• Nino Bule
    11.3k
    Majica je gadna, svak ima svoj ukus, nek se prodaje bilo sta s dinamovim obiljezjima u sto vecem broju. Ne vidim potrebu podivljat jer se nekome ne sviđa ova ili ona majica fala bogu izbora ima.
  • Infinity
    15.2k
    Meni na slikama izgleda top, ali sam vec kolegama moderaturi rekao da mi nije cemu uzivo. Nisam htio biti prvi koji ovdje siri negativnu rijec, ali sam tog misljenja. Isto tako mislim da za 33kn ne treba ni biti kvalitetnije, kao sto i sama sampionska majica ne treba biti kvalitetnija i skuplja. Imamo ih svake godine, pa se isto tako nosaju godinu dana.
  • Keyser Soze
    8k
    Bilo bi dobro da kažu koliko ih je otišlo, rekao bi preko 20 tisuća
  • SAS1987
    13.3k
    Isto tako mislim da za 33kn ne treba ni biti kvalitetnijeInfinity

    Za 7 godina ce kostati 40kn.
  • Captain America
    13.3k
    Za 67 ćemo doć onda do 100. :wink:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Boga ti draga, ljudi se sad i bave modnim dizajnom. Kaj bi htjeli za 33 kn? Original Adidas?
    Majica je simbolika. Super je da ih se toliko prodalo, jebe mi se za kvalitetu i izgled.
  • Mrvica
    3.1k
    Za 33 kune da je samo plava bez ikakvih slova vrijedi, tako da stvarno nismo mogli očekivati nekakav top top dizajn za te novce. Kao što je rečeno gore, prvenstvo je bilo gusto i biti će lijepa uspomena pa makar ne obukao nikad. Najbitnije da su ljudi masovno počeli kupovati Dinamove majice, dresove, suvenire itd. Naručio majicu, tek danas dovršena obrada narudžbe i poslat će valjda brzo. Tako da osobno nisam vidio uživo kako izgleda, bilo kako bilo lijepa uspomena na gusto prvenstvo
  • ZGV
    3.1k
    Apsolutno puni pogodak su retro dresovi iako ih ekipa slabo nosi, najvjerojatnije da se ne unište (ja svoj dva još nisam niti obukao)...retro track top je isto dobar
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel ima još za izać jedan retro dres?
  • blue heart 72
    1.3k
    meni je retro kolekcija isto pun pogodak. Ja sam uzeo 82-ojku i Bobana, a sada sam još uzeo i onu svjetloplavu "puma" trenirku. 82-ojku također još nisam obukao, dok je "Boban" imao premijeru protiv Osijeka
  • Boogieman
    307
    Rekli su mi u Jurišićevoj prije par tjedana da bi novi retro dres trebao kroz 6. mj. ili početkom 7. mj., pa valjda bude nekaj uskoro.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja sam uzeo Bobana al jos se mucim s kilazom da bi ga mogao obuci :rofl:
  • ZGV
    3.1k
    Pa zamjeni u shopu ako ima veci broj
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nema veci od XXL valja drop smanjit :-)
  • Mali dioničar
    14k
    Retro dres Boban bi se mogao nositi po gradu svakog 13.05. neovisno ima li kakva utakmica tog dana. Kad bi se to isfuralo, mogli bi ga tiskati u još par tisuća komada i prodao bi se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.