• SAS1987
    13.5k
    Klub iz relativno velikog grada koji ima veliki bazen talenata, tradiciju i sređeni stadion bi brzo mogao biti meta nekog investitora.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Olic je svabe doveo, nece tamo sunca bit dok HDZ ne odjebe.
  • Infinity
    15.2k
    Svabe su otisle, tko zna kakve su tu sve igrice bile. Ja ne sumnjam da ce oni taj stadion napraviti, barem ce tu centralnu tribinu zavrsiti, a mislim da nije prevelika investicija i da naprave prvu etazu na ostale dvije strane. Iza jednog gola je to vec zavrseno. Kakvi ce rezultati biti? Tko zna, al znam da je meni draze da je infrastruktura korak ispred rezultata nego da je obratno. Rezultat ako ikad i ostvare, barem ce ga docekati spremni. Igraju treci rang takmicenja u Hrvatskoj, a nakon zavrsetka centralne tribine u citavom drugom rangu od 12 klubova samo jedan ce imati uslovniji stadion.

    A kad sam kod tog drugog ranga. Spominjao se prvoligaski projekt u Vukovaru. Imal od tog ista?
  • deda
    28k
    Daleko je to od realizacije
  • Logistika
    1.1k
    ali totalno kriva politika kluba...HDZ glavni,i onda su po svom principu prije nekoliko godina igračima poslove sređivali,i izmišljali im radna mjesta...po meni ce teško neki investitor u SB,jer je HDZ zajahao klub kao svoju igračku...pred izbore se i to ljudi što se skupi na stadionu nadrkali,jer su igrače koristili u kampanji...klubom drmaju dva lika bez kojih ne možeš u SB dobiti posao kao pomoćni kuhar negdje. Ovo ce se na kraju svesti na to da ce gradonacelnik ovima iz hdz vikati eto htjeli ste uvjete,dobili ih pa igrate županijsku ligu...po rezultatima kako je krenulo,i bit ce županijska uskoro...SB nije specifična sredina,tipična Hrvatskafdwuus8204ik8lf3.jpg
  • blackbully
    4.4k
    OPAP Arena, ili kako će ga navijači zvati Sveta Sofija, novi stadion atenskog AEK-a. Službeno otvorenje 30. rujna. Kapacitet 31 000, početak gradnje lipanj 2017., troškovi gradnje 98 milijuna eura.
    x2vq54at72bug2d3.jpg
    ymy94rkqpr80qhja.jpg
    s0yhs85bbx8aaa8u.jpg
    f83rtv1jrncvzzms.jpg
  • agramZ
    2.3k
    jos malo pa se lask vraca u linz..
    Cylnjq0U.png
    iIxDbA85.png
    SBWubUH2.png
    BOPyYTcS.png
  • NORTE
    9.3k
    novi stadion atenskog AEK-a.blackbully
    Kako je stadion izgrađen na vrlo malom i uskom području okružen stambenim objektima zato je prometnica denivelirana i izgrađen je dugačak podvožnjak ("tunel") kako bi se dobio prostor za okoliš stadiona.
    Sve se može kad se hoće.

    jos malo pa se lask vraca u linz..agramZ
    Možeš li nam ukratko opisat to oko Laska i Linza, kako i zašto su uopće otišli...
  • SAS1987
    13.5k
    Možeš li nam ukratko opisat to oko Laska i Linza, kako i zašto su uopće otišli...NORTE

    Koliko ja znam su samo otišli igrati u Pasching na zamjenski stadion dok im se gradi novi.
  • agramZ
    2.3k
    Možeš li nam ukratko opisat to oko Laska i Linza, kako i zašto su uopće otišli...NORTE

    2012. godine su zbog vjecnih financijskih problema izgubili licencu i ispali direktno u trecu ligu. onda su u sezoni 2013/14 morali napustiti svoj stadion pa se od sezone 2016/17 i sluzbeno preselili u pasching. prije je to bio stadion kluba askö pasching koji je bas u toj sezoni ugasen tj. postao druga momcad lask-a. zato ih se nekad i naziva pask-om.
    36.JPG
  • SAS1987
    13.5k
    Koliko ja znam su samo otišli igrati u Pasching na zamjenski stadion dok im se gradi novi.SAS1987

    Znam da ništa ne znam :grin:
  • SAS1987
    13.5k
    Srbi grade u Loznici (nisam siguran ak je to ime grada ili stadiona) odličan stadion za nekih 8 000 duša.

    nb28f7zh3uf8tjo3.jpg
    hl8ugz4z7e79h7r1.jpg
    gsy2zthjtxkk59u0.jpg
  • Jaro
    5.6k
    ne kuzim cemu 2 etaze na tak malom stadionu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.