• Nino Bule
    11.3k
    Ma mislim da je lovre to izabrao jer je skinuo cuda na tom golu, pa kao da ostane tu. Na kraju se gadno zajebo jer su se mlakar i vukovic usrali
  • Logistika
    1.1k
    Da su slučajno dobili napravili bi pir ispod Sjevera to vam garantiram i provocirali rekaciju ...koliko mogu dobiti od reakcije sa onakve tribine...3 stolice da su poletjele zamislite naslove...onda bi nam bilo jasno sto su tu stranu birali...granično je sa teorijom zavjere,ali je točno nešto što bi bio njihov stil
  • Salva
    2.3k
    Iako stvarno zvuci kao teorija zavjere i nisam fan takvih stvari jer me podsjeca na one dolje, stvarno ne vidim koji drugi razlog može biti.
  • xavier
    11.1k
    Ne znam. Rekao bih da stvarno pretjerujete.

    Psihološke igrice su stvar gdje je teško odrediti pravila i ja bih rekao da su se kockali s idejom da će našim igračima pred sjeverom biti veći pritisak i da će puknuti. Kad tome dodamo da je Kalinić baš na toj strani odlično branio u drugom poluvremenu...
  • Maki17
    174
    I jučer važan detalj, prije penala Kalinić nešto u krugu sa igračima ih nabrijava a Livaković na tabletu sa trenerom gleda di tko puca. Mislim u Hajduku penale puca samo Livaja ali opet je gledao a ovaj ništa. Tu se vidi koliko smo miljama daleko od njih
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Dugo nismo imali prilike gledat Dinamo na penale,ne sjecam se kad je zadnji put bilo raspucavanje,mozda Sherif u kvalifikacijama... pohvalio bih i sjever za vrijeme penala ,na nivou!
  • Carrasco
    4k
    Mislim protiv Splita u kupu
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zadnji je bio Cluj vani.
  • miro
    3.1k
    jedno od najdražih, gledao s cijelom familijom u kafiću, ako se ne varam Livaković je skinuo u utakmici jedan i zadnji u raspucavanju kojim bi Cluj prošao dalje
  • Ludovic IX
    5.1k
    Mišić je prvo poluvrijeme bio najgori igrač ali koliko je on kriv bio, toliko i suigrači jer smo jako trpili sa samo 2 vezna jer i špika i ivanušec su premalo sudjelovali. Ali meni je frapantno da nitko osim mene ne vidi koliko je Petko dobro odigrao. Sjećam se jedne izgubljene lopte ali vraćao se na 30 m do našeg gola , usput svaku loptu zadržao i odigrao 5-6 vrhunskih lopti . Recimo kad je okružen 4 igrača u 16 odigrao vrhunsku loptu Orši i onda on fulao gol. Po meni petkovs igra na razini njegovih najboljih. (Ali samo drugo poluvrijeme)
  • maddaddam
    2.9k
    Pogledao ponovo u miru tekmu, i ostajem pri stavu da je Mišić odigrao doktorski, zrelo i odgovorno. U prvom je dosta kašljucao Špikić. Trudio se, ali ga nije išlo. Dosta krivih odluka, kasnio nazad, ostavljajući Mohu da vadi kestenje iz vatre. A Moha je imao strašnih poteza.
    Drugo poluvrijeme smo ih pojeli, a prvo nam dobro dođe da ispravimo određene nedostatke.
    Petko dominantan. Dobio fine batine, ali ne cvili kao magareće princeze. Puno simuliraju i prljavi su. Pa ako prođe prođe. A kod naših sudaca prolazi.
  • Neki tip
    19k
    Ali meni je frapantno da nitko osim mene ne vidi koliko je Petko dobro odigrao.Ludovic IX

    A meni da iznosiš tak eksplicitne tvrdnje o jedinstvenosti svog pogleda 5 i pol postova nakon kaj je napisano da je

    Petković mozda pokoji put predugo zadržao loptu, ali imao baš fina proigravanja i općenito dosta dobar bio cijelu tekmu.Neki tip sa Zapada

    .. i da je

    "Umorni petkovic" (...) jucer, pogotovo drugo poluvrijeme do izlaska drmica izgledao jako dobro, jako puno kreirao i bio zasluzan za mnoge najbolje sanseNino Bule
    :smile:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Zadnji je bio Cluj vanimarcio amoroso

    Da ,bravo kad je Livi skinuo kad smo opako visili u petoj seriji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.