• Nino Bule
    11.5k
    Evo gledam kazu 10 dana tugovanja, nece se igrat sportska događanja. Zasto ? Jer je zena od 96 godina umrla ? Sta bi bilo da je zaginula sa 40, 3 mjeseca tugovanja ?
  • Nolifer
    6.7k


    A pitam se, kaj će kod nas bit kad joža mandrkne jednog dana..
  • NitkoBitan
    12.2k
    https://www.facebook.com/107861655950370/posts/pfbid07KQrBFnEWzmncjPzdaGVMejjXCuyqmbke58SpLeanFGAeuuW2LkhQMzdMV2ve48hl/
    Koja maloumna nacija (komentari ispod objave). Svi pisu kako je Plenkovic arogantan i bezobrazan prema kao jednom postenom novinaru, meni ovaj video dokazuje da je Plenkovic u dobrom talu sa novinarima i TV kucama inace ne bi tako razgovarao (na ti). Postovanja imas prema ljudima koji ga zasluzuju, prema podanicima nemas. Kontrola javnog mijenja jedini motiv postojanja svih dnevnika i tih pizdarija.
  • Jurki
    8.7k
    nema sportskih događaja 10 dana. LP, EL i ECL ne mogu odgoditi. Bit ce zanimljivo. I da moram televizor baciti van jer ce biti svakodnevno silovanje s raspalim šišmišom.
  • xyz
    840
    I ja gledam o čemu pričate, a onda vidim da je vještica odapela...
  • NORTE
    9.3k
    10 dana tugovanja, nece se igrat sportska događanja.Nino Bule
    Europske?
  • Jurki
    8.7k
    mislim da to ipak ne mogu odgoditi i zbog televizija a jos vise zbog termina kojih nema. Ali to su otočki cigani pa me nebi cudilo da uefa napravi presedan.
  • xavier
    11.1k
    Ma nemojte biti smiješni. Naravno da europske neće odgoditi, a što se tiče domaćih, njihovo pravo. Ne razumijem zašto se vi živcirate oko toga.
  • Eduardo
    17.6k
    zbog fantasya :grin:
  • Mališan
    1.7k


    S obzirom kolko mi ove godine (ne)ide, ne bi uopće bilo loše da ga odgode na neko vrijeme da se manje sekiram
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Zovite me kako hoćete, pričajte što hoćete ali meni nisu u redu ove fore sad oko kraljice. Bile su zanimljive dok je bila živa.. o mrtvima sve najbolje, bar prvih par dana
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Nevjerojatno koji su novinari šljam!

    Sinoć sam otišao spavati sa informacijom da je u željezničkoj nesreći poginulo šest ljudi i da će možda biti i više smrtno stradalih.

    Jutros se probudim, poginulo troje ljudi!

    Znači, njima su ljudski životi samo broj s kojim pumpaju senzaciju zbog veće količine klikova.

    Ljudi koji su bili u tom vlaku imaju obitelj, rodbinu, prijatelje, jel toliko teško iznositi provjerene informacije i prestati bezrazložno povećavati paniku i preuveličavati tragičnu situaciju zbog publiciteta?
  • vjeko1701
    5.9k
    U svijetu u kojem se najveća lova vrti oko etničkih čišćenja, rušenja cijelih nacija, seksualnog trgovanja malom djecom i svih ostalih zločina ti se čudiš kaj novinar prenapuše broj poginulih u nesreći kako bi njegov portal zaradio koji klik više?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.