• blackbully
    4.4k
    qqwiyfgtiwinhjw2.jpg

    Počelo postavljanje stolica na Pampasu.
  • Fanboy
    2.2k
    Ide dosta brzo postavljanje nosača za stolice i samih stolica...Ne čini mi se da za to treba dulje od tjedan dana posla uz dovoljno ljudi...
  • SAS1987
    13.4k
    Myresjö Arena, kapacitet 12 000 (10 000 sjedala i 2000 stajačih mjesta).

    fpr573qpso3j44i0.jpg
    vqdzhepyblxkbt57.jpg
    ga3me1gtw78l30f8.jpg
  • SAS1987
    13.4k
    Stadion u Bjelovaru.

  • vjeko1701
    5.9k
    Uuu, sviđa mi se pattern stolica....
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Taman za nas za europska natjecanja :lol:
  • NORTE
    9.1k
    sviđa mi se pattern stolica....vjeko1701
    Taman za nas za europska natjecanjaEfes Pilsen
    Boje dinama :wink: A ovi "bijelo-plavi".
  • db-izbjeglica
    12.7k
    ne kužim ovo postavljanje sjedalica, još ni krov nisu postavili i ima još hrpu građevinskih radova za obaviti...valjda PR potez jer im je stanje u klubu za onu stvar, a ovo odaje dojam da je stadion gotov...
  • Infinity
    15.2k
    Gradski stadion, Ilijas
    Kapacitet: 1.752 sjedeca mjesta
    Cijena: 5 milijuna maraka
    Korisnik: NK Ilijas, Druga liga FBiH - Centar (treci rang takmicenja)

    stadion-u-ilijasu.jpg

    stadion-ilijas-3.jpg


    Zaista odlican objekat. Uzivo izgleda jos bolje, kad stanes iza pomislis da je neka stadioncina, jer je bas ogromno.

    Ima nekih 15tak godina kako sam prvi put bio na ovom stadionu. Mislim da je to bio najgori stadion koji sam ikad posjetio. Par redova raspalih tribina izbetoniranih na malom brdu. Svlacionice u kojima ni beskucnik ne bi boravio. Nesto najgore sto sam u zivotu vidio, a obisao sam sigurno pedesetak stadiona u BiH, mozda i vise.

    Nikad mi nije bilo jasno da je netko dao dozvolu da se na takvom objektu odrzavaju utakmice. Teren OK, mada mi je ostao dojam da su golovi manji nego sto bi trebali biti. Tribine manje vise, najmanje bitan faktor, al svlacionice s toliko vlage, bez ikakve vode, zacepljen WC, hrpa smeca, prasina i blato kao da nisu ocisceni godinama. Sjecam se da su se suci presvukli pored automobila, jer nisu htjeli boraviti u tom objektu.

    15tak godina kasnije na istom mjestu objekat koji uz nadogradnju bez problema zadovolji uvjete za odigravanje Premijer lige. Objekat na koji ce rado doci gledatelji, a pogotovo mladi igraci koji bi tu trebali trenirati.

    Ovo je po meni jedan odlican primjer kako se moze kad se hoce. Ulozen je ogroman novac, ali se isto tako dobilo jako puno. Za jedan klub koji igra treci rang bez ikakvih sansi i ambicija da ikad zaigra drugi rang, ovo je nesto fenomenalno.

    Sad bi trebali jos srediti teren i pomocni teren. Netko moze reci da je to trebalo prvo, al svlacionice i klupske prostorije su bile u takvom stanju da je ovo jednostavno bio prioritet.

    Neki hrvatski standardni drugoligasi ili klubovi koji zive na relaciji druga - treca liga bi s ovakvim stadionom rijesili mnoge probleme.
  • blackbully
    4.4k
    Pampas danas

    bge9g4mncwjua6z5.jpg
  • Infinity
    15.2k
    33 stolice u nizu. Ocekivao sam ipak malo vecu komociju i manji broj, do 24 mozda.
  • SAS1987
    13.4k
    Dresden. Da imamo istok tako blizu terena bekovi bi se loše proveli. I njihovi a pogotovo naši :lol:

    pelap45v44g9ltd7.jpg
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Par puta sam baš taj stadion "keljio" tu i navodio kao primjer jeftinijeg" lidl" stadiona kakav bi rado vidio u Zg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.