• Captain America
    14k
    Opet bez Orše... Čuo sam da se nisu ni pogledali nakon zamjene s Loxom. Ne znam kak Čačku neko poput Orše nije po guštu.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Zbog cega Cacic forsira tezu ako igraju Drmic i Petkovic da onda Orsic mora na klupu? Orsa igra u oba smjera i nije netko tko se ne zeli vratit i pomoc obrani..
  • Carrasco
    4.1k
    Orša po meni van forme zasad.
  • Olmic
    2.7k
    Kaže Čačić nije vadio Peru jer je isključivi krivac, već je morao mijenjat sustav.. Možda njegova greška šta ga je stavio jer nije fizički spreman.. Ljubo se pokazao odličnim na lijevom beku tako da on sutra kreće.. Ako igraju Petko i Drma, ne igra Orša ili Ivanušec..

    Moj zaključak igra ista postava kao protiv Hajduka, uz mogući ulazak Šutala umjesto Rasa ili Perića..
    Olmic

    Sve sam pogodio..
  • Carrasco
    4.1k
    Prodano 9300 ulaznica, od toga 4200 godišnjih, kaže Index.
  • LovroZG
    1.3k
    Orša možda nije u formi, al ne kužim ovo guranje Petkovića na prednjeg. Digo se on, no pored Ivanušca, Tolića i Baturina ne treba nam još i on tam. Ak mu se ne igra u napadu, možda je bolje prodat ga?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Mislim da je i bolje da Orsic ne igra ovakve utakmice. Vidilo se da se muci protiv Lokomotive dok je protiv hajduka usao i igrao kako smo naucili. Njemu vise odgovaraju utakmice gdje ima mjesta za napasti, a ne bas protiv ekipa koje se brane. Naravno, uvijek on moze nesto izmisliti, neki sut iz daljine i slicno.
  • Maki17
    174
    Ma mora Oršić igrati, potjerati će ga ovaj senilni starac, po čemu je špikić bolji
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nešto zaboravljate. Oršić se kasnije priključio pripremama, a njemu je uvijek trebalo vremena da uđe u natjecateljsku formu. Po meni je logično stavit nekog ispred njega dok se ne dovede na razinu koja nam treba.
  • bbb medimurje
    2.9k
    I nema neke guzve pred karatanom
  • Logistika
    1.1k
    Zasto ovi Albansku zastavu imaju,ili sam krivo vidio
    Edit. Albanska zajednica u Skopju,vidio
  • serbus
    3.6k
    Travnjak konačno barem lijepo izgleda
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Šteta za.ovaj promasaj Ademia.
  • Captain America
    14k
    Kakva lopta Perića :cheer: Bože, daj mu zdravlja, bio bi ogromno pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.