• Ludovic IX
    5.2k
    Zanimljiva izjava Livija - sad kad ima publike, nejde se njemu iz dinama. Tak je večini vjerojatno
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jbg nije baš jednostavno ponovno pogledati situaciju u današnje doba. Kad bi barem postojao neki internet servis na kojem se objavljuju razni videozapisi, gdje bi onda bili i sažeci utakmica...ili recimo da postoji neki uređaj (integriran ili eksterni) za snimanje sadržaja kojeg gledaš na TV-u pa da onda sportski novinar može u miru pogledati i izanalizirati najvažnije detalje utakmice prije pisanja članka.

    Ne znam kako se nitko do sad nije sjetio tako očitih stvari i omogućio našem Medi da kvalitetno obavi svoj posao :sad:
  • Đuka
    91
    Jel zna netko kaj je sa sažetcima, hoce bit dostupni negdje na netu?
  • marcio amoroso
    32k
    Zanima me tko je bio predviđen da puca peti kod nas.
  • Nino Bule
    11.3k

    Jedino logicno mi je misic
  • dzg717
    937
    Poruka svima- Kupujte godišnje !
  • SAS1987
    13.3k
    I Livaja zaštićen ko polarni medvjedLudovic IX

    I izživljavao se nad stolicama pa nikom ništa.
  • seljak86
    2.3k
    Ajd dobro, nemojmo sad kmečati zbog pišljivog stolca
  • Neki tip
    19k
    Ajd dobro, nemojmo sad kmečati zbog pišljivog stolcaseljak86

    Mislim da bih zadnji stao u red kmečanja zbog tovara, suđenja i Livaje.

    Ali ovdje nema nikakvog kmečanja. Trebao je, morao, dobiti žuti za nesportsko ponašanje.

    Meni takvi propusti idu na živce puno više od starta koji jest ili nije za žuti.. Malo stvar procjene, malo činjenice da je riječ o nogometu, a ne baletu, malo je do rivalstva i sve u svemu čuvaj igrače, ali nije mi strašan problem neki propušteni žuti za malo žešći start, dogodi se.

    Jest mi problem frustrirano neportsko ponašanje i nepoštivanje. Kad se već žuti dobivaju jer je netko pogledao u smjeru Torcide kad zabije gol na Poljudu, onda je ono jučer seljačenje svakako to zaslužilo.

    A za stolicu kao takvu mi se fućka jednako ko i tebi.
  • deda
    27.6k
    A smiješno je da je taj Livaja trebao dobit 10 žutih kartona upravo zbog nedoličnog i nesportskog ponašanja zadnjih godinu dana. Nije dobio niti jedan. Malo se o tome govori.
  • Oluja
    3.6k
    Ako se zuti karton dobiva zbog skidanja dresa prilikom proslave gola onda svakako treba dodjeljivati kartone i za napucavanje stolica, reklamnih panoa i slicnih stvari. Ja osobno nisam za to da se dodjeljuju za bilo cega od ovoga jer i to napucavanje nogama ne smatram nekom teskom povredom igre i potpuno razumijem razocaranog igraca kad tako nesto napravi u afektu.
  • Gelipter
    3.4k
    Livaja, N. Kalinić, Grgić i slični samo pokazuju kakav su seljački klub. Prosječnom hajdukovcu oni su uzori. Kao i po broju osvojenih trofeja i kvaliteti mi smo i po gospodštini ispred njih svjetlosnim godinama. No dosta o njima, okrenimo se ozbiljnijem protivniku - Lokomotivi. U petak svi na tekmu. Nema na more!
  • marcio amoroso
    32k
    Oni su jednostavno stvorili takav pritisak na suce da su suci nažalost u jebenoj gabuli. Oni doslovno ne smiju da gledaju Livaju. Stalno mu prilaze, pokušavaju ostvariti neki kontakt s njim, a on ih ne šljivi ni jedan posto. Mikanović jučer nakon žutog mlatara rukama i jebe sucu sve, a ovaj samo šuti. Sjetite se samo Stojanovića i Lissabona.

    Ja se samo nadam da će Grgić ići u kost u miki maus ligi svaki duel, nadam se da će Livaja napucati stolicu, a da će Mikanović jebat sucu mater nakon dosuđenog žutog. Znam da neće jer su picke i jer se bahate samo zato jer znaju da su suci maksimalno jadni.
  • Keyser Soze
    8k
    https://youtu.be/Vi9PtUzgSX8

    cijela tekma s našim komentatorom
  • Olmic
    2.7k


    Mene više iznenađuje šta je Perić odbio pucat... Mislim da je njemu psiha uništena
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.