• NORTE
    8.9k
    Čačić kreće po trofej s jedina dva kvalitetna napadača u prvih 11, a Oršić na klupi.
    Izvodi Drmića iz igre, a na terenu mu ostaje umorni Petković.
    Kakav trenerski mag.

    Obrana će biti bolja kad Jole i Bole zaigraju.

    Ademi se trudio i borio, pokušavao, ali nemamo kreativu.
    Možda bi upravo Ljubičić u vezi bio ključ.

    Po meni Ljubičić nikako nije za beka, uostalom on to i nije, ovi ga guraju tamo.

    Moha nije mogao s Biukom, iako je kasnije tijekom tekme proradio.
    Špikić imao par bljeskova.

    Ivanušec nije postojao većinu tekme i fulao zicera 1 na 1.
  • rob ljubavi
    772
    ma do 21 cu ulazit uz nasu redarsku sluzbu predivnu, pa zato... hehe, lapsus isprike
  • Neki tip
    18.8k
    Čačić kreće po trofej s jedina dva kvalitetna napadača u prvih 11, a Oršić na klupi.NORTE

    Oršić sporije ulazi u formu, kasno je ušao u pripreme, možda i nije još sasvim spreman.

    Dodatno, neki kažu da su vidjeli suze nakon tekme pa nije isključeno, nažalost, da je neki transfer na pomolu.

    Izvodi Drmića iz igre, a na terenu mu ostaje umorni Petković.NORTE

    Meni je Drmić jučer igrao loše, odnosno neuštimano s ostatkom ekipe, a Petković mozda pokoji put predugo zadržao loptu, ali imao baš fina proigravanja i općenito dosta dobar bio cijelu tekmu.

    Ivanušec nije postojao većinu tekme i fulao zicera 1 na 1NORTE

    Fulao zicera (Kalinić mu sjajno obranio, ak se smije primijetit), ali dobar dio tekme bio jedan od najaktivnijih, najprisutnijih, najboljih.

    Evo za usporedbu sa Špikićem s druge strane koji je imao 14 točnih dodavanja, Ivanušec ih je imao 33.. uz par min više u igri. 4/6 osvojenih duela na tlu, Špikić 1/7.

    Za Oršića evo nalazim argumente zašto nije startao, ali naravno da je svakome upitnik iznad glave kad on ne kreće u 11. Za Petka i Drmića nek je, ajde, stvar različitog dojma kod tebe i mene..

    Ali Ivanušec da nije postojao većinu tekme?

    Ponajbolji igrač na utakmici.
  • NORTE
    8.9k
    Ali Ivanušec da nije postojao većinu tekme?

    Ponajbolji igrač na utakmici.
    Neki tip sa Zapada
    Meni kao da je bio nevidljiv, no sjetio sam se da je imao i u 1.poluvremenu jedan prodor u kontri.
  • Carrasco
    4k
    Za Drmića se nije znalo da uopće igra dok nije promašio onu čistu šansu.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ivanušec je jučer bio top. Možda čak i najbolji od napadača i veznih.
  • maddaddam
    2.9k
    Po meni je Mišić odigrao doktorsku utakmicu. Radi strašan posao, zaustavlja, proigrava, ubacuje, daje ton igri. A Luka je bio odličan, mada na čudnoj poziciji. Valjda je trebao biti iznenađenje. Ono primanje na prsa između stopera, spuštanje… iz nogometnih knjiga. Udarac je trebao biti bolji obzirom da je matna situacija.
    Drmić je i u Rijeci znao nestati, a onda zabije gol, dva ni iz čega. Jučer je eto ta jedna otišla pored stative. Na kraju nije ni bitno. Kad pogledaš sve prije, za vrijeme i nakon tekme, shvatiš koliko je Dinamo veći od napuhane mješine sa juga. Decetno i gospodski im pokažemo mjesto.
  • Nino Bule
    11.2k


    Svasta si napisao i puno toga ne stoji.

    "Umorni petkovic" je jucer, pogotovo drugo poluvrijeme do izlaska drmica izgledao jako dobro, jako puno kreirao i bio zasluzan za mnoge najbolje sanse dok je drmic bio nevidljiv izuzev jednog suta.
    Ivanusec do ulaska orsica van svoje pozicije, prvo poluvrijeme vrhunske dvije lopte spikicu dao koje je ovaj jeftino potrosio. Osim toga dvije gol sanse, jedna na asistenciju "umornog petka" koju je po meni morao zabit i druga di je u primanju izbacio cuvara pa mu je kalinic cudesno obranio. Da mu je usla jedna u gol bio bi igrac utakmice, ali bas ima problema s realizacijom i to mu je zapravo jedina mana u igri.
    Ovo za ademija i kreaciju isto nimalo ne stoji, mi smo stvorili odlican broj prilika, ono sto se vidi da nam trenutno ne funkcionira je pressing, ali to je bila tako cudna postava od prve minute da to zasad ne treba zabrinjavat.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Za sve se slažem osim da je Mišić odigrao doktorski. Mišić može puno puno bolje i jučer je imao baš dosta katastrofalnih dodavanja, jedno je čak donijelo njihovu šansu.
    U drugom se digao i bio dosta bolji.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ivanušec bio (po)najbolji igrač Dinama jučer... prvo poluvrijeme konstantno aktivan i razigran, vrhunska lopta za Špikića koji bi s boljim primanjem sigurno zabio. Drugo poluvrijeme je imao dvije mrtve šanse, ono s primanjem lopte na prsa, udarac nakon Petkovog proigravanja...
  • Keyser Soze
    8k
    Ivanušec mora poraditi na realizaciji, jučer je imao dvije čiste šanse i jednom je pucao preko gola, a drugi put mu je Kalinić obranio. Mišić prvo poluvrijeme usudio bi se reći naš najlošiji igrač, puno netočnih dodavanja gdje smo se doveli u opasnost. Špikić me nije impresionirao, a strana Moharamija je curila. Uvođenjem Oršića smo dobili na prodornosti i bili jako opasni, ako ide bit će nam svima žao jer čovjek je sve ono kaj želimo da jedan Dinamovac bude... Purger, golgeter koji ruši europske velikane. Livaković obranio penal čisto da neki ne bi umislili da je Kalinić bolji i da ga može ugroziti u reprezentaciji.
  • NitkoBitan
    11.5k
    "Naime, većini Hajdukovih navijača na društvenim mrežama nije jasan potez kluba uoči izvođenja udaraca s 11 metara. Kalinić i Livaković su kao kapetani sudjelovali u bacanju novčića, Kod biranja strane Kalinić je dobio prednost.

    On se u tom trenutku okrenuo prema klupi i tražio sugestiju koju stranu da odabere. Iako su svi očekivali da će odabrati južni gol, onaj ispod tribine na kojoj se nalazila Torcida, Hajduk je odlučio pucati na gol iza kojeg su bili BBB-i. Nije poznato je li odluku donio Valdas Dambrauskas ili netko od pucača, poput Marka Livaje."

    Zanimljivo, nisam primjetio sa tribine tko je birao stranu niti na to obracao pozornost.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Zanimljivo, nisam primjetio sa tribine tko je birao stranu niti na to obracao pozornost.NitkoBitan

    Bacao se novčić i Kalinić je imao pravo biranja. Izabrao je sjever. Poslije se bacao novčić i Livaković je imao pravo da bira tko prvi puca. Odlučio je da krenemo mi. Na kraju sve perfektno ispalo.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Cudno je to sto je Kalinic izabrao da se puca kod sjevera, ne vida se bas svaki dan se bira strana di su protivnicki navijaci. Moja pretpostavka je da je neki egomanijak (Livaja khm) htio proslavit titulu ispred sjevera.
  • De Oliveira
    858
    Meni je Misic, kao i vecinu utakmica, odigrao izvrsno. S obzirom da svaka lopta ide preko njega, onda i nije cudno da par lopti ne bude bas vrhunskih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.