• bbb medimurje
    2.9k
    Do ponedjeljka popodne u Maksimiru su prodali oko 6.000 ulaznica za utakmicu Dinamo - Škupi. K tome, gosti iz Skoplja tražili su 300 ulaznica za svoje navijače, koji će biti smješteni na južnoj tribini.
  • Olmic
    2.7k
    Na slikama i videu nigdje nisam vidio Tolića, a Gojak trenira s prvom..
  • seljak86
    2.3k
    Pa to je skroz okej brojka, pridruži tome i još koja tisuća godišnjaka i koliko će se još prodati na sami dan tekme... 8000 će biti sigurno.
  • Nino Bule
    11.4k

    Tih 6000 ukljucuje vlasnike godisnjih, dosta nas je s godisnjim van zagreba, ali opet ocekujem 8k+, sve ispod bi bilo lose
  • seljak86
    2.3k
    E onda jbg :lol:
  • deda
    27.9k
    Prvi sektor koji je cijeli prodan je Zapad dolje 3
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ekipa, danasnjim dobrim rezultatom osiguravamo minimalno europsku jesen, grupu europskog natjecanja i minimalno jos 10 novih europskih utakmica i zato ajmo svi na maks podrzati decke!

    Idemo zagrebe, idemo purgeri, idemo dinamo!
  • Infinity
    15.2k
    Ne zaboravite PREDICTOR.

    Do 20.50h mozete prognozirati.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Cekaju se sastavi
  • Ivek3009
    55
    ifunkdv8mc0mpuc5.jpg

    Dinamo objavio na instagramu, jel to onda ona grupa koja je prekobrojna?
  • marcio amoroso
    32.2k
    To su ti. Čak je i Štefulj kojeg sam ja predviđao u prvih 11 u toj grupi :rofl:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Malo je cudno da Stefulj nije dobio ni minute. Jel moguce da je u Cacicevim ocima toliko los da ce radije izgubit najspremnijeg veznjaka i cekat sa debeli Pero nesto odigra? Ja nisam dobio dojam da je on toliko los, da je ispod kvalitete ostatka momcadi, je, ali je defanzivno solidan i zasluzuje sansu.
  • Ivek3009
    55
    Mislim da je na pripremama prve dvije zapoceo, al da , defanzivno je to bilo solidno , a naprijed loše (protiv slabijih protivnika)
  • Salva
    2.3k
    Pošto nam ulaznice.hr ne daju zadovoljstvo pracenja prodaje karata, malo sam izvukao broj gledatelja na prvim europskim pretkolima. Sezonu 20/21 i 21/22 nisam ubrojao iz jasnih razloga, a u sezoni 19/20 je prvo pretkolo protiv Saburtala bilo bez gledatelja.

    18/19 Dinamo - Hapoel Be’er Sheva 9.056
    17/18 Dinamo - Odds (EL) 7.084
    16/17 Dinamo - Vardar 10.142
    15/16 Dinamo - Fola 10.127
    14/15 Dinamo - Zalgiris 4.211

    Nekako sam uvjeren da bi uz funkcionalan istok danas bilo preko 12 tisuća ljudi. Ovako se nadam da bi mogli barem Odds prebaciti.
  • deda
    27.9k
    Očistio se i zapad dolje 8
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.