• NORTE
    9.3k
    sportske kazu 2. ili 3. kolovoza,prva domaBBB Mataa998
    Koliko službenih utakmica je na klupi Ludogorca izdržao Dambrauskas prije nego je dobio otkaz?
  • jp23
    2.2k
    37 utakmica. Trenutno je na 27 u hajduku
  • superhik
    10.4k
    Kad bi ulaznice za Koprivnicu mogle u prodaju? Koliko znam, oni organizraju prodaju preko ulaznice.hr pa Dinamovi pretplatnici nemaju pravo prvokupa?
  • deda
    28.1k
    Vjerojatno sutra ili prekosutra. Pa kome je puno za godišnju u Maksu dati 550 ili za pojedinačnu 50-60 nek izvoli u Kc gdje će karta biti 100 kuna.
  • deda
    28.1k
    Dali su online, ali ne i box. Vjerojatno će ipak biti jeftiniji.
  • Klenx
    4.1k
    zl0ub73yuy8mil1f.jpeg


    Pozdrav s gradilišta pristupnih cesta mostu Pelješac, testiranje znakova u tijeku
  • trender
    168
    Mislim da svi zonaši smatraju cestu ispravnom:cool:
  • Infinity
    15.3k
    Za Hajduk i Osijek je sramota da nisu tu negdje. Dovoljno ti je da pet godina dodjes barem do PO ECL da bi bio negdje oko stote pozicije.

    Netko tko misli da je kandidat za osvajanje HNL-a mora minimalno to ostvariti. Naravno da bi nekad ranije pokleknuli, ali bi nekad trebali napraviti i nesto vise. U prosjeku se moze ostaviti oko 2.5 boda po sezoni. Rijeka ih ima 11.5 uz mogucnost da povecaju bodove prolazom par pretkola. I da ispadnu opet imaju 2.3 u prosjeku. Super za klub koji se svake sezone raspada i propada, za razliku od ovih koji Dinamo skidaju s trona.
  • NORTE
    9.3k
    Bilo je oprečnih upisa, za iduće pretkolo Lp, gdje igramo prvu?
  • LovroZG
    1.3k
    Ždrijebani smo ko gosti.
  • Vučko53
    172
    Može li mi itko objasniti Čačićevu logiku da Oršić ne moze igrati kada igraju Petko, Drmic i Ivanusec, ali Špikić može? Koji je to obrambeni doprinos Špikica, a da Orsic to nema barem na jednakoj razini?
  • Jaro
    5.6k
    Kao i prosle sezone s Krkijem, i sada, ako se zeli spasiti sezona treba do uzvrata instalirati trenera. Naravno, to nece napraviti, slavit ce se ulazak u EL ili KL kao veliki uspjeh, do zime ce se traziti privremeno rjesenje na klupi jer ce Hajduk ili biti ispred ili tu negdje...
  • Mlađi referent
    10.7k
    Volio bih da sam mogao na stadion jer ovaj jad gledat na TV-u doslovno nanosi fizičku bol.

    Ovdje je toliko toga lošeg da je stvarno teško nabrojat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.