• vjeko1701
    5.9k
    I ako se ne varam, u toj utakmici da smo ispali bi skroz ispali iz europe po onom sustavu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Svi se bacili na Bugarsku skupstinu a kaj ak idemo u Irsku :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    Ja se nadam Shamrocku. Daleko laksi protivnik, a i nismo nikad igrali s Ircima, pa da i to rijesimo :cool:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ljetni izlet pocetkom Kolovoza u Dublin prava milina
  • SAS1987
    13.5k
    Irski klubovi znaju biti neugodni.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ako se zoveš Hajduk.
  • Plavi 9
    23
    Da, tko zna kaj čeka Dinamo (Shkupi će valjda uz dužno putovanje iapk biti premostiv, vjerujem da su lošiji i od Gorice npr.).
    Ali opet, bugarski klubovi s vrha tablice su u prednosti nad irskim. Reprezentacije su već druga priča.
  • Olmic
    2.7k
    Kaže Čačić nije vadio Peru jer je isključivi krivac, već je morao mijenjat sustav.. Možda njegova greška šta ga je stavio jer nije fizički spreman.. Ljubo se pokazao odličnim na lijevom beku tako da on sutra kreće.. Ako igraju Petko i Drma, ne igra Orša ili Ivanušec..

    Moj zaključak igra ista postava kao protiv Hajduka, uz mogući ulazak Šutala umjesto Rasa ili Perića..
  • Mališan
    1.7k
    Ako igraju Petko i Drma, ne igra Orša ili Ivanušec..Olmic

    Kojom logikom je Špikić od jednom sigurniji prvotimac od Orše/Ivanušeca?
  • Nino Bule
    11.5k

    Za orsu ne kuzim kako utjece petko drmic u prvoj na njega, to je i miho topic isto rekao da njih 3 ne mogu skupa. Za ivanuseca kuzim jer petko ako je drmic na spici igra desetku i onda za ivanuseca nema mjesta osim na desnom krilu, a meni je to bezveze, rađe nek spika/emreli to igraju
  • Olmic
    2.7k


    Vjerojatno radi trenutne forme i poziciji igrača.. Lijevo Čačić vidi ili Oršu ili Ivanušeca ako Petko igra desetku
  • Mališan
    1.7k
    Pizdarije. Živciraju me te priče kak kao neki igrači "ne mogu zajedno". Tak se pričalo svojevremeno i za Badelja, Moralesa i Sammira.

    Zašto Orša ne bi mogao igrati lijevo krilo, a Ivanušec desno u nekih 4-4-2 ili 4-2-3-1? Jesu igrali to već?

    Na kraju krajeva Ivanušec je na europskom bio startni desno krilo.
  • Nino Bule
    11.5k

    Mogao bi ali cacic ne zeli igrat ivanuseca desno

    Inace iva rekla da je smo s godisnjim trenutno na 5500 karata za shkupi
  • Mališan
    1.7k


    Pokušavam shvatit zakaj je to tak. Odigral je u dinamu valjda duplo više tekmi na desnom krilu nego na lijevom da bi odjednom bio nepoželjan na toj poziciji(?) i zbog tog možda i na klupi završio.
  • Guinness
    2k
    I ako se ne varam, u toj utakmici da smo ispali bi skroz ispali iz europe po onom sustavu.vjeko1701

    Da, tako je...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.