• Stjepan
    479
    Mislim da će bit 7 8k maksimum al nadam se da sam u krivu i da ide iznad 10k
  • SAS1987
    13.5k
    Treba ih pregaziti 5-1 i na uzvrat bez glavnog trenera. Nek Cacic umjesto putovanja skautira sledjecog protivnika.
  • rob ljubavi
    774


    Pa da tamo izgubimo u uzvratu 3-0, Livi obrani čuda, nakon toga Čačić dobije otkaz, a na mjesto trenera dođe neki trener tipa...Vaha ? :joke:
  • SAS1987
    13.5k
    samo da nema novog bojkota :grin:
  • jp23
    2.2k
    Nekako iz tog štiva imam osjećaj da novi trener ne bi bio Vaha već Kruno Jurčić :rofl:
  • og1986
    2.9k
    Faustin Senghor i Sunday Adetunji su u subotu navečer bili u izlasku u Skopju i time prekršili klupski kodeks koji zabranjuje izlaske nakon 22 sata. No, to možda i ne bi bio toliki problem da njih dvojica nisu dobili batine u tom izlasku.

    Dobili batine od zaštitara. Ali goce ih ipak vodi u Zagreb.
  • Stjepan
    479
    Livaković - Moharammi Lauritsen Šutalo Štefulj
    Mišić Ljubičić
    Špikić Ivanušec Oršić
    Drmić
  • Neki tip
    19.4k
    Livaković - Moharammi Lauritsen Šutalo Štefulj
    Mišić Ljubičić
    Špikić Ivanušec Oršić
    Drmić
    Stjepan

    Je, kak ne.. protiv Lokse nije bio ni prvo ni drugo rješenje, ali sad će odjednom ubaciti Štefulja na lijevog beka u tekmi koju se skoro i ne može "popraviti" (osim uzvrata u Skopju..).

    Šanse za to su zaista minimalne, Ljubičić na lijevom beku protiv Shkupija je siguran koliko i Livaković na golu.

    Mislim da će igrati i Perić, a i Petković (zajedno s Drmićem), ali ajde, tu može biti i ovako i onako. Na lijevom beku neće biti nikako drugačije nego - Ljubičić, ma koliko groteskna ta priča s lijevim bekom bila.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ja iskreno također mislim da sutra starta Štefulj. Nije skroz logično, u pravu si, ali bar malo mu vjeruju što dokazuje uvrštavanje na klupu. Nije u onoj grupi otpisanih.
  • jp23
    2.2k
    Nije u onoj grupi otpisanih.marcio amoroso

    Tko je na kraju u toj famoznoj grupi otpisanih?
    Gojak? Dilaver?
  • marcio amoroso
    32.4k

    Gojak i Dilaver od zdravih i rekonvalascenti Bulat i Emreli.
  • Neki tip
    19.4k
    Jako bi me iznenadilo. Koliko god Shkupi bio autsajder, toliko je važnost utakmice po meni prevelika da bi se tu ulazilo u rizik. Ne velim da Štefulj nije dovoljno dobar za suprotstavit se Shkupiju, ali jednostavno mi ta odluka ne bi imala rezona nakon ovog što smo vidjeli uvodno u 2 tekme i na pripremama.

    Srećom, nećemo dugo čekati na otkrivanja misterije, jedva čekam! :) Mislim, tekmu, ne toliko rješenje na lijevom beku..
  • Stjepan
    479
    U kojoj je to točno utakmici Štefulj bio neka velika rupa u momčadi defanzivno bi uvijek odradio solidan posao ne kažem da je on neka prevelika klasa al mu treba dat više prilika uvijek kad igra je bio korektan a Pero je u dosta utakmica bio naš najloši igrač ne samo defanzivo nego je čak imao toliko grešaka u pasovima u opasnoj zoni a to sa Ljubičićem me na lijevom beku toliko nervira,odličan igrač al na lijevom boku nije čak bolji ni od groznog Bočkaja.
  • Neki tip
    19.4k
    Nismo se baš dobro razumjeli. Napisao sam već da ne kažem da Štefulj nije dovoljno dobar za startat protiv Shkupija, nego mislim da se to neće dogoditi. A to je bitna razlika. :)

    Nigdje ne raspravljam o kvaliteti ili nekvaliteti Štefulja, već o tvojoj najavi/pretpostavci da će on startati.

    Je li Štefulj zaslužio nekakvu šansu ili nije, je li bolje da proba i on protiv slabijeg protivnika, nego da se odličnog veznjaka troši tamo, sve su to ok teme za raspravu, ali ništa od toga nisam sporio.. Samo velim da ne očekujem da će startati, jer mi to iz dosadašnjih poteza ne bi bilo logično.

    Mislim da će početi Ljubičić, napisao sam i zašto, a o tome mislim li da bi bilo bolje da počne netko drugi se uopće nisam izjasnio. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.