• deda
    26.3k
    Sigurno si bio na trojci, tamo su "istočnjaci" :smile:
  • The Undertaker
    3.7k
    Petica. Samo imam dojam da je bilo dosta gostiju sa "posuđenim" godišnjim. Vidit ćemo na manjim utakmicama.
  • Dino
    2.1k
    sjever se na momente odlično čuo, većinom ok, pred kraj slaboplavi67

    Ak je prekjucer bilo na momente, kaj se inace opce ne cuje? :grin:

    Meni se prvi put u zivotu dogodilo da stojim na koji metar od bubnjeva i ne cujem ih od tisuca ljudskih glasova koji istovremeno vicu “zivot svoj, ljubav svu, dat cu mu…”
  • Eduardo
    16.8k
    Ekipa, sažeci su trenutno "ekskluzivno" dostupni samo na tportalu. YouTube kanal ne postoji za sad - glupost teška, ali valjda će ovi iz HT-a doći pameti i to promijeniti uskoro.

    SAŽETAK - tportal
  • jp23
    2.2k
    Da nisi slučajno bio u trinaestom redu, jer ako da, znam na što misliš :lol:
  • plavi67
    920
    o pa na zapad sad dolazi i dosta ljudi koji su prije išli na sjever ili istok tako da više nije kazališna publika
  • vjeko1701
    5.9k
    Njima bi bilo najpametnije da na youtubeu otkupe/preuzmu HNTV kanal i preurede i preimenuju ga u MaxSport. Tako bi zadržali sav posao koji je do sada napravljen tamo, sadržaj, poglede, subove...itd.
  • Mladen
    24


    I ja bio na sjeveru gore, prvi put. Previsoko i predaleko, fakat sam trebao uzeti dalekozor.
    U jednom trenutku se tribina tresla, jako neugodno zbog PTSP još od potresa.
    Čudna akustika, puno bolje se čula Torcida s juga nego BBB par metara ispod mene.
    Super da je izliječen travnjak!
  • plavi67
    920
    koliko sam ja vidio svojim očima, tamo kod onog prolaza prema zapada gdje su stepenice one pokretne koje ne rade i gdje su prostorije, tamo je bila žuta naljepnica za sjever tako da...
  • NitkoBitan
    10.6k
    tamo je bila žuta naljepnica za sjever tako da...plavi67

    Ne vjerujem da je narusena statika sjeverne tribine nego postoji opasnost od padanja onih stakla koja su posvuda. Mislim da Grad nije dao Dinamo da ide samoinicijativno u zamjenu tih stakla.
  • Ali
    1.8k
    To i ja pricam cijeli vrijeme vezano za godisnje. A ekioa me uvjerava da to tako mora bit. Cijena godisnje za zapad dolje je poskupjela 218% .
    A nemas alternativu, sjever gore kao i zapad gore treba ti dalekozor , sjever pogotovo.
    Sjever dolje je navijacka tribina i ako nisi spreman tri sata stajat i navijat punim grlom nemas kaj tamo raditi.
    Dakle jedina tribina koja ima normalnu udaljenost od lopte je zapad dolje, a za tam uzet obiteljsku godisnju (sina i kcer skolarca, oca penzica i mene) trebam dignuti kredit jer je to 5.600kn, sve drugo je neizvedivo. Na sjever gore dobijem jednu godisnju za u12 gratis, ali ni ja ni stari ne vidimo nis. Za zapad gore me dodje 3.600. To je za onu udaljenost i penjanje pjesice na skoro 9 kat , bez wc i na svakoj boljoj tekmi nemres docekat red na sanku za cugu isto prevec novaca.

    Nemam kaj, ili plati i gledaj ili laj na mjesec. S obzirom da mi je ovo previse novca, a 534kn godisnje mi je sportski paket na tv, lokomotivu budem unatoc tome sto je lijepo vrijeme i bit ce dobra tekma gledal ispred tv... iskoristit cu vjerovatno za neku od derby tekmi pravo sa clanske i stajal u redu za one dve tri kljucne evropske. A da je ostala neka slican cijena kao prije vjerovatno bi i na loksi i na nekom belupu ili istri bilo +4gledatelja na zapad dolje...
    Ali klub zna svoju racunicu i ocito su procijenilo da im vjerni dugogodisnji pretplatnici , visegeneracojski navojaci vise ne trebaju, da je klub dobio zalet i da je in i da ce ekipa preko firmi kupit gidisnje i slicno napuniti stadion.
  • Tundra
    509

    Cijena godisnje za zapad dolje je poskupjela 218% .Ali

    Ali uzmi u obzir da su prije bile nerealne cijene.
  • Dino
    2.1k
    Ali uzmi u obzir da su prije bile nerealne cijene.Tundra86

    Istina, samo kaj nema smisla da cijena ide gore, a usluga postaje losija. Pod to mislim da su trebali ostaviti mogucnost odabira mjesta online.
  • dzg717
    896
    Kad se misli pokrenut nesto po pitanju stadiona? Jel ovo vec nije dosta patnje? Nemamo “narodnu” tribinu vec dvije godine, gubimo generacije.
  • The Undertaker
    3.7k
    Nisam, više sam gore ali očito da je svugdje isto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.