• M77
    445
    Jel meni racunalo poludilo ili je stvarno ostalo jos 295 karata za gostujuci sektor??
  • M77
    445
    U prva 3 sata su bile prodane 3 karte i onda u 2 sata preko 700... Ali cisto sumnjam da je to istina jer sad vec sat vremena stoji na 295 slobodnih mjesta...
    Attachment
    Screenshot_2 (37K)
  • superhik
    10.2k
    Ostalo je još samo 285 ulaznica za gostujući sektor
  • deda
    27.5k
    Ne kužim, zašto tako malo ulaznica su dali.
  • superhik
    10.2k
    Nadam se da će pustiti u prodaju i C2 sektor
  • Stjepan
    479
    Sad je li prodato 700 karata jučer ili su nam smanjinili broj karata za gostujuce navijače?
  • superhik
    10.2k
    nisu smanjivali broj. To se vidi po rasporedu stolica koje su prodane
  • M77
    445
    Iskreno nevjerujem da je to zapravo prodano. Jucer se u roku sat vremena prodalo tih 700 karata, a prije i poslje toga se prodalo mozda 4 5 mjesta... Ako se to uistinu tako brzo pokupovalo, tribina bi bila vec prodana jucer...
  • superhik
    10.2k
    ne znam, ali nema mi logike da ako smanjuju broj da onda ne izuzmu cijeli red stolica iz prodaje nego random izuzimaju. A i po broju redova i stolica se vidi koliko je pušteno u prodajuwuw7vss2pbgrrlvt.png
  • M77
    445
    Ma nevjerujem da su smanjili kapacitet... Istina je da izgleda kao da je stvarno pokupovano toliko karata prema skici ali mi je i dalje sumnjivo zbog ovog sto sam naveo u zadnjoj poruci...
  • superhik
    10.2k
    pada mi na pamet jedino to da je tad došla informacija o prodanim ulaznicama na Tisak Media pa da su onda odjednom maknuli taj broj iz prodaje, ali opet mislim da bi to trebalo biti povezano sve
  • M77
    445
    Sad sam poslao upit na mail od HNK Gorice, ali razmisljam mozda je Dinamo uzeo 700 karata za prodaju na ticket pointu iako mi nema previse logike ali jbg nagadam...
  • BlueVelvet
    336
    Nema teorije da se prodalo 700 karata već..
  • deda
    27.5k
    Ma nije, prodano je možda 30-40 karata, ali su ovi zbog nekog razloga zbrisali 700 iz ponude.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.