• Bosskovitz
    7.3k


    Ali čak i nije, ono jučer je bio toliko užas da sam u jednom trenutku dobio dojam da se iz nekog razloga namjerno zeli izazvati glupost. S jedne strane otvorena 4 pojedinacna ulaza, s druge strane tisucu-dvije nervoznih ljudi zbijenih između dvije ograde kao stoka (s ne baš najbistrijim pojedincima koji viču “guraj naprijed” kao da se time moze postici ista osim tragedije), a s treće nervozna policija dovedena u rizicnu situaciju između te mase i zida pa se stalno primaju pendreka jer znaju da ak izbije sranje moraju napraviti kaos jer su okruzeni. Katastrofa, kad vidis da normalni ljudi popizde jer ih se tretira kao ološ, kako je tek onima malo vrućih glava. Sreća da je sve prošlo okej.

    Diljem Europe se po 40-50 tisuca ljudi napuni i isprazni za pola sata, kod nas manje od 5.000 ljudi koliko stane na Sjever Dolje ulazi 2 sata. Mi smo stali u red u 20:05, usli smo na tribinu malo iza 20:50.
  • dzg717
    937
    Ako ništa dobra reklama za novi stadion ili ništa dok neko ne nastrada
  • Bosna86
    11.6k
    Nije mi bas jasno ovo zazivanje nekog razgovora bbb i uprave… Da problem postoji, postoji ali imam dojam da je ovdje malo previše Pahuljica… Pobogu, idete na sjever među momke u naponu snage, budite svjesni okruženja… Utakmica se igra na ruševini, utakmicu osiguravaju redari koji rade za 20 kuna po satu, ako i toliko… Kerovi su svakako potkapacitirani… Jednostavno ako si koliko toliko redovan, znaš sta te čeka i prilagodis se tome… Od kukanja nema ništa
  • Nino Bule
    11.3k
    Opcenito ima dosta kuknjave iako bude to u granicama normalnog organizirano kad bude pun sjever, od svih ovih zadnjih derbija do europe, ali ovo jucer je bas bio kaos. Uglavnom krivim policiju, od pregledavanja svake osobne do bahatosti i kurcenja, sve su napravili da dođe do incidenta.
  • Keyser Soze
    8k
    To stoji za ekipu koja je redovna i zna kaj ih čeka, ali zar otac sa sinom ili kćeri mora proživljavat ovakve stvari? Nama je to postalo normalno kroz godine, ali osobi koja je išla na istok to nije i ne može biti normalno. Ovako ćeš izgubit puno klinaca kojima je ovo trauma, zamisli kak se osjeća dijete među ljudima višim za 4 glave koji se stišću. Koliko god je nama redovnima ovo klasika, drugima nije i ne smije biti nego se to mora riješiti. Kužim da ne vole Boyse, ali to kaj je stadion ruševina ne znači da se prema običnim ljudima koji su došli pogledat tekmu smiju odnositi kao prema teroristima!
  • marcio amoroso
    32k
    https://www.instagram.com/reel/Chr-0lpoXQY/?igshid=MDJmNzVkMjY=

    Video zahvale navijačima. Naježio sam se kako sjever eksplodira na gol :heart:
  • Crusades1986
    9.6k
    Odličan video. Napokon se netko iz kluba sjetio snimit reakcije tribina kod gol(ov)a i to objavit.
  • dzg717
    937
    Ajdeeeeeee
  • Crusades1986
    9.6k
    Meni je top trenutak od sinoć kak je klupa ispratila kontru za 4-1 :cool:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Zagi je najjaci, on je proslavio cim je Drmic uzeo zalet :rofl:
  • SAS1987
    13.3k
    Hvala i 4 sata spavanja
    Pa nek ja sad radim :cool:
    reziser

    Došao kući u cca 3.30, u 6.00 ustao i išao na teambuilding koji je bio više manje penjanje cijeli dan :lol: Umireš na obroke al ti je lakše kad se sjetiš tekme :lol:
  • blackbully
    4.4k

    Drmić imao opciju Bočkaja na lijevo i još 10-ak na desno :wink:
    Attachment
    301236942_398801728851357_5277656068619719788_n (3M)
  • Fićo1986
    972
    kakvo jebeno ludilo!!

    Ako moze mozda netko postavit video gola brune petkovica sa našim komentatorom a da nije youtube video sa linkom,ima li netko tko se razumije u tak nekaj?
  • Infinity
    15.2k
    Potjerali linijskog suca u teren :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.