• Blue 67
    212
    Godinama sam bio protiv one kakav narod takva vlast. Čitajući komentare pojedinaca tipa da nije on netko bi drugi, krao, ali je i dao, kako je tvrtku oštetio ako je ona u plusu, ni prvi ni zadnji, da nije on uzeo pare tvrtka bi sve je to ista mafija, meni svejedno... Isto tako u komunikaciji s ljudima ne može se ništa promijenit, nemamo mi utjecaj, nije ovo francuska, svi su oni isti...
    Ostaje samo jedan zaključam,a to je da smo VEĆiNSKI govna koja ako može i oni bi, a ako ne naguzi se i uživaj.
    Oni koji imaju predispozicije za pokrenut nesto su ili vec u prljavoj igri ili se ne zele mjesat zbog svoje dobrobiti(najčešće financijske).
    Već godinama zazivam tkalčićevu 2010 jer očito od normalnih, demokratskih, metoda 21. stoljeća nema ništa. Dok "nasilni primitivci" na silu nešto ne potaknu promijene nema jednostavno zakon tako šljaka.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    O bože dagi :monkey:
    Ljudi su krali, uhapšeni su, poprilično brzo, sama operacija je bila poprilično debilno osmišljena, tako je i završila... Nema se tu što više za reći, sudit će im se, treba ispitati jel korijenje bilo šire i tko je sve upetljan, a sigurno jest.

    Međutim, neke očito ne zanima kako jednoj firmi dobit skoči 3 puta u odnosu na isti period prošle godine, unatoč toj krađi? Ej, tri puta! Ta ista tvrtka primarno egzistira na našem tržištu. To smo očito dobrim dijelom platili MI, jer smo plaćali nikad skuplje naftne derivate. Pobogu, meni je tank goriva znao biti preko 100 eura, o čemu mi pričamo?

    Kad čovjek malo bolje razmisli, uz ovakve reakcije, čudno da nam i zrak ne naplaćuju.
  • Blue 67
    212
    Kako nekima nije čudno da jedan umirovljenik na računu ima 500 milijuna kuna. Da žena koja se bavila šivanjem odjednom radi s plinom. Da je prvoptuženi prvi dan nakon ispitivanja pušten na slobodu jer može u remetincu utjecat na svjedoke očito drugog zatvora nema i remetinac nema vise od 1 paviljona. Kako nekima nije čudno da smo sustavno kao narod pljačkani od onih koji nas vode kojima dajemo svoje novce već 30 godina. Iako imamo velik postotak visokoonrazovanih rugaju se s nama ko s djecom u jaslicama...
    I upravu si za zadnju rečenicu samo ti fali prefiks zbog našeg NE reagiranja za koju godinu će nam i zrak naplaćivat jer je jedno to još ostalo.
    Nevjerojatno je kakvi smo nitko ne da u svoje: nedaj Bože komad zemlje dat bratu, ne može mi susjed tu stavit ogradu zaklanja mi pogled, ne smiješ se parkirat ispred moje kuće, zabadamo nosine gdje nam nije mjesto, ali očito ne davamo skoro pola plaće državi, trošarine za gorivo, cigarete, alkohol, pdv u dućanu, porez na sve živo i ne živo...
    Ili možda da se uvede da kad kupiš nešto, primiš plaću... sve platiš po cijeni bez poreza pa na kraju mjeseca moraš na ruke poć to isplatit državi. Ja mislim da ni tad mnogi ne bi shvatili što nam rade i koliko novca ubiru od svakoga od nas i gdje ti novci završavaju.
    Ali ne baci oko što radi susjed koji je u istim govnima ko i ti i kojeg jebu cijeli život oni koji i tebe. Mnogi ipak misle da je bolje da se uz to što vas oni i vi međusobno prašite nego da se zajedno izborite za sebe.
    Stvarno smo krdo bizona koji će poć i udarit glavom tamo gdje je najbliže, a ne tamo gdje je najpotrebnije.
  • Eduardo
    17.2k
    Sorry ako ima vegana među vama, ali toj skupini ljudi pripada tolika hrpa idiota da je to zabrinjavajuće. Pretpostavljam da su i ovi među njima. Video je malo duži, ali isplati se.



  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kako nekima nije čudno da jedan umirovljenik na računu ima 500 milijuna kuna. Da žena koja se bavila šivanjem odjednom radi s plinom. Da je prvoptuženi prvi dan nakon ispitivanja pušten na slobodu jer može u remetincu utjecat na svjedoke očito drugog zatvora nema i remetinac nema vise od 1 paviljonaBlue 67

    pa kako nikome nije bilo čudno kad su uhićeni i to poprilično brzo? ta "akcija" nije trajala 20 godina već godinu dana, vjerojatno ih je policija pratila određeni period i uhićeni su kad su tu lovu htjeli iznijeti van države. deda i baba sasvim moguće ništa nisu ni znali, ljudi su umirovljenici iz sela u šibenskom zaleđu, sin mu prebacio lovu. sasvim je uobičajeno da ljudi tih godina financije prepuštaju djeci, moj stari prvi to radi.
  • smog
    236
    Danas prije tekme ali i za vikend vaši putevi vode prek Ferenčice.
    Dođite, popite pivu, poklopajte nekaj, pogledajte hakl.... 78d8tzltf4h8b8cr.jpg
  • Markelo
    2.5k
    Afera "hajduk 2" u kojoj je država oštećena za oko 100 milijuna kuna i službeno otišla u zastaru. Pojeo vuk magare ili je s obzirom o kome je riječ, magare pojelo vuka?, kako god

    Eto, čisto neka ostane zabilježen kriminal i u prepoštenih

    3azbbkvgywt56zdk.jpg
  • Jurki
    8.4k
    ko o cemu kurva o postenju i moralu.. pljuc
  • serbus
    3.5k


    I ja bi prepustio račun maloj da mi u penziji prebaci 500 milijuna :lol:
  • Fanboy
    2.1k
    24 sata, trojac koji je ubio zaštitara u BBBovci, poznati po nasilju, neredima itd.

    Novine nastavljaju sustavno blaćenje Dinama i navijača, od svega oni prvo stave da oni pripadaju navijačkoj skupini. I onda iza riječi nasilja da čitatelj spoji ta dva pojma i etiketira BBB kao nešto negativno.

    Tko zna, možda su dečki čitali svaki dan 24 sata, zašto nebi bio naslov tri uhićena inače fanovi 24 sata i Indexa skloni nasilju, laganju su ubili zaštitara.

    Ovime naravno drastično osuđujem čin, no poanta posta je jasna.
  • Dino
    2.2k
    Zalim kaj mi je opce napamet pala ideja o citanju komentara ispod objave u 24h
  • Nolifer
    6.5k
    Bravo za Radio Sljeme. Eno himne na radiju za dobro jutro. :clap: :strong:
  • Tom vg
    963
    Bila je čak i na šugavoj anteni jutros
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Gold.fm standardno na dan tekme pušta verzije pjesama s BBB-ima.

    VOLIM TE DINAMO!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.