• reziser
    6.2k
    ja jučer uzeo 8 komada, podijelio okolo, još danas planiram uzeti par komada kad dobiju sve veličine. Potražnja je ogromna. ali ponavljam jučer popodne prodavačica živi mrgud, valjda zato kaj ima posla?!

    Inače, veličine su normalne, ne treba uzimati brojeve veće....
  • immerwieder
    1.2k
    u shop na stadion upravo stigle dvije kutije, red je ispred od prije otvaranja,
    oni nisu svjesni koji su potencijal, njima ovakva navala ide na k., pa se bojim da budu drugi put izbjegli
  • reziser
    6.2k
    dvije kutijeimmerwieder

    dvije kutije, pa to ce otici do 10...
  • Mrvica
    3.1k
    Nije baš svaki dan da su im majice po 33 kn tako da ne znam šta su očekivali, neće jednako ići ta od 33 posebno kad naglase da ide nakon toga na 70 i majica od 500. Očito su šokirani količinom naručenih majica
  • reziser
    6.2k
    Trebali bi bit sretni s takvom navalom, konačno svi hodaju u dinamovim majicama a ne majicama stranih klubova
  • blue heart 72
    1.3k
    Ne mogu shvatiti da nisu spremni za tako nešto. Sa najvećim rivalom se vodila borba do posljednjeg kola i još kao kruna svega sa njima igramo posljednje kolo i oni nisu spremni. Molim???
    Ja dolazim u subotu i za sada imam 13 komada za uzeti i to različitih veličina. Nadam se da će valjda do subote biti spremniji za navalu, tako da bude svih raspoloživih veličina u dovoljnim količinama
  • reziser
    6.2k
    danas sam najebo sve u firmi da kupe majice, hehehe
    pa i tovare! narudzba 20 komada... :strong:
  • GZomanid
    572

    Daj mi reci jel imate kakav natječaj za zapošljavanje uskoro??
    Kod mene u firmi, od nas 500tinjak, samo ja hodam u dinamovim majicama :sad:
  • reziser
    6.2k
    Daj mi reci jel imate kakav natječaj za zapošljavanje uskoro?GZomanid

    izasli prije par dana, ali nebi o tom ovdje ;)
  • reziser
    6.2k
    jevgjr5mb8nzv9gj.jpg
    Moje radno mjesto
  • Dino
    2.2k
    Uzel sam majicu taman na Trgu, imaju jos nekih 15ak komada raznih velicina kolko sam skuzio.
  • dzg7
    228
    Jel ih ostalo šta kod stadiona?
  • reziser
    6.2k
    Nema M veličina
  • NitkoBitan
    11.4k
    Jesu rekli kad im dolazi M, odnosno nova tura
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.