• IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ako ovoliko traje izgradnja njihovog stadiona mogu samo zamislit na koliko bi se oduzio novi Dinamov, vjv bi se generacije radnike smjenjivale...
  • Papastrumf
    9.3k
    Radovi su se dosta ubrzali nakon sto je Strabag to preuzeo. Naravno, moze to i brze, ali vidi se velik napredak od 1.5. do danas. Problem im stvara konstrukcija krova za zapadnu tribinu jer su morali narucivati novu buduci da prosli izvodjac ne zeli predati vec napravljenu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    4 godine se radi stadion za 13 000 ljudi

    čisto za usporedbu...stadion za 82 000 ljudi

    jakarta, siječanj 2020

    jakarta, srpanj 2022
  • Fanboy
    2.1k
    Bilo je muljanja sa Eurokamenom i Meštrovićem, koliko znam po pisanju jednog od inženjera ovi su otpustili preko 50% ljudi...Na stadionu je radilo po 5 ljudi, dosta je sve stagniralo.
    U zadnja tri mjeseca je napravljeno jako puno, da se projekt preuzeo ranije vjerujem da bi sve već bilo gotovo do nove sezone.
  • Keyser Soze
    8k
    Jednom kad dobijemo stadion očekujem da imamo otvorenje kao za Pelješki most s obzirom da će to bit ujedinjenje svih tribina Maksimira nakon 100+ godina :lol:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Bilo je muljanja sa Eurokamenom i Meštrovićem, koliko znam po pisanju jednog od inženjera ovi su otpustili preko 50% ljudi...Na stadionu je radilo po 5 ljudi, dosta je sve stagniralo.
    U zadnja tri mjeseca je napravljeno jako puno, da se projekt preuzeo ranije vjerujem da bi sve već bilo gotovo do nove sezone.
    Fanboy

    ovo je stanje početkom 5. mjeseca...oprosti, ali ja tu ne vidim nikakav drastični napredak.
    Stadion u tom stanju se mogao skoro pa završiti u 3. mjeseca, ako se to ozbiljno radi...

    slika.png
  • Fanboy
    2.1k


    Nije mi područje rada, znam da tvoje je, pa daleko bolje znaš...Ja sam većinu toga pratio na skycrapercityju, pa čitao upise nekih od inženjera i arhitekata. Znam da su betonirali dosta toga, pa čekali da se osuši, skidali hrđu sa stupova, postavljali izolaciju za krov i sam krov za što su čekali Slovence, pa reflektori za navijače, razglas, parkiralište, zgrada pored koja se gradi itd.

    Tipa, ovaj PetarDinamovac je stavio ovo još ranije, navodno arhitekt. Tri tjedna za pola zapada postavljanje podno tribina profila i kaže da je to jako brz tempo, pa tek onda ide rigips...Kaže da je rok 10 mjesec...Meni kao laiku to izgleda dosta vremena samo za taj dio.

    https://www.skyscrapercity.com/threads/osijek-nogometni-kamp-i-stadion-pampas-13-005.1990465/page-331
  • db-izbjeglica
    12.6k
    buraz, imaš gore linkove za video... indonežani su stadion za 82 000 ljudi, sa usranim pokretnim krovom završili u 2 i pol godine! koliko bi tamo po toj logici trebalo za gipskartonske ploče? :lol:

    na ovom projektu ne štima milijun stvari i to ide debelo, ali baš debelo presporo!
  • SAS1987
    13.2k
    Stadion Bežigrad, Ljubljana

    p4v3c4zrwkkpkwgu.jpg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Novi stadion Freiburga je jebeno dobar
  • BBB Baranja
    227
    Ide Pampas polako... Počelo montiranje nosača za stolice
    3sbk0i99a7kngi9p.jpg
    xlwotr5q7i0j4kmw.jpg
    lwfznen52tkn5zxl.jpg
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Nadam se da ce se zavrsit u roku. Jedva cekam obic, prvo na cobanac u Baranju pa na pivo na Pampas :grin:
  • BBB Baranja
    227
    Bolje na fiš u Baranju :wink:
  • Efes Pilsen
    6.7k
    nije tema, ali nijedan fis mi nije dobar kao cobanac kod Varge. Doduse, nisam bio tamo 2 godine pa ne znam jel drzi kvalitetu.
  • Logistika
    1.1k
    h297taynwps4wgyc.jpg
    Szeged
    kapacitet 8256
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.