• deda
    28k
    Nema kod njih online nažalost. Mogla bi biti ludnica u nedjelju za kupovinu karata.
  • flexXy
    1.9k
    Inace prodaju sam na dan utakmice, valjda nisu tolki nesposobnjakovici da opet to naprave. Ak ne mogu organizirat prodaju nek daju Dinamu da prodaje za istocnu tribinu ulaznice.
  • Tom vg
    1k
    Zadnji put je bila prodaja preko tjedna
  • NORTE
    9.3k
    Ili dinamo neka traži ulaznice za ticket point ili neka ekipa iz Novog Zagreba navali par dana prije na prostorije Lokomotive kad ih stave u prodaju na Kajzerici.
  • Mališan
    1.7k
    Klub još nije niš objavil za humanitarku s kijevljanima o prodaji ulaznica?
  • Stjepan
    479
    jzzi2s0k49wngo5v.jpg
    Prodaj na dan utakmice od 17h a utakmica u 19h sramota!
  • deda
    28k
    Već sam im ja malo potpalio na twitteru, ali vele oni ide to ko špagi. :rofl:
  • flexXy
    1.9k

    Ide kad im inace dode 200 ljudi od toga 150 familije od igraca sta ne trebaju karte.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Klub još nije niš objavil za humanitarku s kijevljanima o prodaji ulaznica?Mališan

    Cijena 50 kuna zapad i sjever. Ne znam ima li limita za broj kupljenih ulaznica, nadam se da nema.
  • Tom vg
    1k
    ako bude posjećenost kao u gorici, nema šanse da se stigne na tekmu na vrijeme. Sramota
  • NitkoBitan
    12.2k
    Treba pisat mailove i zvat i Loksu i Dinamo. Ovaj potez Lokse je apsolutno neprihvatljiv ali Dinamo tu moze "uskocit" prodajom karata na ticket pointu kod zapadne tribine, imaju to pravo
  • deda
    28k
    Poslao sam mail s pitanjem da li je moguće kupiti ulaznice u prostorijama kluba prije utakmice, odgovor je brzo stigao. Samo na dan utakmicu u Kranjči.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Znači ulazit će se do sredine drugog poluvremena. :roll:
  • Nino Bule
    11.5k
    Zasut ih mailovima da daju karte za gostujuci sektor klubu
  • Klenx
    4.1k
    Bit će 3-4 000 ljudi, a oni planiraju pustiti karte 2h prije tekme na one dvije male kućice.

    Nemam riječi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.