• Mali Zeus
    9.1k
    Ajmo iskreno, tko bi želio onaj jučerašnji tovarski macron dres boje ustajalog senfa (osim kao podršku zg gradonačelniku) pošto vas dosta d*ka na macron?maddaddam

    Ne bi tu boju, nego plavu.
  • maddaddam
    2.9k
    Slažem se. I domaći i gostujući i treći neka budu plavi.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Slažem se. I domaći i gostujući i treći neka budu plavi.maddaddam

    Jer to sam napisao.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nazvao sam sada u Dinamo i pitao zbog djecih Dresova.
    Vele da im posiljka jos nije stigla, da ima probleme s dobavljacem.
    Nada se da budu ovaj Tjedan stigli
  • db-izbjeglica
    12.5k
    a ono, isto je malo preskup dres...ako hoćeš da imaš sve na dresu, praktički 100 eura.
    Mislim, kupit ću, al ono...moglo bi jeftinije biti!
  • Carrasco
    4k
    Evo, i Biuku se sviđa.qpbwkh2e1k3bwcdm.jpg
  • Ludovic IX
    5.1k
    sad mu žao što nije prihvatio mamićevu ponudu od kaku kažu dolje "10 miliona eura na ruke"
  • Keyser Soze
    8k
    Biuk je jedan od boljih ljudi u njihovom klubu, vidi se da ga ne motivira mržnja prema Dinamu kao neke. On i Lovre Kalinić mi se čine kao ok ljudi.
  • Ludovic IX
    5.1k
    iskreno, ja ne mislim da niti jedan igrač ne mrzi dinamo.. čak niti ona budala grgić.. to što viču ponekad, isti kurac ko čorluka nekad. ne mrze ali vole svoje. meni je šogi tovar (jebiga, sestra si sama izabrala zadranina) i teško da bi boljeg izabrala ali ne slažemo se oko nogometa i nikad nećemo.
  • marcio amoroso
    31.8k
    iskreno, ja ne mislim da niti jedan igrač ne mrzi dinamo.. čak niti ona budala grgić..Ludovic IX

    Nemoj biti naivan.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Biuk je jedan od boljih ljudi u njihovom klubu, vidi se da ga ne motivira mržnja prema Dinamu kao neke. On i Lovre Kalinić mi se čine kao ok ljudi.namodi grebza

    Istina, čini mi se jedan normalan, ok dečko.
    I Kalinić isto, tu i tam veli kaj se očekuje od njega, ali isto mi se ne čini neki taliban.

    Ljubičić s druge strane recimo..
  • NORTE
    8.9k
    dinamo nekad i novi adidas retro dres Juventusa.
    eqd45x7qinhos4th.jpg
    d65j7gtaglomj1a8.jpg
  • NORTE
    8.9k
    I to smo dočekali, u Koprivnici i Skopju dinamo igra u bijelim dresovima.

    Zadnji put u bijelim dresovima mislim da se igralo 2004., a u svijetlosivima 2007., nakon toga horor i lutanje u 'čudnim' bojama koje je prva uvela Diadora.
  • Mladen
    24
    Kaj nismo pretprošle sezone imali gostujući bijeli dres?
  • flexXy
    1.8k

    Bila je ona neka prljava bijela. Neki miks svjetloplave, sive i bijele
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.