• Sljeme
    1.5k
    Koji amateri rade u tom marketingu. Da nisu mogli tiskat dovoljan broj majica fakat mi nije jasno. Dječje i ženske im nije ni palo na pamet radit. Umjesto da iskoriste situaciju, samo se sramote.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Fini red danas ispred shopa na Maksimiru
  • reziser
    5.8k
    mora se priznati, akcija je uspjela, nisu se oni nadali tolkoj navali, pa su zastekali s brojevima.
  • Infinity
    14.9k
    U klubu bi zbog ovakvih situacija trebali igrati malo pametnije. Postavi na web shopu da je isporuka artikla 15 dana, a ne 6 kako sad stoji. Naravno da ces isporuciti sve cim prije, ali se malo ogradis i kad dodje do ovakve navale onda sve sto imas u kutijama prodajes u shopu, a pri isporuci online narudzbi malo nazivciras ljude koji su narucili, tj. porucis opet neke kolicine od dobavljaca robe i kad stigne onda saljes ovima sto su narucili online. Dobit ce majicu za pet umjesto za dva dana, neces morati pisati da je nestalo i na kraju ces ukupno isporuciti veci broj artikala.
  • Mrvica
    2.9k

    Da ali isto tako su imali dosta grešaka što se tiče tih isporuka, web shopa i ostalih čudesa. Naručim polo majicu bila je neka akcija ne sjećam se točno. Normalno izaberem svoj broj, prođe 2-3-5-10 dana ništa, cura mi naruči kao dar camo majicu dugih rukava dođe u roku 2 dana. Šaljem mail reko jel mi može netko reći o čem se radi!? Kao pokušali smo vas dobiti nemamo vaš broj, pa super reko i sad sam ja malouman gdje ne vidim ni mail, ni poruku ni poziv. Tako da bi stvarno mogli malo bolje vodit web shop. I jučer je netko rekao da u fan shopu zbog navale ima i namrgođenih djelatnika. Valjda će se opametit i poboljšat malo web shop a i te neke djelatnike educirat. Roba je top i stvarno obožavam njihove stvari, ali neke stvari trebaju promjene
  • Infinity
    14.9k
    Sve se slazem, ali treba imati na umu da je Dinamo po ovom pitanju jos uvijek pocetnik. Nismo tako davno dobili fan shop, a i web shop tek zadnjih par godina bolje radi.

    Naravno da su do sad mogli puno toga nauciti, ali ja mislim da bi umjesto ucenja trebali zaposliti profesionalce koji su u tom poslu vrlo iskusni. Ustvari trebaju jednog covjeka koji ce to voditi. Uvijek je do vodstva, ne narucuju tete s pulta robu od nabavljaca, one samo mogu prenijeti nadredjenom da robe fali, a i tu mora biti razvijena komunikacija za koju je odgovoran netko tko sve to vodi.

    Na toj poziciji kao da se uhljebio netko bez ikakvog znanja i taj netko tek uci. Napredak je itekako vidljiv, ali to jos uvijek nije na vrhunskoj razini.

    Greske se dogadjaju, to je sastavni dio posla, pa Manchester ponudi dres valjda 100 funti ispod cijene greskom pa dobiju hrpu narudzbi koje moraju isporuciti s gubitkom. To se dogadja, kao i ovo tvoje s majicom, mada se mogao naci nacin za komunikaciju. Ja imam samo dobra iskustva, kako u shopu tako i u web shopu iz kojeg mi za BiH sve stigne jako brzo.

    Jedan od najvecih problema je taj povremeni manjak robe, mada je problem i sirina ponude. Moze se dogoditi da nestane limitiranih artikala, ipak su limitirani. Moze se dogoditi i da nestane necega sto slabo ide, jer se to vjerojatno izbacuje iz ponude. Al ne bi se smjelo dogadjati ovo kao s ovim majicama. Koliko su ih narucili? 10000? Zasto nisu pitali dobavljaca u kojem roku mogu dobiti jos jednu isporuku i na taj nacin se osigurati ako bude navala. Ako ne mogu u roku dan, dva onda promijenis nabavljaca. Ovo s ovim majicama se moglo itekako pametnije odraditi. Ako ti ih nabavljac moze isporuciti za dva dana onda mozes uciniti ono sto sam ranije rekao. Sve online narudzbe ces isporuciti nakon sto dobijes dodatne zalihe za dva dana, a vec ces prvi dan znati i koliko dodatno da narucis. Doslovno ti sve sto je naruceno online mogu raditi prema broju tih narudzbi ako su sposobni da to sve isporuce tako brzo. Zalihe koje imas prodajes u shopu i samo ih dopunjujes svaki dan.

    E sad, ako su narucili 50000 majica i ako je nestalo onda je to ipak nesto sto nitko ne bi ocekivao kroz dan, dva. Isto tako se trebalo uzeti u obzir da ce najveca navala biti na dan utakmice i da majice nece propasti, jer imas 20000 ljudi od kojih ce sigurno pola kupiti barem jednu za sebe, a mnogi ce uzimati prijateljima, rodbini, obitelji, kolegama... Ja bih se usudio naruciti 20000 komada u toj prvoj narudzbi, mada nije nuzda, lijepo je smanjiti rizik ako ti dobavljac moze isporuciti dodatno kroz dan, dva. Nadam se samo da ce biti dobra procjena za dan utakmice.
  • Mrvica
    2.9k
    Da ne dođe do neke zabune i ja sam u 99% slučajeva imao odlična iskustva i stvarno nemam zamjerki. Čak ni ovu polo majicu ne svrstavam pod nekakvu zamjerku, samo mislim da bi neke stvari trebali promjenit i dovest na zavidnu razinu. Dao Bog da marketing bude na top nivou, prodaja itd. jer ako išta volim vidit to su Dinamova obilježja i to da klub kao klub napreduje u svakom obliku. Nitko sretniji od mene kad bi vidio da je sve al baš sve na top nivou. Greške se događaju i to ne zamjeram uopće. Uglavnom promjene se vide i mislim da će na kraju sve biti kako treba. Ali da, možda si nisu smjeli dopustit nestašicu ovih majica, al eto sve se može odradit i ispravit pa čak i to.
  • KlasicZg
    500
    Kakva je velicina majice? Jel veci kroj ili?
  • reziser
    5.8k
    normalan kroj, normalni brojevi
  • KlasicZg
    500
    Hvala! U jurisicevoj zadnjih 10ak L
  • blackbully
    4.1k
    Znate li mozda ima li S velicina u Jurisicevoj? Zaletio bih se popodne. Vidim da je navala za vece velicine.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Do tekme bi to moglo bit i preko 10.000 majici prodanih
  • NitkoBitan
    10.6k
    Znate li mozda ima li S velicina u Jurisicevoj?blackbully

    Kod Maksimira nema S jos od 10 ujutro, kazu da dolazi tek popodne. Pa samo da znas da ti Maksimir nije alternativa
  • dzg7
    204
    Kakvo je stanje kod stadiona jel imaju m veličinu?
  • Infinity
    14.9k
    Evo jos jedan prijedlog za web shop. Ducani odjece i obuce koji imaju lanac prodavnica obicno imaju opciju provjeriti da li u nekoj filijali ima odredjeni artikal odredjene velicine. Bilo bi super kada bi to postojalo na nasem web shopu s obzirom da ljudi stalno pitaju jel ima neka velicina na stadionu ili Jurisicevoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.