• Mr Anderson
    5.3k

    Upravo se vratio iz Jurišićeve. L i XL ima dovoljno. Iza mene lik pitao za XXL i isto imaju. Pa pretpostavljam da manjih brojeva nema ili su pri kraju.
  • reziser
    6.2k
    U samo dva dana prodano je više od 15 000 majica ''Champions 2022''! Prodaja majica za danas (petak) je završena u oba Dinamova fan shopa (stadion i Jurišićeva).

    Nove količine slavljeničke majice bit će u prodaji ponovno u subotu 21.5. od 12 sati u fan shopovima, a od 18 sati na prodajnom mjestu ispod zapadne tribine - za navijače s ulaznicom za tribinu zapad dolje.

    Zbog iznimno velikog interesa navijača za majice, zahvaljujemo svima na razumijevanju zbog povremenog zastoja u prodaji. Svi zainteresirani navijači moći će kupiti svoju majicu jer će prodaja biti također i idući tjedan u fan shopovima te u web shopu. Zbog toga će do daljnjega cijena majice ostati simbolične 33 kune.
  • username
    9
    Dječje ništa i dalje? :roll:
  • deda
    27.5k
    Vele ljudi da u oba fan shopa ima 50 ljudi u redu. :lol:

    Ajde ljudi, bit će dosta za sve.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Red ispred fan shopa
    il1a9iq39015uyhj.jpg
  • Nolifer
    6.5k
    znaci od majice nista :meh:
  • dzg7
    229
    Bio sam u centru u shopu, kolko sam vidio imaju samo po kutiju po velicinama
  • Captain America
    13.3k
    Ako neko još nije rješio majicu, bio sam sad u Jurišićevoj i u četvrtak nova tura dolazi.
  • ZGV
    3.1k
    Majice su zesci trash, uopce mi nije jasna tolika pomama za njima.
  • NORTE
    9k
    Majice su zesci trash, uopce mi nije jasna tolika pomama za njima.ZGV
    Istina, ali je zato lijepo vidjeti navalu na dinamova obilježja.
  • über alles
    1.4k


    Sam si sebi dao odgovor,vecina ljudi nema stila.

    Iako s druge strane opet je to nekakva uspomena na osvojeni naslov,pa i kuzim zakaj je pomama bila.
  • maddaddam
    2.9k
    Zbog toga će do daljnjega cijena majice ostati simbolične 33 kune.reziser

    Mislim da je ipak ovo presudni faktor.
  • blue heart 72
    1.3k
    ne bi rekao da je to bitan faktor. Po meni je glavni razlog navale, ipak kaj smo se do samog kraja borili sa tovarima za titulu i kaj je zadnje kolo bila tekma baš sa njima. Tak bu ta majica svakog podsjećala na neizvjesno prvenstvo i dok ju obućeš neka vrsta naslađivanja nad tovarima. Kaj se samog izgleda tiče, apsolutno se slažem da se to moglo puno bolje odraditi
  • Chinaski
    74
    Sad su i majice žešći treš. Pa ne nosiš ih na sahranu, majko isusova.
    Konačno da ljudi kupuju Dinamova obilježja i da ne čitam o tovarskim dresovima, broju članova i kaj ti ja znam kaj...j... me pas, ak ja razumijem mentalni sklop naših ljudi.
    Pa mi ništ ne znamo pohvalit, samo kuditi....
    Kupovale su se majice i za 2007/2008, pa mi je i dandanas draga uspomena, ali bome niko nije toliko bio opterećen izgledom majice.....
    Sad još najbolje da i Ciganović napiše komentar o majicama i mogu si ravno pucat u glavu.
  • maddaddam
    2.9k


    Drago mi je da se prodaju. Pogotovo u tom broju. Sam velim da je moglo i puno bolje.

    mpcyzgzt9y4fhlfj.jpeg
    py5dza61b7se6m9q.jpeg
    qbwcn45w4a2o8pac.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.