar i Leskovac imati prvoligase, a najbolje od svega je to da za razliku od Nisa i Radnickog to i nisu neki klubovi. Nisam siguran da su ikad igrali prvu ligu. I sve to pod pokroviteljstvom drzave. I stadioni i guranje. I ovo sad i ono prije deset godina. A onda se neki cude kako u dva nastupa u Europi Radnicki ispadne od Flore, pa to jos kasnije zacini Gzirom.


    ne kuzim cemu 2 etaze na tak malom stadionu...Jaro


    Sramote se

    dibswd6s7j5fkrcv.jpg

    7.000 na tri etaze :cool:
  • SAS1987
    13.6k
    7.000 na tri etaze :cool:Infinity

    Spavaš li mirno Stantiago Bernabeu? :lol:
  • Logistika
    1.1k
    u Brodu rade isto,također mi nije jasno zasto,ali ovako kao apsolutni neznalica u građevini,mislim da to ima veze sa,multifunkcionalnošću...dok ne vidim da je gotovo sve,sumnjat ću da ce odmah napraviti obadvije etaže...ali generalno s obzirom na posjetu i rang igranja,vjerovatno idu na to da se ne rauba cijeli stadion,nego ce prodavati samo lower tier što bi se reklo...
    Edit. Ili mi Brođani idemo na to da budemo domaćini Dinamu dok se Maksimiru bude gradio...san snova :)
  • Logistika
    1.1k
    mmuuye0hi1ohl4gb.jpg
    Stadion Kanjuruhan na kojem se dogodila tragedija
  • NORTE
    9.5k
    7.000 na tri etaze :cool:Infinity
    Ovo je mislim u Turskoj.
    Vrlo ružan stadion kojem se divio Zdravko Mamić na zimskim pripremama pa ispalio da će izgraditi takav dinamu.
  • Infinity
    15.3k
    Za pocetak ce i uraditi samo prvu etazu. Vjerojatno je cilj zaokruziti stadion, a poslije sta bude i kako se bude moglo.

    S obzirom da se radi, neki optimizam postoji, ali mislim da je realnije da ce se nakon centralne tribine uraditi jos dvije donje etaze koje nedostaju nego da ce se nakon te faze odmah raditi i gornje.

    I to je dobro, stadion bi i kao takav bio super. Jedina mana bi bio nedostatak tog krova na tri tribine.
  • nemapredaje
    2k


    meni jedino logično objašnjenje je ak nemaš mjesta u širinu, onda idi u visinu :)

    tribina na jednu etažu zauzme puno veću površinu nego na dvije-tri etaže
  • Navijač Dinama
    7.5k
    w1l9vh6cqyij3fsd.jpg

    Stamford Bridge 1992
  • SAS1987
    13.6k
    Stamford Bridge 1992Navijač Dinama

    Dao bi sto amerika za neki render stamford bridgea od Kincla :lol:
  • SAS1987
    13.6k
    Vjeovatno preteško pitanje al prepozna tko taj stadion? :grin:

    wrk6zng29q982aqt.jpg
    uq0zfrfc784ronr8.jpg
  • NORTE
    9.5k

    Skoro identičan kao Marakana Beograd.
  • SAS1987
    13.6k
    Skoro identičan kao Marakana Beograd.NORTE

    Da, izgleda skoro isto :grin: To je inace stadion Parque do Sabia u gradu Uberlandia (Minas Gerais, Brazil) koji nikad nije imao ozbiljan klub (najbolji im je u 4. ligi) ali imaju iz meni nepoznatog razloga stadion od 55k.
  • agramZ
    2.3k
    jedan od najdrazih malih stadiona. josko arena, stadion sv rieda. kapacitet 7300.
    fill_metallbau_stadion11.png
    joskoArena1200-1024x683.png
    fill_metallbau_stadion16.png
    fill_metallbau_stadion18.png
    fill_metallbau_stadion19.png
    GEPA-20220409-101-121-00021-2048x487.png
  • puxigadjurdja
    1.4k

    koliko bi HNL bio privlačniji kad bi ovakve stadiončiće imali u Koprivnici, Vinkovcima ili Šibeniku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.