• jaijivic9
    569
    It´s sad but i don´t think anything will happen until a complete stand collapse or UEFA finally ban Maksimir for Champions League and Europa League games.
  • NORTE
    8.4k
    Cijena godisnje za zapad dolje je poskupjela 218% .Ali
    Isto tako se i ponuda mjesta za "obične" navijače od tada prepolovila. Istok više nije dio ponude.

    Cilj im je i to "pokriti", zbog europskih prihoda koji će od sada izostajati i i kroz godišnje i kroz pojedinačne za istok, a ti prihodi su dugo izostajali i zbog covida.

    Potražnja je veća zbog napetijeg prvenstva.
    Momčad je trenutno jača, bar na papiru.

    Ne kažem da nisu skupe (stadion je očajan), ali prodaja im ide dobro, a sezona je tek počela, još nijednu europsku nismo odigrali...
  • Imamo Dinamo
    3.1k
    a usluga postaje losija.Dino

    Kako tocno usluga postaje losija? Na Maksimir prvenstveno dolazis da pogledas utakmicu, a zadnjih 3-4 godine Dinamo konstanto raste. Kvaliteta utakmica raste. HNL raste, sada ni, neznam, Dinamo Gorica nije utakmica u kojoj si ti 100% siguran da će Dinamo uzet bodove. Napetije je u HNL, a u Europi dolazimo daleko, a kada ispadnemo uvijek bude borba do kraja, nikome nije lako protiv nas.

    Usluga je prvenstveno utakmica. Komfor, istini za volju, ide dolje, ali kvaliteta utakmica (i Dinama) raste.
  • Dino
    2.1k
    Kako tocno usluga postaje losija?Imamo Dinamo

    Nemres online birat sjedalo za tipa zapad
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Ja opet pricam o usluzi u smislu utakmica. Ovo je loše, ali ne vidim zašto bi se tako nešto odrazilo na cijenu godišnjih.
  • Dino
    2.1k
    Pod to mislim da su trebali ostaviti mogucnost odabira mjesta online.Dino

    Ovo je bila recenica kojom sam dodatno objasnio.


    Ma jasno je meni kaj pricas, ja ti govorim ovak cisto prakticnosti radi
  • ZGBhoy
    1.7k
    Pogledam sazece Superkupa 2019 kad ono skroz drugi Trofej po izgledu.
    Gdje se pogubio onaj stari
  • Ludovic IX
    5k
    svaki put novi tj ja sam već 4 vidio negdje po slikama.. očito ovaj uvijek ide u trajno pa naprave novi
  • ZGBhoy
    1.7k
    Po meni glupost, ak zelis neku Tradiciju vodit i dat Kupu znacaj bi po meni Trofej trebao uvijek bit isti
  • Ludovic IX
    5k
    ovaj je bio smiješan koliko je veliki bio.
  • plavi67
    920
    https://www.youtube.com/watch?v=bN-o2mkIkUI

    evo i jedan ozbiljan tifo kanal je popratio tekmu
  • ZGBhoy
    1.7k
    Apsolutno, slicno se desilo u WNBA u Americi gdje je MVP Zenske Kosarkaske Lige dobio Miniaturni Trofej
  • Tom vg
    947
    na 2:20 umro sam
  • Neki tip
    18.3k
    Jakobušić danas:

    "Čestitam Dinamu na Superkupu i svim hrvatskim klubovima želim uspjeh u Europi."

    Eto, pa ni tjedan dana nije prošlo i već čestitka stigla, kaj bi vi.. :grin:

    Nego, evo i ostatka inače dosta korektne izjave:

    - Supersport Superkup, htjeli smo ga osvojiti, ali nismo uspjeli. Lakše ga je bilo osvojiti nego Kup, ali nismo. Izgubili smo na penale. Ako u odlučujućoj utakmici igra promaši, moja je greška. Čestitam Dinamu na Superkupu i svim hrvatskim klubovima želim uspjeh u Europi. Sljedeće godine? Želimo biti bolji u novoj sezoni i želimo biti moćni. Oni to moraju osjetiti da nas poštuju. Jer, i mi moramo poštivati druge. Želimo Hajduk koji se bori za sve trofeje, u svim natjecanjima Hajduk se mora boriti za trofeje. Mi se želimo u Europi boriti za nešto, a teško prolazimo prvo ili drugo kolo. Znam, mučimo se kao i svi ostali prema istom cilju. Slijedimo strategiju do 2027. godine. Piše da moramo osvojiti jedan Kup, i to smo ispunili. Bio bi naš poraz da ne osvojimo još jedan Kup do 2027. Hajduk je uz to najveći dužnik hrvatskom nogometu glede koeficijenta u Europi. Morali smo podići koeficijent u Europi, bilo bi i nama sada lakše.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Svaka čast za izjavu. Nema šta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.