• xyz
    840
    Šverceri se dobro švercaju...
  • Salva
    2.3k
    U utorak 19. srpnja s početkom u 21:00h na stadionu Maksimir na rasporedu je prva utakmica 2. pretkola Lige prvaka GNK Dinamo - FC Shkupi 1927.

    U nastavku potražite sve informacije o ulaznicama, kao i ostale detalje na temu prve europske utakmice u novoj sezoni.

    Cijene pojedinačnih ulaznica za utakmicu Dinamo - Shkupi:

    Tribina sjever dolje 60kn

    Tiribna sjever gore 60kn

    Tribina zapad gore 80kn

    Tribina zapad dolje 100kn



    Prodaja ulaznica počinje u subotu, 16. srpnja u 11 sati.

    Prodaja će biti organizirana na Ticket pointu kod stadiona te online na servisu https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9
  • Salva
    2.3k
    550-40-40-60
  • rob ljubavi
    774
    Kako Sjever dolje i Sjever gore mogu kostat isto , kako ulaznice za europsku tekmu vrijede samo 20 kuna više od HNL slabije ekipe?
  • Salva
    2.3k
    Ruku na srce, Shkupi je atraktivan otprilike kao i Belupo. Istina da je Europa, ali stvarno ovu utakmicu ne smatram previše ozbiljnom i ekskluzivnom. Isto kako sada prigovaramo za sličnu cijenu s HNL-om, tako bi i prigovarali da je cijena za Shkupi i primjerice Malmo u iducem pretkolu ista.

    Siguran sam da će već za iduće pretkolo cijene biti korigirane.
  • Neki tip
    19.4k
    kako ulaznice za europsku tekmu vrijede samo 20 kuna više od HNL slabije ekipe?rob ljubavi

    Možemo to pitanje i drugačije formulirat..

    Npr., kako to da je ulaznica za 2. pretkolo ičega (pa makar i LP) protiv potpuno neatraktivnog protivnika za čak 50% skuplja od ulaznice za 1., otvarajuće kolo glavnog nam i najdražeg natjecanja protiv kluba koji nas je u zadnjoj tekmi s njima skoro skupo koštao!?

    Kužim kaj hoćeš reć naravno, ali evo mogu se stvari staviti i u drugaciju perspektivu.. ;)
  • rob ljubavi
    774
    Sve jasno, ali dobro svi znamo kaj je lokomotiva i koliko će ljudi privuć...iako bi ih trebao privuć Dinamo. Ali smatram evo da je moglo to bit za lokomotivu 10kn manje po tribini, a Shkupi sjever nesto manje, a Zapad kako je
  • marcio amoroso
    32.4k
    Liva- Moha, Šutalo, Theo, Štefulj- Ljubičić, Baturina- Menalo, Ivanušec, Špikić- Drmić

    Ovako bi ja u utorak. Baš me zanima koliko ću pogoditi.
  • Papastrumf
    9.9k

    Nema sanse da ce izaci bez Ademija i Petkovica. Moze i oklada :grin:
  • marcio amoroso
    32.4k

    Nisam napisao da mislim da će tako nego da bi ja tako. Može oklada u mazalice :grin:
  • Papastrumf
    9.9k

    Mazalice uvijek ma tko god placao :grin:
  • reziser
    6.4k
    preporučam se :yum:

    očekujem bar 8k navijača, slažem se da će igrat i Petko i Ademi
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Livi
    Moha-Sutalo- Peric-Ljubicic
    Misic
    Baturina Ivanusec Orsic
    (Menalo)
    Drmic
  • deda
    28k
    Opet mi ukakaju statistiku i prodaju iste sektore pod pojedinačne i godišnje. :fear:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.