• NitkoBitan
    12.2k
    Zanimljivo bi bilo pitat @SAS1987 za cijene tih proizvoda u Sloveniji. Naletio sam da se u Sloveniji moze kupit na akciji onaj zbregov proteinski napitak (50g) za 10kn, a kod nas je oko 16 :yikes:
  • NORTE
    9.3k
    Naletio sam da se u Sloveniji moze kupit na akciji onaj zbregov proteinski napitak (50g) za 10kn, a kod nas je oko 16 :yikes:NitkoBitan
    Lako za to, kod nas umirovljenici imaju po 500 milijuna kuna na računu, imaju li slovenski penzići tako?
  • Infinity
    15.2k
    Kod nas Argeta Tuna 2.50KM, kokosja 1.50KM, al taj Zbregov protein je 3.50KM. Jedemo smece i ne bildamo :rofl:
  • Robredo276
    265
    Lako za to, kod nas umirovljenici imaju po 500 milijuna kuna na računu, imaju li slovenski penzići tako?NORTE

    Naravno da nemaju kad Slovenija nije pogodna za uzgoj maslina.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Lako za to, kod nas umirovljenici imaju po 500 milijuna kuna na računu, imaju li slovenski penzići tako?NORTE

    Svugdje se maznjava lova samo Janezi nisu tak glupi da sve stave na racun jednog penzica. Operu oni lovu kupnjom nekretnina na Jadranu, ovi nasi nikako da nauce
  • SAS1987
    13.5k
    Zanimljivo bi bilo pitat SAS1987 za cijene tih proizvoda u Sloveniji. Naletio sam da se u Sloveniji moze kupit na akciji onaj zbregov proteinski napitak (50g) za 10kn, a kod nas je oko 16 :yikes:NitkoBitan

    Ovaj? 12,69kn normalna cjena, kad nije u akciji. Lako moguće da je negdje još jeftiniji :smile:

    https://trgovina.mercator.si/market/izdelek/18166746/mlecni-napitek-s-proteini-jagoda-0-5-l#
  • NitkoBitan
    12.2k
    Bacio oko malo na katalog, sve mi se cini da cu obavit shopping na povratku iz Salzburga :lol:
  • SAS1987
    13.5k
    znam ljude koji se iz Češke vraćaju punim gepekom piva al ti ćeš biti prvi koji se iz Slovenije vratio punim gepekom proteinski napitaka Zbregov :rofl:
  • Tom vg
    1k
    Uglavnom je sva hrana jeftinija u Sloveniji. Lidl recimo a i Muller za iste proizvode ima niže cijene nego kod nas. Što se tiče životnih troškova, hrane, standarda, Slovenija je ispred nas
  • Crusades1986
    9.8k
    Fun fact/kviz pitanje... nema korištenja googlea

    Službeno ime Grčke je.....?
  • deda
    28k
    Hellas
  • LovroZG
    1.3k
    Helenska Republika se traži.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Ne razumijem toliko famu oko ove pljačke, koliko shvaćam to sve se odvilo u zadnjih godinu dana ili nešto malo duže, znači nije to nelakav ekstra dugački period, policija ih je pratila već neko vrijeme i reagirala kad su lovu htjeli iznijeti van. Nisam nešto posebno popratio, ali pričam ugrubo. Kad bi se bar sve malverzacije otkrivale tako brzo.

    Mene više od te pljačke fascinira koju pm mi toliko plaćamo naftne derivate kad netko iz INE uspije ukrasti milijardu kuna, a vjerojatno je od tih prodaja zaradila i sama INA. :lol:

    Za nas ili općenito prosječnog građana je apsolutno svejedno hoće ta lova završiti na računu INE ili nekog škugora...
  • seljak86
    2.3k
    Još luđi je domaći naziv za Gruziju :grin:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Izaslo mi na Faceu, danas prije 9 godina izasao raspored za najgoru EL koju smo ikad odigrali.. :broken: Kakav bitch slap za dobro jutro..
    fipwjcgkw8fdizca.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.