• dzg717
    961
    samo da se prisjetimo da je Tolić odigrao važnu ulogu na kraju prošlog prvenstva, sada nema ni minute?!
  • NitkoBitan
    13.2k
    On nije obavio sve zamjene!db-izbjeglica

    Sta zna starac koliko zamjena se moze obavit :lol: Jos se privikava na novo pravilo broja zamjena.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    par bezopasnih pokusaja i to je to, Moharami pokusava ali vise loseg nego dobrog napravi, Petkovic ocito ne moze, Orsic totalno van forme, Misic prespor u dodavanjima... moglo bi se nabrajati do sutra, iako treba biti posten i reci da je Varazdin odigrao jako dobru utakmicu
  • Eduardo
    17.9k
    Varaždin je večeras zaslužio više od boda.
    Kad nismo u stanju protiv ekipe koja je tek ušla u prvoligaško društvo složit iole jednu smislenu šansu na utakmici stvarno nismo zaslužili više od poraza.
    Možda je i bolje tako jer bi neka pirova pobjeda opet zamaskirana svu trulež u kojoj se nalazi ova momčad trenutno.
    Možemo reći da smo izdominirani večeras , ne kao Hajduk prošli tjedan ali da smo bili lošiji protivnik to jesmo.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Polako krecu posrtanja a sad imamo Ludogorec,Hajduk,Osijek,mogla bi lagano krenuti nervoza u slucaju loseg rezultata i Čačkiola je bivsi. Ne postoji teoretska sansa da dobijemo ove 3 tekme sa klaunom na klupi. Uskoro ce izgubit i podrsku glavnih igraca to je sigurno...
  • manikk
    230
    Ma Čačić je tu naanji problem, pa on je već treći ili četvrti privremeni trener.
    Problem je tu puno veći i puno dublji
  • Slavonac
    383
    lani smo imali srecu, ove sezone nam tovari uzimaju naslov
    to sto mi mislimo (i trener i uprava) da ce nakon nekog vremena "doci sve na svoje" u smislu da ce konkurenti sami pasti odnosno mi sami od sebe poceti igrati je razlog sto te igre nema...
  • Fanboy
    2.3k
    Problem je sa ovakvom upravom što ga nema tko zamijeniti...Nebi se čudio ako Bjelice popije otkaz da stvarno njega uzmu, tko je još u igri, možda Jakir ako ispadnu iz Europe ?

    Mene panika hvata na odabir imena koja bi mogla doći...
  • Ali
    2k
    Nakon gola u 46 na ubacaj Bockaja trener vadi tog istog van. I naravno ostavlja Misica koji je kad smo izasli gore u oritisak da na misice uguramo gol skrivio dvije kkntre sa svojim krivim oasom i balonkama.

    Moharami je morao na poluvremenu van a ne orsa.
    Moha je danas direktni krivac za gol, kao klinac bez takticke poduke, vezni nosi lootu i on se uvlaci u blik iako je vezni varazdina neopasan na 30m i naravmo uvlcenjem Moha ostavlja krilo samog da plasira lootu kako zeli. Uzas uzas i za nagradu ostaje 90 min... u iznosenju looti katastrofa danas.

    I da dajte objasnite Cacketu da je 5 zamjena dozvoljeno vec nekoliko godina... mozda je od starosti zaboravio
    Zasto Tolic i Baturina i Ivanusec ne pocmu ovakvu utakmicu sa Ljubicicem kao osiguracem veznog reda a Pero i Rile bekovi, do polubremena bi vodili tri razlike minumum
  • marcio amoroso
    33.4k
    Ali nama je nebitno dati Čačiću otkaz ako će na klupu sjesti sljedeći “Čačić”.

    Nama treba pravi trener i nije problem izgubiti par utakmica, ali mora se vidjeti neki plan. Mi igramo utakmicu sa jebenim Varaždinom gdje Lauritsen 5 puta pokušava neku dugu i napucava je u aut i gdje Boško Šutalo 5 puta ulazi u sredinu bez plana gdje da ju distribuira. Mi jednostavno igramo kao muhe bez glave, bez ikakvog plana. Užasno izgledamo. Baš užasno.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Bez veze..i bezveze..opis naše igre
  • db-izbjeglica
    13.4k
    ja mislim da je konačno došlo vrijeme da svi u klubu prihvate jednu realnost - petković se nikad neće vratiti u formu!
  • immerwieder
    1.3k
    petković jednostavno nije za ozbiljan nogomet,
    a možemo zaboraviti da tovari kiksaju, pa u svim momčadima bi se više od pola igrača dalo jebati samo da igra kod njih, i sve im utakmice budu kao i ova sada prva dva gostovanja
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Loši smo u pm.

    Imamo rezultate više nego pristojne, al igra nam je kanal teški. Napad danas ništa. A servisera ne smijes javno kritizriat jer si odmah jugosloven i mrzitelj Dinama, marš u pm takvi..
  • Carrasco
    4.1k
    Oršić i Ivanušec su trenutno lošiji od Petkovića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.