• db-izbjeglica
    12.6k
    mogu komotno preuzeti projekt za zagreb
  • Infinity
    15.2k
    25a4vpoazbktax38.jpg

    1044 stolice, ako sam dobro prebrojao :grin:
  • deda
    27.6k
    Prebrojim ja kad se vratim s mora :smile:
  • SAS1987
    13.3k
    Zavrsava se tribina iza gola na stadionu River Platea.

    j20z52t2tdjif1ol.jpg
  • flexXy
    1.9k
    Meni je ovo kriminalno lose. Nagib je takav da nit ces ista vidit nit ce bit akusticno hahahah
    Ne kuzim zas nisu ukopali teren i napravili tribinu kak spada
  • SAS1987
    13.3k
    ukopali su teren za 1.8m a tko zna zasto nisu više. Možda jednostavno nisu mogli zbog gornjih tribina.
  • Infinity
    15.2k
    Napreduju i radovi u Brodu

    b40b848528b12d0edcd5.jpeg

    Rade ovo:
    brod.jpg

    Zgrada lijevo, VIP sektor, te cetiri sektora za gledatelje. Cijena 29 milijuna kuna. Drago mi je da odmah rade krov i da ce to po zavrsetku biti perfektna tribina. Ta cetiri sektora ce imati oko 1400 sjedecih mjesta + VIP, a zbunjuje me to sto se pise da ce natkriveno biti 1000 mjesta. Tribina ima 13 redova, mozda je u pitanju kraci krov koji natkriva npr. 9 redova ili ce jedan sektor na kraju ove faze radova biti bez krova. Ova druga opcija mi se vise svidja, jer bi po zavrsetku kompletne tribine sve bilo pod krovom.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    mogla bi Marsa imat stadion i za 1.HNL
  • Infinity
    15.2k
    Nakon sto izgrade ovo sto sad rade, mislim da ce zadovoljiti sve kriterije osim kapaciteta. I to ce rijesiti kad dograde ova dva sektora na kraju.

    Inace, ta tribina bi trebala biti gotova do kraja godine. Sve i da malo probiju rok Marsonia bi trebala tu igrati drugu polusezonu. Ja se nadam da im je travnjak sljedeca faza. Puno bitnije od tribina koje ce njima do kraja godine biti vise nego zadovoljavajuce.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Hoce ga iznajmit Osijek za LP iduce sezone? :love:
  • SAS1987
    13.3k
    Vitória Guimarães ima zanimljiv / neobičan stadion od 30k.

    uexquni0ravl0tfb.jpg
    s78ew3ok82itvpoj.jpg
    gtn7ogvh7hurk679.jpg
    uo4blnlaksm0bbmc.png
    9ycgruc7rro0nkni.png
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kakva sporost u osijeku, ovo se može završiti u 2 mjeseca...a bit će dobro ako bude spremno za proljeće!
  • BBB Baranja
    227

    Kažu osječani da sredinom 8. mjeseca kreće postavljanje stolica, a početkom 10. i terena
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kažu osječani da sredinom 8. mjeseca kreće postavljanje stolica, a početkom 10. i terenaBBB Baranja

    ne vidim smisao postavljanja sjedalica dok ne završe krov...to doslovno može ići zadnje i postavi se u roku od par dana. Ovo je baš ekstremno sporo...u roku od par mjeseci između slika, ne vidim praktički nikakve značajne pomake.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.